kadran5
profili

 • obp'nin kaldırılması gerekliliği

  türkiye derecesi yapmış, zamanında obp’si yalnızca 1 puan eksik olan biri olarak bunu savunan bundan nemalanıyordur. bu garabet yüzünden fen liseleri bitti. bu adaletsiz sistem yüzünden her köşeye özel okullar açılıyor. türkiye’de bu sistem sadece mağdur yaratır. özel okulların ortalama obp’sini koy ortaya, devlet liselerinin obp ortalamasını koy. zaten farkı anlarsın.

 • türkiye a milli futbol takımı

  herkes bu işi çok iyi biliyor beşiktaş’ta oynamış 3 forveti çağırmışmış. diagne’yi mi çağırsın geri zekalı, yoksa slimani mi? şu anda sakat olmayan ve cenk tosun’la burak yılmaz’dan iyi forvet sayın bakalım. daha iyi değil yakın sayın hatta. eldekilere göre iyi bir kadrodur. kadroya alınmayan, kayıp bir oyuncu yok.

 • diego pablo simeone

  taşaklarını tutarak geldin, götünü tutarak gidiyorsun simeone kardeş. hadi madrid’e kadar götüne buz tıkayarak git şimdi.

 • caner erkin

  tehlikeli olmayan atağı penaltı ile savuşturan oyuncu.

 • ali koç'un 50 milyon dolar hibe etmesi

  ali koç’un kendi cebinden fenerbahçe kulübüne bugünkü kurla 242,5 milyon tl vermesidir. fenerbahçe’yi batmaktan kurtaran olarak anılacaktır. kendi yapmadığı borcu, kendi harcamadığı parayı cebinden ödüyor, hakikaten inanılmaz.