debe başlıkları

saintly47
profili

 • suriye'deki lazkiye plajından görüntüler

  bikinili suriyeliler bile nargile içiyor. araplar toplum olarak nargile konusunda eroinman gibiler amına koyayım. profesörü de apaçisi de bağımlı.

 • plajda çırılçıplak güneşlenmek isteyen suriyeli

  "benim suriyeli kardeşimin sikinden taşağından rahatsız oldular...."

  reis mode on.

 • akit gazetesi haber müdürüne saldırı

  beter olsun, su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.

  edit: tek yayın politikası kendisinden olmayan insanları hedef göstermek olan bir çöp parçasının bilmem ne müdürünün kafasının kırılmasıdır. kendileri mı tezgâhladı, başkaları mı yaptı bilmiyorum ama ellerine sağlık diyorum.

  ayrıca hastaneden, "vatan sağolsun" açıklaması yapmış. ahahaha. link

 • fransa milli takımının konya'yı beğenmemesi

  konya'yı konya'da yaşayanlar dışında beğenen kimse olmadığı için şaşırtmamıştır.

 • sedat peker'i selamlayan askerler

  bu işin iki tarafı var.

  birincisi; bu cahillerin, askerlikten kaçmak için çürük raporu kovalamış birisine, 'kahraman' muamelesi yapmasıdır.

  ikincisi; böyle cahillerin eline silahı verirsen sivillere zarar vermek dahil olmak üzere yapamayacakları hiçbir şey yok. devletin, bölge politikası açısından hayli tehlikeli durum çünkü durdukları politik nokta, kör cehaletten besleniyor. şu videoların başka açıklaması olamaz. devlet, bu rezilliğe ciddi anlamda müdahale etmezse belli ki mantar gibi yayılacak.

 • suriyelileri istememenin ırkçılık olması

  bilal'e anlatır gibi özet geçiyorum:

  dünyanın hiçbir yerinde 5 milyon insana rastgele sınırları açıp, "istediğiniz şehirlere dağılın" şeklinde bir mülteci politikası yok, olamaz. akp, bunu yaptı ve birçok şehir sosyo-ekonomik-kültürel anlamda yıkıma uğradı. kiralar yükseldi, iş alanları daraldı, zaten pek güvenilir olmayan sokaklar iyice kriminalize oldu. bu insanlar geri gönderilecek mi? bu konuda hiçbir çalışma yok. üzerine genç, orta yaşlı suriyeli erkeklerin karıştığı adli olayların sayısı da çokça artınca ülkenin kendi vatandaşının tepkisi artıyor, keskinleşiyorlar. ekonomik kriz koşullarında suriyelilere harcanan parayı saymıyorum bile.

  herkese elbette kefil olmuyorum ancak; akp'nin rezil kepaze mülteci politikasını eleştirmenin neresi ırkçılık? niye ırkçılık? götünüzden element uydurmanın anlamı yok çünkü suriyeliler meselesi orospu çocuğu ak troller de dahil olmak üzere tüm ülke vatandaşları için çözülmesi gereken bir sorun. ayrıca her eleştiriye, "ama onlar savaştan kaçtı" diye hıyar gibi koşmayın. şuan suriye'nin %95'lik kısmında savaş bitmiş durumda.

 • drift yaparken kaldırımdaki yayaya çarpan maganda

  müebbet ile yargılansa sırıtmaz çünkü bu kadar keyfi bir orospu çocukluğu olmaz, olamaz. olmamalı yani.

 • 28 mayıs 2019 süleyman soylu açıklaması

  çocuk dediği çomarın imamoğlu'ya yaptığı saygısızlığın çeyreğini kendisine yapmayan saadet partili vatandaşı kamuoyu önünde yaka paça gözaltına aldıran şahsın trajik açıklamalarıdır.

  bu çomarın tavrını mesela chp'li bir esnaf, binali'ye ya da kendisine sergilemiş olsa elemanın dükkanı kapanır, sülalesini istanbul'dan sürerlerdi. kandırmayın milleti.

  ekleme: özel mesajdan saadet partili yurttaşın gözaltına alınmasını soranlar olmuş. şöyle bırakayım; (bkz: soylu'nun saadet partiliyi gözaltına aldırması)

 • rte karikatürü paylaşan işçiye hapis cezası

  ülke yargısının içler acısı halini tekrardan görmemizi sağlayan inşaat işçisidir. paylaştığı karikatürlerde hakaret, küfür vb. şeyler olmamasına rağmen, "cumhurbaşkanına hakaret" suçlamasıyla 2 yıl 2 ay hapis cezası verilmiş ve ceza ertelenmemiş.

  ceza verilen karikatürler için link

  haber detayları

  yazık hakikaten.

 • ferudun niğdelioğlu

  galatasaray'ın hem akp hem de fetö tarafından kollandığını iddia eden bir kısım gerizekalı beşiktaşlı ve fenerbahçeli tarafından, "adam gibi adam" falan diye savunulan vasat holigan. yaptığı yorumların ne gerçekliği ne de kanıtı vardır. tamamen fenerbahçeli olmasından kaynaklı tv ekranında kahvehane, erkek öğrenci evi muhabbeti yapmıştır ve bunun karşılığında kovulmuştur. biz sözlükte yazarken bile dikkat ediyorken, galatasaraylıların da vergisiyle çarkını döndüren kanalda mal mal konuşurken böyle paket ederler, yallah fb tv'ye.

  ayrıca bu durumun galatasaray ile alakası yok. "beşiktaş'tan 100 milyon tl alacağı olan demirören sayesinde beşiktaş şaibeli şekilde iki yıl üst üste şampiyon oldu" deseydi de kovulurdu. fenerbahçe örneği veremiyorum çünkü başarısız bir takım. herhangi bir örneğe dahil olabilecek durumda değil.

 • kadıköy'de galatasaraylı araçlara saldırı

  saldırmak için önüne atladığı araba yanlışlıkla çarpsa bu davarı adamdan sayıp şoförün başını belaya sokarlardı.

  hep söylüyorum; futbol izlemesi keyifli bir aktivite ancak fanatiklikten gözünüz dönecekse izlemeyin, iq seviyeniz çok düşüyor.

 • afyonda mültecilere işkence eden chpliler

  görüntülerden dayak atan davarların chp'li olduğunu nasıl anladınız acaba lan?

 • cia'in nazar boncuklu ilk instagram paylaşımı

  umuyorum, fatih tezcan bu paylaşımı görmemiştir. üç yıl analizini yapar sayko herif.

 • albayrak'ın abd'de yatırımcıları ikna edememesi

  dw türkçe haberi.

  "hazine ve maliye bakanı berat albayrak’ın, dün washington'da yabancı yatırımcılara ekonomik reform planı hakkında bilgi verdiği, ancak ikna edici bulunmadığı bildirildi."

  link

  ortamlarda her şey yolunda, imf'ye borç vereceğiz dersin kral, nasıl olsa konyalı seçmen inanıyor.

 • başakşehir'in gs'nin evinde şampiyonluk kutlaması

  "başakşehir'imizin" sonrasını gülmekten okuyamadım ahaha.

 • akp'ye oy vermeyenler vatan haini ve teröristtir

  nazilerin yahudilere yaptığı işaretleme sistemi gibi akp'li olmayanları da belli edecek bir işaretleme sistemi getirseler de kurtulsak amına koyayım. bir gün zillet, bir gün terörist, haftasonu hain olmaktan bıktık. sabitleniriz en azından.

 • bilal erdoğan'ın mikrofonunun açık kalması

  (bkz: yolsuzluğu bile becerememek)

 • 14 mart 2019 orc istanbul yerel seçim anketi

  bağcılar'ın yine farkını ortaya koyduğu ankettir. the walking dead kasabası gibi ilçe, dış dünyaya kapalı maşallah.

 • takkeli protestocuların polise karşı direnişi

  şaşırtmamıştır. türkiye'nin sağcıları ve islamcıları polis, devlet desteği olmadan yolda yürüyen insanlara yan bile bakamaz, çekinirler. yürüdükleri yola şalgam suyu dök, kan zannedip korkarlar. ne zaman kolluk gücü ve iktidar desteğini hissederler o zaman kendilerini şahin zanneden saldırgan kargalara dönüşürler.

 • chp tikko dhkp-c pkk ve fetö ile ittifak içinde

  "ingiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, beckenbauer, kaleci maier, nadia comaneci, brigitte bardot ve fenerbahçeli cemil..." şeklinde devam edebilecek seviyede bir siyasi analiz.