debe başlıkları

saintly33
profili

 • başakşehir'in gs'nin evinde şampiyonluk kutlaması

  "başakşehir'imizin" sonrasını gülmekten okuyamadım ahaha.

 • akp'ye oy vermeyenler vatan haini ve teröristtir

  nazilerin yahudilere yaptığı işaretleme sistemi gibi akp'li olmayanları da belli edecek bir işaretleme sistemi getirseler de kurtulsak amına koyayım. bir gün zillet, bir gün terörist, haftasonu hain olmaktan bıktık. sabitleniriz en azından.

 • bilal erdoğan'ın mikrofonunun açık kalması

  (bkz: yolsuzluğu bile becerememek)

 • 14 mart 2019 orc istanbul yerel seçim anketi

  bağcılar'ın yine farkını ortaya koyduğu ankettir. the walking dead kasabası gibi ilçe, dış dünyaya kapalı maşallah.

 • takkeli protestocuların polise karşı direnişi

  şaşırtmamıştır. türkiye'nin sağcıları ve islamcıları polis, devlet desteği olmadan yolda yürüyen insanlara yan bile bakamaz, çekinirler. yürüdükleri yola şalgam suyu dök, kan zannedip korkarlar. ne zaman kolluk gücü ve iktidar desteğini hissederler o zaman kendilerini şahin zanneden saldırgan kargalara dönüşürler.

 • chp tikko dhkp-c pkk ve fetö ile ittifak içinde

  "ingiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, beckenbauer, kaleci maier, nadia comaneci, brigitte bardot ve fenerbahçeli cemil..." şeklinde devam edebilecek seviyede bir siyasi analiz.

 • binali yıldırım'ın garsonu müşavir yapması

  tam anlamıyla siyasal islamcı vizyonu. umuyorum ki dışişleri bakanlığı'na kadar yükselir.

 • oğlunun adını recep tayyip koyan çiftçinin isyanı

  ee abiciğim, 17 yıl boyunca hiç düşünmeden yediniz içtiniz elbette bunun bir hesabı olacaktı.

 • sevişemeyecek kadar çok sevmek

  seks yapmayı ayıp, günah zanneden araplaşmış ortadoğulunun kendisini kandırdığı varoş romantizmi.

 • akp'li bakanın ales'te sonuncu olan akrabası

  haberlere göre akp'li bakan mevlüt çavuşoğlu'nun ales'te sonuncu olan akrabası şeyda çavuşoğlu'dur. yüksek lisansı kazanmıştır ve mahkeme puan listesine erişimi engellemiş.

  "dışişleri bakanı mevlüt çavuşoğlu’nun akrabasının ales ve yabancı dil sınavlarında son sıralarda yer almasına rağmen yüksek lisansa kabul edildi. üniversite yönetimi önce internet sitesinde puanlara ve sonuçlara ilişkin duyurulan listeyi yayından kaldırdı. daha sonra üniversite rektörlüğünün talebi üzerine mahkeme puanların gösterildiği listeye erişim yasağı getirdi."

  link

  siyasal islamcılar, 'kul hakkı yeme'* konusunda çıtayı everestlere çıkardılar maşallah. bu rezilliklere rağmen hâlâ seçimlerde, "küstüm oy kullanmıyorum" diyenler varsa tekrar düşünür umarım. bu karanlığın zayıflaması, güç kaybetmesi lazım.

  ayrıca; (bkz: #85611165)

 • ota boka silivri soğuktur yazan tipler

  son birkaç ayın en yaygın görülen tipleridir. goygoyu, mizahı, gerçeklik payı bir kenara insanlara sürekli, "muhalif olursanız tutuklanırsınız" diye espri, şaka yapmak tam olarak iktidarın yaratmak istediği korku iklimine istemeden de olsa katkı sunmaktan başka bir anlama gelmiyor.

 • başörtülülere arabistan'a gidin demek faşistliktir

  erdoğan, akp'li olmayan milyonlarca yurttaşı "vatan haini teröristler" olarak suçlamayıp, ülkeden kovmaya çalışmamış olsaydı ciddiyeti tartışılabilir bir eleştiri olabilirdi.

  ülkede şuan mağdur olmayan tek kesim var; siyasal islamcılar. güç, para, devlet her şey ellerinde. o kadar mağdur değiller ki deniz çakır'dan bile mağduriyet yaratmaya, acıklı hikayeler çıkarmaya çalışıyorlar işte.

 • şehit kanıyla sulanmış topraklarda noel kutlamak

  (bkz: nasıl gerizekalı oldum)

 • kadıköy'de doğan çocuk yerli ve milli değildir

  geleceğin ışid militanları için mi sınav yapılıyordu acaba? soru gerçekse eğer bu rezil kepazeliğe başka yorum bulamadım.

 • fransızın istanbul metrosunu ve şehri kıskanması

  gelişmişlik, kapasite bakımından avrupalılar iyi tabi ama paris metrosundaki ağır sidik kokusu istanbul metrosunda yok.

 • 28 ekim 2018 barcelona real madrid maçı

  lionel messi sahada olsaydı eğer barcelona lehine tarihi bir skora şahitlik edebilirdik. biz 100 milyon avroluk süper lig takımımız kötü oynuyor diye kahroluyoruz da real madrid'in düştüğü hali görünce tüm stresim biter gibi oluyor. beterin beteri var.

 • erdoğan'ın şişecam'a da göz dikmesi

  benim asıl merak ettiğim; chp'illerin malına mülküne ne zaman sıra geleeği.

  reisin, "benim seçmenim kiralarda, toplu taşımalarda sürünürken chp'lilerin ev, araba sahibi olması kabul edilebilir mi yaaa" tadında bir açıklama yapmasını bekliyorum.

 • bira alan kadının polis tarafından darp edilmesi

  polis teşkilatının siyasal iktidarın gençlik kolları gibi davranışlar sergilediğini düşününce pek şaşırtmamış olay. kadın şikayetçi de olmuş. kadına, "şov yapıyorsun, yalancısın" diyenlerin kamera görüntüleri ortaya çıkarsa, "birkaç polis yüzünden tüm polisimiz karalanamaz" ajitasyonu yapacağına da ayrıca iddiaya girebilirim.

 • diyanetin 2019 bütçesi

  diyanet kurumsal anlamda bu ülkenin kamburu durumunda. yedikçe yiyorlar ve hiçbir şekilde ciddi denetim de söz konusu değil. yoksul halka, "kuru ekmeğe tamah edin" hutbeleri verenler israfın kurumsal temsilcisi halindeler.

 • b. yılmaz ve e. belözoğlu'ndan arda turan'a destek

  inşallah günün birinde bu üçlü tüm varını yoğunu kaybedip sokaklara düşer ve tinerci/balici olurlar.