debe başlıkları

for let the angel rise3
profili

 • eren derdiyok

  (bkz: eren beyniyok)

 • dünyanın düz olduğunu savunanların artması

  beyinsizlerin ciddiye alınmaması gereken iddiasıdır.
  çünkü sadece coriolis etkisi ile dünyanın yuvarlak olduğu rahatlıkla kanıtlanabilir. o nedir lan? diyen beyinsiz olursa iki saat açıklama ile zaman kaybetmeyelim. basitçe lavaboda suyun giderde oluşturduğu girdap güney yarım kürede soldan sağa doğru iken, kuzeyde sağdan soladır. dünya düz olsaydı bu etki olmazdı. her yerde aynı yöne doğru olur veya su etrafa dağılırdı.
  hemen zekasının alabileceği başka ispata geçelim; güney yarım kürede yaşayanlarla kuzey yarım kürede yaşayanlar aynı yıldızları aynı zaman diliminde görmezler. dünya düz olsa herkes aynı yıldızları aynı zaman diliminde görürlerdi.

  ders bitti beyinsiz; şimdi arabistan'a doğru, bak şurdan ziktir git !

 • fatih terim

  dönüşü tam zamanında gerçekleşen efsane.

  göztepe maçında ligin ilk maçı olan kayserispor' a karşı olan istek ve arzuyu tempoyu gördüm. bunun yanı sıra yedek kulübesi dahil tek yürek olma durumu da vardı. bu yeni gelen yabancı futbolcularımız terim' i yavaş yavaş tanıyacaklardır. şimdi devre arasında güzel güzel işler terim bunları. kim sahada ne yapması gerekiyor?yardımlaşma ne zaman nasıl yapılır, kim kimin açığını nasıl kapatır, geriye düşünce nasıl oynanır? derbi maçı nasıl oynanmalıdır? kısaca g.saray futbolcusu nasıl olunur ve nasıl takım haline gelinir? bunları yavaş yavaş futbolcuların dna' larına kodlar.

  yürüyedur hoca.