debe başlıkları

guest224744
profili

 • dünyanın en güzel üçlüsü

  uçak bileti + pasaport + batı’ya doğru başka ülke*

 • 6 yıllık ilişkinin tus için bitmesi

  çok özür dilerim ama hem kendi hem de etrafımdaki insanlardan edindiğim tecrübeye göre, tus bahane başka partnerler şahane olayı olmuş.

  üzüldüm. ama hayatın gerçeği bu. ve emin ol kariyer falan için terk edilmedin. aynı bahaneyi sunan bir arkadaşımın eski sevgilisi kpss için ara verdiğini söyleyip başka bir erkekten hamile kalıp evlendi.

  git bir tatile çık kafa dinle. sonra kendine gelirsin.

  edit: boşluk tuşuna basıldı. @archer05 sağolsun uyardı.

 • eşek gibi çalıştıktan sonra erkeğe yemek yapmak

  bir erkekle sırf evlenmek için veya parası pulu için evlenen kezbanoviçin dert ettiği konu.

  ve emin olun erkeklerin yüzde doksanı sizin gibilerin yarım yamalak öğrendiği tatsız tuzsuz yemekleri yemektense gider dışarıda kelle paça içer, bindiler gömer ama sırf sizinle aynı sofrada oturmak, birlikte olmak için katlanıyordur.

  velhasılı çalışmayı eşşeklik yemek yapmayı da bir tenezzül malzemesi olarak gören kadınla evlenmeyin. boşverin çoğalmasınlar. sırf am uğruna çekilecek tipler değiller.

 • tobias27

  ne boş beleş yarrak kafalı tiplersiniz anlamadım ki. millet sözlüğü babasının kerhanesi gibi aşk satırlarıyla birbirine nazire yaparken iyi, adamın teki kezbanın birini muhattap alınca ooouuwww.

  siktirin gidin aşkınızı evinizde yaşayın o zaman da millet yorum yapmak durumunda kalmasın.

  gitmiş bir de adama şerefsiz diye saymış sövmüş iktidarsız herif. millete sövüp ifşa edeceğine özelden uyarmak sen ve çitos kokulu sevgilin için pek mütevazi kalırdı zaten.

  ayar oluyorum şu tarz hem aşkını kamuya açıp hem de gelen yorumları ifşa eden tiplere.

  ayrıca özel mesajları sohbet muhattabından birinin izni olmadan paylaşmak da anayasal suç ama ne bilsin dağ ayısı...

  arkandayım tobayas reyiz.

  edit: bak bak başka bir kezbanus daha gelmiş “döstök vörönlör dö öçörölsön” diyor. sebebi de “kadın ister aşkını yazar ister pozisyonu yazar burası ekşisözlük mesaj atamaz”mış.
  elşisözlükte uluorta her şeyi konuşmak serbestmiş de mesaj atmak meriçlikmiş. götürücen bunu nargile cafeye sabahtan akşama zorla mesaj atmayıp uzaktan süzen kekolarla başbaşa bırakacaksın o olacak. antene bak mesaj atamazmış! amk beğenmezsen engellersin, cevap yazmazsın gerizekalı. kalkıp ifşa edip küfür etmek tam bir dalyarak tavrıdır. ne küflü tiplersiniz çakma adidas giyen varoş ruh hastaları.