unique hint kumasi5
profili

 • dolar yürüyüşünde lgbt ve kürt sloganları

  işi farklı yerlere çekip akp'nin elini güçlendirmeye çalışan ücretli çalışanlardır.

  genelde akp den dolaylı yollarla para alırlar. haklı eylemleri akp nin mağdur, "bunlar marjinal, bunlar terörist, bunlar hede" şeklindeki iddialarına destekler hale getirmeye çalışırlar.

  yoksa aklı başında hiçbir birey tutup da ekonomi ile ilgili bir protestoda cinsel yönelimini ya da etnik kimliğini öne çıkartmayı amaçlamaz. çünkü aklı başında bireyler orada toplanmanın geçim sıkıntısı olduğunu, insanların bu nedenle protesto ettiğini bilir, destek olacaksa da uygun şekilde destek olur.

 • mesai saatinde seks önerisi

  kimle?

  aklıma gelen tek soru bu...

  kimle sevişecekler? birbirleri ile mi yoksa devlet eleman mı bulacak?

  evli olanlar eşleri ile sevişti moral tavan. sevgilisi olan sevgilisi ile sevişti moral tavan. sevgilisi olmayan yine eli ile mi sevişecek? moral dip. hem yanındaki yeni sevişmiş mutlu, sen sevişememişsin moral sıfır...

  eee... ne oldu motivasyon... ne oldu verim... bir de her gün olduğunu düşün. uzun süredir ilişkin yok ya da sosyal olarak yetersizsin ve partner bulamıyorsun, yetmiyor bu seni psikolojik olarak da etkiliyor... her gün üzerine sevişemediğin yüzüne istemeden de olsa vuruluyor...

  gelsin madde bağımlılığı gelsin depresyon gelsin intihara teşebbüs...

  niye bu kadar taktım ben bunu... bana ne lan kim kimi şaaparsa şaapsın! mesai bitirmeye çalışıyoz şurda...

 • sokakta çiğ süt satışının yasaklanması

  (bkz: brucella)
  (bkz: tuberkuloz)
  (bkz: campylobacter)
  (bkz: shigella)
  (bkz: e. coli)
  (bkz: listeria)
  (bkz: salmonella)
  ....

  daha gider bu... bunlar işlem görmemiş çiğ sütten bulaşan hastalıklardan bazıları. bir kısmı öldürücü iken bir kısmı sadece gıda zehirlenmesi yapar... bir kısmı kaynatılınca ölürken bir kısmı toksin salgıladığı için kaynatsan da işe yaramaz. arada sporlu bakterilerin yarattıkları var. kaynatıyorsun sonrasında spordan çıkıp kaldığı yerden devam ediyor falan...

  doğru düzgün tarım politikası olmayan, trakya harici hastalıklardan ari bölgesi bulunmayan * türkiyede yıllar öncesinden yapılması gereken düzenlemedir.

  adam sütü şirkete satamıyor neden?

  hayvana ilaç kullamış, süt antibiyotikli, şirket almıyor sokakta satıyor

  inekte mastit var, cmt mor lapa olmuş sütü satamıyor, sokakta satıyor

  süt kesilmiş içine çamaşır sodası, hidrojen peroksit döküyor açıyor sokakta satıyor.

  su katmak çok naif bir şey açık süt sektöründe. katmayan zaten yok default ayarlar.

  sen sevgili dingil de köy sütü diye, organik diye alıyorsun çiğ sütü... al yavrum, minik kuşum, zaten hiç hasta olmadın, zaten senin aldığın adam kendi sütünü satıyor falan... uht sütten zaten yoğurt bile olmuyor*.

  türkiye gibi veteriner saha yapılanmasının düşük olduğu / olmadığı ülkelerde tüketilmemesi gereken ilk hayvansal üründür çiğ süt.

  brucella olursunuz, çükünüz düşer.

  *

  edit: ya 3-5 ineği olan adamların kapı kapı dolanıp sütünü satmaya çalıştığını düşünen naif insanlar var ne güzel... o adamın ineği günlük ortalama 15 lt süt verse, 5 inekten 75lt süt yapar. o adamın aracının arkasındaki depo kaç litre lan bi düşün? bu adam her gün kaç kişiye süt satıyor?

  adam 3-5 ineği olan kişilerin , şirkete/mandıraya satılamayan sütlerini benzer/ çoğu zaman daha düşük fiyatlardan toplayıp size kakalıyor açık süt diye -normalden daha pahalıya- siz hala yok köy kokusu yok bilmem ne...

 • 17 kasım 2016 hala sela okunuyor olması

  20 senedir oturduğum evimin dibindeki camiden son iki aydır yapılmaya başlanmış hede...

  ya geçtiğimiz 20 senede bizim imamlar müslüman değildi ya da islam'a kur'an'dan sonra gelen dlc'lerden birisi daha...

  ikincisi daha ağır basıyor sanki*...

 • sevgilinin diş macununu ortadan sıkması

  sizde sorun yaratıyorsa dingil olduğunuzu gösterir.

  neden?

  diş macununu ortadan sıkma geyiğinin tarihine bakmak gerekir.

  diş macunları ilk çıktığında alüminyum tüplerde satılırdı. dolayısıyla ortadan sıktığında dibindeki macun bir daha dışarı çıkmaz, uğraş sonucu tüpün patlamasına kadar giden sonuçlara neden olur, diş macunu murdar olurdu.

  günümüzde plastik tüpler kullanılıyor. başını da sıksan, dibini de sıksan farkı yok. tüp şeklini koruyabiliyor. tüpün içindeki macunun büyük bir kısmını kullanabiliyorsun.

  80'lerin, 90'ların geyiği ile 2015 yılında olmayan sorun üretmek sizin yaptığınız.

  dingiller...