nevonevo5
profili

 • türk kahvesi vs filtre kahve

  birisi denlenir diğeri pişirilir. özünde aynı çekirdektir ama pişirilme yöntemi yüzünden içimi ve tatları farklıdır.

 • 20 yıl sonra türkiye filistin gibi olacak

  daha dün iki kuruş tatlı paraya gelen rus ve ukraynalılara mallarını peşkeş çeken, esnafların türkçe yerine yoğunluk nüfusta olan ırkın dilini kullanan, para gördüğünde herşeyini satabilecek insanların yaşadığı ülkemde sindirmek kolay değil demiş. güler misin ağlar mısın.

 • uçaklarda 2 pilot bulunmasının gereksiz olması

  kafası çalışmayan yazarların sıçtığı başlıklarda bugün. bi sen akıllısın da millet aptal. yürü git başlık açmadan ömce havacılık kurallarını oku neyin neden yapıldığını belki anlarsın.

 • ikinci el otomobil piyasası

  geçenlerde elimdeki kia sportage'mi satıp mg alayım dedim. resmi sayfasında sıfırı 950k başlangıç fiyatı. dedim sarı siteye gireyim sıfıra yakın daha uyguna bulurum belki diye. en düşük fiyat 985k idi ve 11500km araç. üşenmedim yazdım adama. dedim sıfırından pahalı hayırdır diye. bulabiliyosan sıfır al diyerek küçük aklıyla dalga geçti benimle. bayiyi aradım ellerinde sıfır var :) anlatacaklarım bu kadar.

 • marmaray'da çekilen lgbt filmi

  şu kısa filmi izleyip zorla insanlara kabul ettirmeye çalıştıklarını düşünüyorsanız ağır malsınız. senin hetero olarak ne kadar yaşam hakkın varsa lgbt bireyin de o kadar yaşam hakkı var. sana mı soracak kiminle seks yapacağını hıyar. bide kalkmış başka ülkeye diyor kabzımal.

  lgbt bireyi değilim ama insanım. sen mini etekli bir kadına hayvan gibi bakarken sorun yok ama iki kadın elele tutuştu diye yaygara koparırsan sikerler.