eksigle5
profili

 • osman öcalan'ı kim çıkardı trt'ye

  oha ilk defa bir akp'linin göt olduğunu görüyorum. orda kılıçdaroğlu çıkardı falan demeliydi. körü körüne savunmalıydı. ama lafı yiyince ağzını açamadı.

 • hasan can kaya

  çok kendini tekrar etmeye başladı. her bölüm gelen karşı cins arkadaşlara sana yazıyor imasında bulunuyor. 1-2 sefer iyiydi tamam. ama suyunu çıkarmamak lazım. biraz zorlama duruyor. seyirci de ayıp olmasın diye gülüyor.

  bir gün çok sağlam linç yiyecek olan yutupçu komedyen.

 • beşiktaş'ın yine feda demesi

  bir beşiktaşlı olarak saçmalamasınlar demek istiyorum. bunu acun fener için kampanya başlattığında da eleştirmiştim. kartal yuvasında eskiden kaliteli ürünler vardı ve fiyatları iyiydi. zaten renkler siyah beyaz olacağı için birçok ortamda giyilecek şeyler normal fiyatlara satılıyordu. gidip beyaz tişört alacaksam kartal yuvasından alıp giyerdim. ama şimdi işin rengi değişti. dandik dandik ürünler ederinin 3 katı fiyatına satılıyor. hadi formanın yeri ayrı ki o bile çok pahalı bence tüm kulüpler adına konuşuyorum. 300 lira yapıp çok kar edeceklerine 150 lira yapsınlar herkes faydalansın sürümden kazanılsın. 35 yaşındaki pili bitik futbolculara milyon dolarları döküyorlar. taraftarın 3 kuruşuna göz diken kulüpleri samimi bulmuyorum. ülkede futbolun bile tadı kalmadı.

 • üniversite birinci sınıfta yapılmaması gerekenler

  kampüse mini etekli banka görevlisi gelecek. kadın güzel diye kredi kartı almayın. o kadınla sevişemeyeceksiniz. ama banka öğrencilik hayatınızı sikecek.

 • 30 yaşından önce saçları beyazlayan insan

  benden çok başkalarına dert olan durum. özellikle çok bilmiş akrabaların tavırları sinir ediyor. yok kendisi 40 yaşındaymış hala hala beyazı yokmuş. saçlarımın hali neymiş. her şeyi kafaya takmaktan olurmuş falan filan. her boku çok biliyorlar. bende sorun yok aslında siz çok gamsızsınız demekki diyorum bu sefer bozuluyorlar.