oguzhang3
profili

 • elektrikle balık avlayan 2 gencin vefat etmesi

  lan şunları bile savunan çıkmış ekşide ya. adamlar hiçbir canlıyı sikine takmadan suya komple elektrik vermişler. yukarda biri bir haber paylaşmış başka biri yine elektrikle avlanmaya çalışırken kendinden habersiz oğlu suya girip akıma kapılarak ölmüş. o adamlar elektrikle avlanmaya çalışırlarken senin oğlun akıma kapılıp ölse gelip yine hümanistlik kasacak mısın? onlar delikanlı kanları kaynıyor diyecek misin? salaklığı da savunmayıverin.

 • 12 haziran 2022 afad hayati uyarı bildirimi

  bakın sayın yetkililer üstüste iki kez hiçbir aciliyeti olmamasına rağmen bu rahatsız edici bildirimi kullandığınız için insanlar hem bu bildirimi kapatmanın yolunu arayacak hem de gerçek bir acil durumda aman yine 112yi arayın diye boş mesaj atmışlardır diyip geçiştirecek. işinizi düzgün yapın aq bi sıkıntı olursa 112yi arayın diye hayati uyarı mesajı mı yollanır?

  edit: 3.yü de gereksiz yere atmanız üzerine kapattım siktirin gidin ne için atıyosanız atın artık gerekirse edebimle ölürüm aq

 • chp'li tunç soyer'in kıbrıs'tan çıkalım açıklaması

  şu lafı erdoğan deseydi ecevitin kemikleri sızlıyor ülkeyi sattınız diyecek insanlar şimdi çıkıp adamın dediği lafı savunuyolar sağdaki cahilliğin aynısı solda da var maalesef.