hic tren gecmeyen istasyon6
profili

 • evli olup flört etmeye çalışan erkeğin amacı

  temel amacı sekstir ama seks dışında kafasında geçmişte kalmış oynaşma, özen, farklı bir kadın tarafından beğenilme gibi hisleri de arar. yani o flört duygusunu arar. fiziksel hislerin dışında duygusal şeyler de arıyorlar ama temelinde kesinlikle farklı bir kadınla, farklı bir vücutla seks var. hatta kendi eşinin vücudundan daha kötü bir vücudu olan bir kadın olsa bile. çirkin kelimesini kullanmak istemedim.

  çevremdeki evli erkek arkadaşlarımın istisnasız tamamı başka bir kadınla sevişmek ister. kimisi bunun için çaba sarf ediyor kimisi etmiyor. bazıları sürekli bana baskı uyguluyorlar akşam ben de geleyim, seninle takılayım, işte eşinin adını söylüyor onu ara beni davet ettiğini söyle falan diyorlar.

  birkaç kere bunu yaptım ve gerçekten de evli erkek yazması diye bir şey var. kendi arkadaşım benim başka arkadaşımı rahatsız ediyor. çok iğrenç bir duygu. acele ediyor çünkü her gece çıkamıyor. bir gece fırsat bulmuş onu değerlendirmek istiyor. bu arkadaşları mekandan kaldırmak, eve götürmek aşırı zor oluyor. zaten çok da içiyorlar o gece. düzgün adam baya düzgün adam iğrenç bir yavşağa dönüşüyor.

  yolda bana soruyor x'in sevgilisi var mı? ulan hıyar sen evlisin onun sevgilisi olup olmamasına mı takıldın.

  tabi bu anlattığım adamlar, sosyal medya üzerinden kendi işini kendi gören ve defalarca eşini aldatan adamların yanında çok masum ve çocuksu kalıyorlar ki bu insanların sözlükte, twitter'da yazdıklarına baksanız hep kitap, hep müzik, duyarlılık hep tatlı şeyler ama bombardıman gibi herkese mesaj atıyorlar. mesajı alan kadın aaaa bu adamdan zarar gelmez diyor. neyse burada susuyorum.

 • sarhoşken söylenen enteresan cümleler

  arkadaşlarla kadıköy'de mekanda biraz içip kadıköy sahne'ye gittik. arkadaşımın çaldığı grubun konseri vardı. içeride de epey içtik. sonra ben kadıköy sahne'nin merdivenlerini çıkıp, bir sigara içmeye dışarı çıktım ama çok sarhoşum. orada badigardla sohbet ederken sigaramı içiyordum ki bir çift geldi. adam çok sarhoş, kadın da adamı idare etmeye çalışıyor. içeri girmek istediler. badigard çok sarhoşsunuz dedi almadı. zaten içerisi de çok kalabalık.

  sonra adam atar yapmaya başladı o sarhoşlukla. badigard çok iplemedi. adamın yanındaki kadın da ismi uyduruyorum şimdi, tolga hadi gidelim deyip duruyor ama tolga çok kararlı girmeye. tolga'nın o anda tek amacı kadıköy sahne'ye girmek. biliyorum o hissi. sanki içeri girince her şey şahane olacakmış gibi bir his.

  badigard bu sefer çok ciddi tersledi. kadın da adamı aldı kolunun altına götürmeye başladı. adam dediysem ufak tefek bir adam 2 metrelik badigarda dikleniyor. ben de hem sigara içiyorum hem de izliyorum olayları. kadınla adam biraz uzaklaştı. adam kadından sıyrılıp badigarda güzel bir küfür etti. badigard umursamadı sonuçta her gün bin tane böyle tip görüyor.

  sonra her şey yatıştı. ben de o arada ikinci sigaramı içerken badigarda ya sarhoş sarhoş buraya geliyorlar ne biçim insanlar bunlar falan deyip, tam bir yancılık örneği gösterdikten sonra konsere dönmeye karar verdim. kadıköy sahne'nin merdivenleri saymadım ama aşağı doğru 40 basamak falan. ilk adımımı attım adımım boşa düştü. o an içimden dedim yarrağı yedim. ben dev gibi adam o tüm basamakları sekerek aşağı kadar düştüm. sonunda en sonda bulunan koli gibi bir şeyin içine düştüm. badigard ve içeride kolumuza ışıkla görünen dövmelerden yapan kızlar koştu. tutup beni çıkardılar. bir sorunum yoktu biraz popom ağrıyordu. sonrasında kızlardan biri, iyi misiniz dedi. baktım biraz sağa sola badigard karşımda. daha demin sarhoş gelenlere laf etmişim. dedim;
  - sarhoş değilim sadece biraz fazla içtim.

 • bir erkek ile kadın arasında yaşanacak en güzel an

  ayrılık sonrası kavuşma. o kahredilen günlerin ve gecelerin bittiği, tüm iyi veya kötü düşüncelerin, hatta bazı kızgınlıkların yerini o salak gülümsemeye bıraktığı an.

 • bir kadına saygının kaybedildiği an

  acıyan yerlerini bildiği için en acıyan noktandan vurması. defalarca vurması. kanırtması. öldüm vurma dedikçe daha da üstüne gitmesi. çaresiz, halsiz, kıpırdayamayacak hale getirip gitmesi.

 • kötü insanların ortak özellikleri

  hayatın akışına göre fazla iyi görünen insanlar, benim için kötü insan olma olasılığı yüksek insanlardır. ayrıca çok fazla iyi olmak, iyilik, iyilik kazanacak, onlar kötü biz iyiyiz vurgusu yapanlar da zaman içinde ortaya çıktı ki kötünün önde gidenidirler. artık üç beş cümlesini okumakla, 5 dakika konuşmakla anlıyorum.

 • sürekli üşüyen erkek

  mutlaka sevgilisi vardır. ben sevgilisi olmayan üşüyen erkek görmedim.
  edit: ne çok üşüyen erkek varmış mesaj kutumu doldurdular şimdi mesaj kutuma soba kurup, battaniye servisi yapıcam.