give it to me give it tonight2
profili

 • 17 ocak 2021 istanbul kar yağışı

  az önce 2 tane öküz gibi sivrisinek öldürdüm ocak ortasında, şu soğuklar başlasın artık valla aklımı çıldırıcam. yollar mı kapanacak, buzlu yolda düşüp kaşı gözü mü yarıcaz yoksa doğalgaz faturasından anamız mı ağlayacak ne olacaksa olsun. kafayı buzluğa sokup ciğerlerime soğuk hava çekesim var. her mevsim vaktinde güzel, yeter lan.

 • bir kadından duyulan en iyi iltifat

  mm pardon... uzaktan gördüm de... bir şey söylemek istiyorum... şeyy... gerçekten çok yakışıklısınız...

  durun durun dövmeyin. bu mu lan en iyi iltifat diyeceksiniz. bu iltifatın geldiği kadını görseniz sikiniz patlar. kadınsanız kıskançlıktan memeleriniz düşer. güzel gözlü, güzel tenli, güzel burunlu, iri memeli, dolgun popolu falan. cennetten düşmüş de gelmiş. öyle bir şey. rus olduğunu da özellikle belirtmek istiyorum ki, güzel kadınlar ırkından geldiği anlaşılsın. ve bu kadın bana yok yere barda yaklaşıp iltifat etti. amaaaa.....

  aga işin ibneliği de burda başlıyor

  lan olm ben yakışıklı değilim ki! mal gibi bir adamım. onun kadar güzel kadınları da anca filmlerde görürüm. zaten iltifatı duyar duymaz dedim ki: lan karı artık ne içtiyse amına koyim... aklım almıyor çünkü. arkamda birisi olsa dönüp adama bakıcam ve abi sana diyor dicem. ama yok. yalnızım. yurt dışında olduğum için bi özgüven gibi bişi geldi, konuşayım dedim. yurt dışında kızlar teklif ediyormuş demek ki.
  neyse bir konuştuk 10 dakika falan. rusmuş, turistmiş falan. ama böyle bir fingirdemeler falan. böyle götü başı ayrı oynuyor karının. ben de diyorum ki, ulan biri kadını kıvama getirip gitti herhalde. neyse beni ilgilendirmez dedim ve otele davet ettim. hemen kabul etti. ama dedi, bir şey söylemem lazım. buyur dinliyorum dedim.

  saatim 200 euro dedi

  eh dedim zaten bana da bu yakışırdı... bu kadar güzel bir kadının benimle ilgilenmesini bekleyemezdim. ilgilenmemiş de zaten. kadın ekmeğinin peşindeymiş. neyse dedim... olan oldu dedim... ve 150'ye bağladık işi.

  bu olayın dışında aldığım bütün iltifatlar annem, gay erkekler ve 65 yaş üstü kadınlardan geliyor.