te moses2
profili

 • çalışılan pozisyonlar ve maaşları

  sektör:kamu
  meslek:uzman kadrosunda memurluk
  deneyim: 2 yıl
  maaş:4165 tl
  lokasyon:anadolu'nun taşra bir ili
  artıları:stressiz,sendromsuz bir iş ortamı...ara sıra binadan bağımsız gelişen arazi işleri
  eksileri: sosyal hayatı olmayan küçük şehir...şehrin anlayissiz ve kaba saba insanları.

  arkadaşlar son olarak 5 sene işsiz kaldım...eş, dost karı kız kovalarken ben 40 derecede kpss kitapları siparişi verdim ve torpilsiz mulakatsiz mezun olduğum dalda ilk 3 'e girerek atandım...işsizlik zor biliyorum çok kotu günler geçirdim intiharın eşiğinden döndüm size diyeceğim tek bir şey var sabırlı olun ve mücadeleden vazgeçmeyin...karı kız peşinde koşup kendi geleceğinizi yakmayin.

  hayırlı forumlar...

 • sevgilisi olmayan 28 yaşında birey

  abi siktir edin ya. kendinizi karşı cinse göre programlanmadan yaşamak en güzeli.

  30 yaşındayım ne birine gül verdik ne de birinden gül aldık. üstelik çirkin olduğumu da kabullendim.enerjimi başka türlü şeyler için harcıyorum. yalnızım ve özgürlüğümü kısıtlayacak, trip atacak insan yok çevremde.

  gelen mesajlar sonrası edit: maaş durumun ve meslek yazmışlar. meslek kamu kurumu dostlar ancak bu kadrolu işe atanana kadar 20'li yaşlarımı tükettim ve bıkmadan usanmadan ders çalıştım. 4k kazanıyorum borcum harcım yok allaha şükür. hayırlı forumlar...

  edit2: bekaret falan soruyorlar. amk manyak mısınız uçkur merakına düştünüz. kendimi evleneceğim kadına sakladım bekaretimi kaybedip bpşanacağım ve her ay keriz gibi nafaka ödeyeceğim:)