debe başlıkları

anshar5
profili

 • türkiye'nin şu anki durumunun sebebi

  “müslümanların perişan olduğu ülkeler: filistin, afganistan, libya, ırak, yemen, suriye.

  müslümanların mutsuz olduğu ülkeler: cezayir, mısır, fas, tunus, iran, pakistan, özbekistan, türkistan, türkmenistan, azerbaycan, lübnan, suudi arabistan.

  müslümanların mutlu olduğu ülkeler: avustralya, kanada, ingiltere, fransa, italya, almanya, isviçre, amerika, norveç, hollanda, danimarka.

  yani müslümanlar, müslüman ülkelerin tümünde perişan veya mutsuz, müslüman olmayan ülkelerin tümünde mutlu ve keyifli."

  yaşar nuri öztürk

 • kadın sünneti cinsel zevki arttırıyor

  agzindan salyalar sacarak. "dinimiz 4 garı amiiin ! " nidalariyla göt baş yirtan kifateysiz, " orrrossbu çocuklarının yeni bir iddiasi.

  asagilik organizma ! senin kadın sünneti olarak tanimladigin hayvanligi, medeni insanlar, " female genital mutilation " olarak tanimliyor. yani "kadin cinsel organini sakatlamak, işkence yapmak, saldirmak, dogasini bozmak " anlamina geliyor. ve butun dunya'da medeni anlayis bu. boyle kabul ediyor.

  ve bu tur hayvanliklar, seksle ilgili sapikliklar "dini" temel alarak, "allah'i cinsel sapkinliklarina alet ederek nedense hep arap zihniyetinden peydahlaniyor ?

  pisligin, sapikligin 9. katindan ahkam kesen, beyinsiz ilkel puşt ! hangi hakla, hangi curetle, ekranlara cikip "kadına yönelik şiddet"in bayraktarligini yapiyor ? siddeti oven beyanlarin sahibi bu igrenc herif neden tutuklanmiyor ? neden, boylelerini ekrana tasiyan televizyon sahiplerine "tazminat davasi " acilmiyor ?

  turkiye bu kadar mi sefillesti, bu kadar mi ilkelligi, cehaleti savunan zihniyete prim verir hale geldi ?

  aslinda suc bu gibi cahil, cehalet icinde yaslanmis, sapiklarda degil. bu ve bunun gibi pisliklerin, " vurun kahpeye'cilerin, iblisliginden prim yapan, rant saglayan televizyon sirketlerinde !

  bu tur platformlarda, cogu zaman, boyle korkunc beyanlar, makaraya aliniyor. yahut, insanlar sinir krizi geciriyor, "bela okuyor ! " ama farkindamisiniz, bu pislikler ve zihniyetleri bu ulkeye, cok kotu yaralar aciyor ve gittikce gemi aziya almaktalar.

  cehalete musamaha gosterdigin muddetce, sonun karanlik ve otesi turkiye !

  umarim cok gec olmadan, uyanir, silkinir, kendine gelir ve bu sapiklari tarihe gomersin !

 • küfreden kadın

  nazenin katir cilvesiyle erkeklerin gonlunu pek bir hos eden sozlukcu kadinin "ayy çok ayıp " tandansli ifadesinde reklam amacli kullanilmis baslik.

  " bi siktir git " kusura bakma. malum turkcem yetersiz ....

 • sol haber

  pkk sevicinin sevdiği haber portalıdır. gencecik kizi kursunlayan pkk itlerinin haberini carpitan gazeteyi savunacak kadar alçalanların
  gazetesi ...

 • memleketinin adını söylemeden anlat

  ""en büyük yavşağının"" kim olduguna dair yazilar yazdiran, fikirler belirttiren.