bu sabah o kadar guzeldi ki6
profili

 • 22 haziran 2022 selman'ın selamını almayan tsk

  halbuki "merhaba" da "asker" de arapça kökenli birer türkçe kelime ama sandaletle yampiri yampiri yürüyen ve türk devleti'ni hiçe saydığını kaşıkçı cinayetinde de gördüğümüz bir bedevi olduğunu gözümüze sokmak için diplomatik nezaket içinde bir "merhaba asker" deyip lazım olmayan diğer selamını sona iliştiremiyor.

  bakın arap kibri ve kini ne fransızda ne ingilizde var. adamların türk düşmanlığı ermeni ve yunanların türk düşmanlığından az değil.

 • 20 yaşındaki kızın 40 yaşındaki adamla çıkması

  legal yaş grubunda bir birlikteliktir. psikolojik olarak da sorun yoktur. kendisine bakan entelektüel bir 40 yaş erkeği yaşlı ya da itici değildir. işin içinde tehdit, şantaj, zorlama, şiddet yoksa hiçbir sorun yoktur.

 • 3 mart 2021 türk futbolunda kara gece

  isteyenin yüzüne en fosforlusundan boşalarak aydınlatabileceğimiz kara gecedir. evet iğrenç ama futbolcusu dirsek atıp kırmızı kart gördü diye yangın çıkarmanız kadar iğrenç değil utanmaz reziller sizi.

  adamlar fenerbahçe maçındaki gibi kendilerine atılan gol ofsayt olmamasına rağmen iptal edilsin diye kasımpaşa maçındaki gibi yaptıkları penaltı verilmesin kazanalım diye alanyaspor maçındaki gibi mostapha arkadan çift dalsa da kırmızı kart görmesin diye, alanya kupa maçındaki gibi marcao rakibinin yüzüne çift dirsek atsın ama tek sarı kart alsın diye ağlıyorlar utanmadan ben neden utanayım amk?

  en çok penaltı kullanan galatasaray, rakibine en az penaltı verilen galatasaray, geri düştüğü hiçbir maçta puan alamayacak kadar hücum fakiri olmasına rağmen bu istatistikler yeterince şaibeli zaten. ama adamlar gözlerimizin içine baka baka haklı kırmızı kartları nasıl verilir diye yırtınıyorlar.

  lan sizinkisi hırs da bizimkisi eşek osuruğu mu götoşlar? siz kurallardan muaf mısınız, padişahın tek daşağı mısınız?

  adalete değil ayrıcalığa alışmışsınız sizi kötü alışkanlıklarınızdan kurtaracağız. o zamana kadar gırtlaklayın geceniz aydınlansın:*

 • ekonomik krizin sebebi memur ve emekli yüküdür

  bu krizin sebebi memur yükü değil oy kaygısıyla kadroya alınan taşeron işçi yükü olabilir ama payı küçüktür. asıl milyonları bulan fırsatçı-istilacı yükü ve kamudaki yüksek makamlarda yarınlar yokmuşcasına yapılan savurgan harcamalar ve fahiş müşteri garantisiyle yapılan projelerdir.

 • 6 mayıs 2018 ibb seçimlerinin tekrarı kararı

  çıkması halinde ak parti'nin seçimi daha büyük farkla kaybedeceği yanılgısında bulunan tatlısu muhaliflerini görmemizi sağlayan muhtemel karar. dün rte'nin açıktan mesajı vermesi sonrası ysk'nın aykırı bir karar verme ihtimali neredeyse yok gibi. bu seçim tekrar edilirse memlekette seçimle hiçbir şeyin değişme ihtimali kalmamış demektir. bu da türkiye'nin hızlı adımlarla şeriata giderken aştığı son ciddi kilometre taşı olacaktır. şeriat geldikten sonra da geridönüş hiç olmayacak sürekli bir kabusta yaşayacağız.

 • fenerbahçeli futbolcuların fb.org'daki pozları

  serdar kesimal isimli emeksizin kiralık futbolcuların altında, listenin sonunda konumlandırılmış olmasının asıl dikkat çekmesi gereken nokta olduğu albümdür.