eachon5
profili

 • 29 haziran 2020 instagram dolandırıcılığı

  gelen ürünü gördükçe istemsizce güldüren dolandırıcılık. instagram'ın bir alışveriş platformu olmadığını kanıtlayan tez gibi bir çalışmaahahahaha... kaşgar göndermiş 2 tane.

 • steam summer sale 2019

  yine aynı oyunların hemen hemen aynı indirimlerle geleceği, steam hesabına doldurup doldurup oynamaya vakit bulamayacağımız oyunlara dünya kadar para harcayacağımız indirim. en azından benim için her sene böyle oluyor. bu sene birşey almam diye düşünüyorum.

 • 9 ekim 2017 rte'nin basın toplantısı iptali

  prompterın arızalandığının göstergesi olan durum.

  edit: formatın anası güldürüldü.

 • donanımhaber ölücüleri

  hepsiburada'nın monitör konusunun altına yaptıkları yorumlar yarmıştır.

  "şimdi ben bunu niye aldım? niçin aldım? nasıl aldım? bunu izaha gerek yok. gördünüz dayanamadım aldım.almamış da olabilirim. almışsam almışımdır, almamışsam almamışımdır.görünen köy uzakta değildir.bunu aldık da sonradan almadık mı dedik? bunlar birtakım uydurma laflardır. sahi ya ben bunu neden aldım. kim aldırdı ulan bunu bana?!"

  "bende aldim. mutfagimda da tv vardi bunu da tuvalete koyarım artık. tesekkurler "

  "1 adet de ben aldım, ihtiyaç var mı? yok :) ama aldım, niye aldım neden aldım hiç bi fikrim yok, bu sıcak fırsatlar acayip bi yer, ucuz s.. var deseler koşacagiz "

  favorim:
  "kargo çok pahalı bunu nasıl ücretsiz yapabiliriz hayrına yazsın biri +21 | mr.mezarci"

 • üvey annenin çocuklara yaptığı akıl almaz işkence

  ben o çocuğun babası olsam 46 yıl ceza alamadan muhtemelen ölmüş olacak bir akıl hastasının yaptığı işkence. 5 yaşında çocuğu olan bir baba olarak şu an ağlıyorum o çocuklar için. abi nasıl ya nasıl ya?

  ben o babanın da amına koyayım afedersin. lan kaç tane görüntü var, her birinde kıyafetler vs farklı. kaç gün boyunca çekmiş bu çocuklar o işkenceyi. daha ilk saniyesinde siker atardım o kadının hayatını.

  uzun bir süre evde yoktu herhalde, eve geldiğinde de görüntüleri izleyip topluca polise verdi herhalde diye düşündüm şimdi biraz sakinleşince. şu yazıyı bile 10 kere yazıp sildim elim ayağım titreye titreye.

  insan olun lan biraz. insan ya.