gucuneguckatmayageldik5
profili

 • zenginler nasıl para kazanır

  vergi vermeyerek. vergiden azami suretle kaçarak...

 • beşiktaş

  arkadaşlar ali koç beşiktaşımız için sezonun en önemli hamlesini yaparak hüseyin yücel'in hezeyanını sona erdirdi, morinho'yu aldı ve -bakın derin bir oh çekiyorum- bizi batmaktan kurtardı. hayati bir hamle, varol koç.

 • getir'in değerinin 18 ayda yaklaşık %80 erimesi

  pandemide değerine değer katan bu kurum, ölçüsüz bir şekilde avrupa piyasasına yatırım yaptı. tabiki bu durum sonları oldu. türkiye piyasasında kalite düşürüldü, getirme ücretlerini arttırdılar, fiyatları arttırdılar. kampanyalar da yetersiz. ben ki bu adamların en sadık müşterisiydim. ilk çıktığı günden beri 5 senedir kesintisiz kullandım. suyumu bunlardan aldım. su fiyatlarına yapılan fahiş zamlardan sonra eve arıtma takarak getir'e son verdim. o gün, bugün, çok elzem olmadığı sürece kullanmıyorum. ben çok ortalama bir insanım. ben bir hizmeti terk ettimse onun bu ülkede sonu gelmiştir. getir'e beyaz mendil sallıyoruz...

 • melissa vargas

  az evvel 1 metreye smaç vurdu çaprazdan. bakınız 1 m. bu insani bir performans değil. helal olsun.

 • 14 ağustos 2023 fatih karagümrük beşiktaş maçı

  maç sonunda fkg teknik direktörü atılay canel bey'in yaptığı saçma sapan açıklamaları kınıyorum. saçı başı ağartmışsın, yaş olmuş 65-70, takımın maç boyu beşiktaş kalesine şut atamamış, rakibin penaltı kaçırmış (-ki net penaltı) iki topu direkten dönmüş, sayısız pozisyona girmiş özellikle ikinci yarı, ceza sahanın otobana çevirmiş 25 kere topla buluşmuş dediğin lafa bak amk ya: hak etmediğimiz bir yenilgi aldık! hadi ulan ordan! ayrıca aboubakar'ın denge ayağına takılan çelme net penaltı. kör müsün arkadaş? forvette salih dursun ile oynuyorsun. vallahi utanmaları da yok! kepazeler ya.