atalay kirbancioglu1
profili

 • sudan'da sokak ortasında kırbaçlanan kadın

  evladının gözleri önünde defalarca kırbaçlanıp acılar içinde çığlık atan talihsiz kadın.

  öncelikle görüntülerin hassas kişileri olumsuz etkileyebileceği konusunda uyarmak istiyorum. o yüzden +18 ibaresini koyup detaylara geçiyorum.

  sudan'da bir kadın sokak ortasında kırbaçlanma cezasına çarptırılıyor ve evladının gözleri önünde yere oturtulup onlarca defa kırbaçlanıyor. her kırbaç darbesinde canı çok şiddetli yanan talihsiz kadın acılar içinde çığlık atıyor ama, nafile. kırbacı vuran adam zerre acımıyor, kadın bağırdıkça daha çok vurmaya devam ediyor.

  +18 işte o korkunç görüntüler +18

  kişilik hakları yerle bir edilen kadıncağız kırbaç yedikçe, onu izleyen yobaz kalabalık kahkahalar atıyor. kadının evladı da annesinin barbarca dövülmesine dayanamıyor ve o da bağırarak ağlamaya başlıyor.

  kadın ağlıyor, yalvarıyor, evladı ağlıyor, yalvarıyor ama nafile! duyan yok. vuran vurmaya, gülen gülmeye, videoya çeken çekmeye devam ediyor.

  üstelik video yarıda kesilmiş. devamında ne kadar kırbaç yediğini, ölüp ölmediğini, başına bir iş gelip gelmediğini bilmiyoruz.

  önlerinde bir insan, savunmasız bir kadın yere diz çöktürülüp korkunç bir işkenceye maruz bırakılırken keyifle izleyen kalabalığa mı kızmalı, dünyanın her yerinde insanların hayatını mahveden yobazlara mı kızmalı, hâlâ yobazlara müdahale etmeyen insanlığa mı kızmalı, kime kızmalı. hepsine kızıyorum, çıldırıyorum, cinnet geçiriyorum.

  bu arada yeni haberim oldu, kadıncağız aynı zamanda idam cezasına çarptırılmış. kâbus gibi!

  atatürk'ün, cumhuriyetin ve laikliğin değerini iyi bilin millet!

  en sevdiğiniz insanların başına gelecek felaketlerin fragmanıdır bu korkunç video!

  bu görüntüler sudan'da birkaç yıl önce çekildi. sudan, kadınların büyük mücadelesi ile, 2020 yılında laikliğe geçti ve bu çağ dışı görüntüler tarihe karıştı.

  bütün dünya yobaz kamburundan bir bir kurtulurken, sakın ola ki o kamburu ülkemizin sırtına yüklemeye çalışmayın.

  atatürk'ü, cumhuriyeti ve laikliği unutturmaya çalışanlar oldukça, sonsuza kadar hatırlatmaya devam edeceğiz.

  cumhuriyet ve laiklik çok yaşa!
  iyi ki varsın mustafa kemal paşa!

  biliyorum, benim gibi hepinizin içi karardı. neyse ki bizi terapi eden bir güzellik var. lütfen görsele bakın ve içiniz açılsın. görsel

  ekleme : mesaj yazan gerici yobazlar sizin insanlığınıza tüküreyim ben! siz, insanlığın başına gelmiş en büyük felaketsiniz. uygun bir vakitte yazdığınız mesajları buraya ekleyeceğim. sizin o iğrenç zihniyetinizi herkesin tanıması lazım!