vaballathus7
profili

 • fahrettin koca

  hayatımda en nefret ettiğim insanlar arasında gerilerden gelip en başa oturmuş tarikatçı sermayedar bakandır. halka açıktan yalan söylemek, yalan söylediğini kabul edip hiçbir şey yokmuş gibi devam etmek, halka doğru bilgiyi vermeye çalışan sağlık çalışanlarını, meslek odalarını ve gazetecileri hedef haline getirmek en hafif tabiriyle terbiyesizliktir. bu devir geçecek fahrettin bey, ben görmeyeceğim belki ama senden hiç iyi şekilde bahsetmeyecekler gelecekte haberin olsun.

  edit: bu halk senin öylece ölüme yollayacağın kadar değersiz değil. bu halkın en dandik evladının canı senin tüm sermayenden evladır.

 • zeka ortalaması düşük ortamlar

  (bkz: ülkü ocakları)
  (bkz: tarikatlar)
  (bkz: cemaatler)

 • devlet bahçeli'nin ttb'nin kapatılmasını istemesi

  biz sizi maraş'tan, çorum'dan, sivas'tan, beyazıt'tan, kontrgerilla'dan, jitem'den, susurluk'tan ve bunlar gibi 100'lercesinden tanıyoruz. siz bu memleketin kanını emen, halkı birbirine düşman eden, sokak ortasında gencecik insanları infaz eden, öğrencilere bomba atan, köy köy insanları katleden, akademisyenleri kurşunlayan, 10 binlerce insanı kaçırıp kaybeden, bu ülkede uyuşturucunun, silah kaçakçılığının, kadın ticaretinin, insan kaçakçılığının var olmasını sağlayan, polis teşkilatının ve ordunun içine sızıp oraları karanlık hücrelere çeviren eli kanlı bir oluşumsunuz. biz sizi tanıyoruz.

  bugün salgın sürecinde, halkın sağlığı için 100'lerce üyesinin hayatını kaybettiği ttb'yi açıktan tehdit ediyorsunuz. sağlık çalışanlarının meslek birliğini hele hele böyle emek sarf ettikleri, gece gündüz demeden çalıştıkları bir dönemde tehdit etmek en hafif tabiriyle teröristliktir. siz bir halk sağlığı sorunusunuz ve maalesef ki 1000'lerce pandemiden daha betersiniz. toprağa düşseniz düştüğünüz toprağı mundar edersiniz, 1000 yıl orada ot bitmez. eowyn hanım hani angmarlı cadı kral'ın başını kestiğinde o toprak kara kalmıştı ya heh siz öylesiniz işte. ne bu memlekete bir tırnak parçası kadar katkınız oldu, ne de olacak. siz bu memleketin kaynaklarını tüketen birer asalaksınız.

 • arkadaş olmak istenilen kitap karakteri

  (bkz: ged)(bkz: çevik atmaca)

 • fetö'ye yıllar önce de fetö diyebilmiş kişiler

  2010 yılında istiklal caddesi'nde "fetonun piçleri yıldıramaz bizleri" ve "imamın ordusu sokaklardan defol" diye slogan attığımız için pangaltı'na kadar dayak yemiştik polisten.

 • anında istanbul'u kilitleriz

  devlet mevcut taksicileri lağvetmelidir. daha sonra en az 5 aşamalı sınavla taksicilik lisansı sağlanarak kişi taksici olmalıdır. müşteriden gelecek 3 şikayette taksicilik lisansı düşürülmelidir.

  terör saldırısında sağ kalan insanları kazıklayan siz;
  turistlerden 20 liralık yola 1000 lira alan siz;
  kısa mesafe ücreti yasal olarak olmasına rağmen almayan siz;
  hanzo gibi yolun ortasında duran, yolcu arama bahanesiyle çift şerit yolu teke düşüren siz;
  avm önlerinde arkadaşınızı kazıklamak için 50 metre 150 metre önde sotede bekleyen siz;
  yolu uzatarak yolcuyu dolandıran siz ve sizin bu abuk sabuk saltanatınıza karşı geldiği için belediye mi suçlu? hiçbir özel teşebbüs devletin resmi kurumunu tehdit edemez.

 • yerli otomobilin ilk prototip görüntüsü

  otomobil göreceğim diye açtım 20 tane u şeklinde dizilmiş adam ve çarşaflı kutu görüp kapattım. bu ülkede aslında çok temiz ekmek yenir de işte aklımız çakallığa, hırsızlığa, sömürücülüğe meyletmiyor.