debe başlıkları

kontrolsuz guc is not power2
profili

 • 2023 cb seçiminde imamoğlu'nun kazanma şansı

  istanbul büyükşehir belediye başkanlığı seçimi ile kıyaslanmamalı. çünkü ekrem başkan'ın büyükşehir belediyede rakibi binali yıldırım olduğu için kazanma şansı yükseldi. cb seçimlerinde rakip tayyip olursa çok zorlanacaktır çünkü halk körü körüne tayyip'e biat ediyor. götünün kılı olanlar bile var bu ülkede.

  ha eğer ki ekrem başkan komplolar ve hazımsız insanların baskısından kurtulup, ibb'yi hakkıyla, galeyana gelmeden yönetirse, diktatörün koltuğuna sağlam bir darbe vurabilir.

  ibb başkanlığı büyük bir boy gösterme ve reklam olanağı oldu. ekrem başkan'ın gereğini fazlası ile yapacağından şüphem yok. cumhurbaşkanlığı yarışında bulunursa istanbul gönüllüleri olarak yine orada olacağız. kazanmanın tadını aldık, hile hurdaya göz açtırmadık. yine adil bir seçim için orada olacağız.

 • pizzanın aslında aşırı pahalı olması

  bir tek benim zoruma gidiyor olamaz bu durum. bugün artık enginlere sığamadım taştım. ulan bu kadar fahiş fiyatlarla satılamaz pizzalar insanın zoruna gider. fiyatlara baktıkça yemek yeme hevesim kaçıyor.

  cidden ederi kadar var mıdır bilmiyorum, bu işin içinde olan biri varsa yazsın malzemeleri şunlar, yakacağı bu ederi bu kadardır falan diye ben de tamam demek ki ondan bu kadar pahalı diyeyim.

  küçük boy pizza(4 dilim) nasıl 26 liraya satılabilir mantıklı bir açıklaması olmalı. isyanım var lan!