debe başlıkları

untold5
profili

 • beyoğlu'nda taksici motorcu kavgası

  (bkz: orospu çocuğu motosikletçi)

  edit: mesaj atıp duruyorsunuz da bıktık be kardeşim sizin motosikletçi psikopatlığınızdan. sanki herkes size yol vermek zorunda sanki hep öncelik sizin hakkınız sanki o yolda bi sike yetişecekmişsiniz telaşları.
  yeter amk sizi mi takip edeceğiz biz? acaba sağdan mı çıkacak, soldan mı çıkacak diye.
  adam gibi yolundan gidene bir şey dediğimiz yok. sözümüz götü başı oynayan motorcuya.
  heee sen üstüne alıyorsan buyur gel,balta girmemiş küfürler var bende,gece uyurken bile aklına gelir kuran çarpsın.

  edit2: arkadaşlar doğru düzgün yolunda giden,kuralları ihlal etmeyen,kafasına taktığı kameraya malzeme aramayan motosiklet sürücülerine niye küfür edeyim. kimlere dediğimi gayet iyi biliyorsunuz. orospu çocuğu taksici yazınca nasıl bütün taksiciler kastedilmiyor, siz de üstünüze almayın lütfen.

 • murat boz'un imamoğlu için 100 bin tl bağışlaması

  (bkz: o ses türkiye jürisinde sürpriz ayrılık)

 • ali türkşen vs cemal enginyurt

  yüz yüze gelmelerini çok istediğim iki kişidir.

  şimdi bir düşünün,su altı taarruz komandosu olmak için verilen emekleri....
  sadece beden gücü,çeviklik,iyi silah kullanmakla basitleştirilecek bir durum değil bu. üniversite okuyorsun,harp akademisine gidiyorsun,hayatın hep bedensel ve beyinsel eğitimle geçiyor.
  hayatını ailenden,çocuklarından bile önemli gördüğün, devletine ve yüce türk milletine adıyorsun.

  zaman geliyor,çocukları zehirlemesinler diye,büyük uyuşturucu baronlarını karşına alıp,içinde 14.5 ton uyuşturucu olan gemiye(lucky -s) operasyon düzenleyip,imha ediyorsun, zaman geliyor savaş çığlıkları atan komşu ülkeyi madara edip kardak kayalıklarına türk bayrağını dikiyorsun.

  bu yaptıklarına rağmen, türk devletine sızmış aşağılık şerefsiz yapılanma seni sahte belgelerle sahte tanıklarla hapse attırıyor. yine de ağzından bir tane kötü kelime çıkmıyor devletine karşı.

  ve gel zaman geç zaman, sosyal medyada türlü türlü şaklabanlıklarıyla karşılaştığımız,insanı insandan tiksindiren bir adam, gelip “cem yılmaz’ın şeyini ağzına almak” gibi şerefsizce paylaşım yapıyor.

  işte ülkenin siyasi ahlak çöküşünün en belirgin fotoğrafı bu. adam gibi siyasetçilerin olduğu bir ülkede olsa, ortalık ayağa kalkacakken, bizim ülkede “ bizim engini gördünmü nasıl şeyyapmış ali türkşene ekiekiekiekieki” diye güldüklerine eminim.

  allah senin gibi insanları bu ülkeden eksik etmesin komutanım.
  allah senin de belanı versin uluyan “adam”

 • aksaray'da flamingoların tüfekle vurulması

  flamingoların aksaray’da ne işi varmış?

  şaka bir yana elalemin adamı bu kuşların asil duruşunu ,inceleme altına alıyor,kas yapılarını inceliyor. ilginç duruşlarının adını :
  “pasif yerçekimsel duruş mekanizması" koyuyor.

  diğer tarafta bi amına kodumun oğlu,tüfekle bu güzelim hayvanlara ateş ediyor.
  yani dünya üzerinde aynı oksijeni tüketen insanların,bu kadar tezat iş yapması ve götlüğü yapanların genelde bizim ülkemizde bulunması çok enteresan değil mi?

 • 21 nisan 2019 levent gök saldırı görüntüleri

  yurtdışında yaşayan birisi olarak çok utanıyorum yemin ederim.
  sanki benim türk olduğumu bilen herkes,bana bakıp dalga geçiyor gibi geliyor.
  insanlara “yaa arkadaşlar bunlar benim ülkemi temsil etmiyor,bunlar bir avuç satılık orospu çocuğu” diye bağırmak,olayları anlatmak istiyorum.

  edit :imla
  edit 2 : yurtdışında yaşadığımı özellikle belirtmemin sebebi olaylar burdan daha net görünüyor ve gerçekten bize olan önyargıları için üzülüyoruz.
  nasıl sen suriyelilere kızıyorsun zaman zaman münferit hadiseler için,hep bir önyargın var,hemen hemen aynı mevzu. yoksa yurtdışında yaşamam tabii ki seni alakadar etmiyor amın oğlu.

  edit3: arzik76 nickli arkadaş bana diyor ki özelden yazdığı mesajda: aşağılık kompleksi var sizde, bu ülke sizin değil, utanmana gerek yok diyor.
  şimdi güzel kardeşim senin o aşağılık kompleksi dediğin şeye biz utanma,sıkılma,ar,namus diyoruz. siz rafa kaldırdığınız için bu kavramları size boş geliyor ve her ne olursa olsun size normal geliyor. mesela başka ülkede yaşayan bir ingiliz vatandaşı,londra’da yaşanan kötü bir durumla ilgili bize açıklama yaparken utanabiliyor. bunlar tamamen insani,vicdani durumlar. sizde bulunmayan mevzular anlamazsınız.ayrıca ülkemden utanmıyorum sevgili akkurt ve çomar kırması beyefendi,o yumruk atanın benim ülkemde yaşamasına ve ona bu cesareti verdikleri için utanıyorum.