masterteacher2
profili

 • goldman sachs ekonomistinin tl ile dalga gecmesi

  üst edit: goldman sachs ekonomisti olduğunu ben değil sputniknews söylüyor kaynak

  goldman sachs ekonomisti erik meyersson: türk lirası bugün dünden daha zayıf olabilir ama en azından yarından daha güçlü!
  link

  suni gündemlerle saçma siyasi tartışmalarla birbirimizi yemeye devam edelim! maalesef fakirleşiyoruz kardeşlerim! bazı mallar bu adamın twitini neden paylaştın diyebilir ama gerçek bu maalesef!

  edit: etkili küçük bir cümle sayfalar dolusu açıklamaların yerine geçebilir ve gerçekliği tüm çıplaklığıyla ortaya koyabilir. bu twitte bunun çok güzel bir örneğidir. ekonomik olarak zor zamanlardayız ve anlaşılan daha da kötü günler yaşayacağız ama ülkeler ekonomik kriz yaşayabilir, buhranlar yaşayabilir savaş sonrası büyük ekonomik zorluklar yaşayabilir inanın bana kardeşlerim sağlıklı bir toplum için bu olanlar daha büyük daha güçlü olmak için bir sebeptir sadece. ama içinde bulunduğumuz ekonomik koşullardan daha kötü olan toplumsal bloklaşmamızdır. bu sorunu çözmede hepimize sorumluluk düşmektedir. ayrıştırıcı dilden siyaset dilinden uzak söylemler kullanmalıyız. inanın dostlar oy verdiğiniz partiyle daha milliyetçi, daha dindar yada daha demokrat olmazsınız. bu zor zamanlar birlikteliğimiz olduğu sürece allah'ın izniyle geçecektir. siyasilerin oyununa gelmeyelim kardeşlerim. gerçek milliyetçi gerçek demokrat birleştirici dil kullanandır. maalesef her olayda ayrışıyoruz altın portakal ödül töreninde bile ayrışmayı başardık.

 • 3 ocak 2019 özgür demirtaş tweet'i

  sözlük adına utanmış bulunmaktayım. bu yazılanlar nedir yahuu!
  edit: bu arada özgür hocaya yazdığı cevaptan dolayı derin teşekkürlerimi sunuyorum(tabi ki yine sözlük adına) böyle guzel cevapları özledik be hocam, kavgadan kaostan yorulduk be hocam!