debe başlıkları

hayvan adam2
profili

 • hesap ödeten kızla ciddi ilişki yaşamak

  az önce işyerindeki kızlarla bu konuyu konuşuyordum. kızlardan birisi 33 yaşında, bekar ve 10lu yaşlarda 2 erkek çocuğu annesi. öteki kız 25 yaşında, bekar ve hayatını yaşıyor. iki kız da abd standartlarına göre 10 üzerinden 8-8.5 gibiler.

  bunlar bana arada bi erkeklerle ilgili sorular sorarlar. ilk seks kaçıncı buluşmada olur diye sordular.

  dedim; hesapları erkek ödüyorsa, en fazla 3. buluşmada seks. bunlar hemen karşı çıktılar, o çok hızlı falan. biraz daha zaman lazımmış. ama bu aynı kızların one night stand maceralarını da bilirim. o yüzden bu argüman boş.

  hesabı erkek ödemiyorsa veya yarı yarıya ödüyorlarsa, ilişki iki taraf için de daha ciddi olduğu için, birbirlerini tanıyana, ne olup bittiğini anlayana kadar bekleyebilirler dedim.

  aboooo, bu seferde bunların içindeki kezbanlık bi anda ortaya çıktı. erkek hesap ödemezse seksi unutsun. bi daha kızlarla dışarı da çıkamazmış. böyle cimrilik yapan erkeklerden nefret ediyorlarmış. cimrilik tüm romantizmi bitiriyormuş vs vs.

  ulan dedim ipnetorlar, gitsin babalarınız sizi besleyip büyütsün. sizinle bi kan bağı olmayan erkek senin gıda maliyetini niye karşılasın? açsan, paran yoksa başka. yoo öyle bi durumda yok.

  baya paranız var ve hesap gelince eliniz cüzdanınıza hiç gitmiyorsa, kusura bakmayın ama, bi zahmet siktir olup gidebilirsiniz. başka kapıya.

 • erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular

  (bkz: #83835146)

  geçen bi soru sormuştum kadınlara, tahmin ettiğimden de fazla cevap geldi. beyler size kötü haber.

  türk kızları sizi ekseriyetiyle sevmiyor. mecburiyetten sizinle beraber olduklarını düşünüyorlar. yani elde türk erkeği olduğu için sizinle beraber oluyorlar. eğer türkiyede farklı milletlerden erkekler yaşıyor olsaydı, onları seçecekler. (bkz: picking up girls in istanbul) olayı baya var yani.

  gelelim hangi milletin erkeklerini istiyorlar.

  1) büyük çoğunluk ingiliz dedi. seks performanslarından dolayı.

  2) fransız-italyan-yunan erkekler. evet ezeli düşmanımız yunan erkeklerini bile size tercih ediyorlar.

  3) abd-kanada-avustralya erkekleri. bu ülkeler birbirinden çok farklı olmalarına rağmen, tahmin ediyorum ki burada cazip gelen ana faktör, hepsinin okyanus ötesinde olmaları.

  4) bunu üzülerek söylüyorum. ortadoğu ülkeleri hariç herhangi bi milletten erkekte olur dediler.

  5) 1-2 tane, türk erkekleri fena değil aslında. her milletten erkeğin sorunları var. biz en azından bunların sorunlarını biliyoruz dediler.

  gelelim türk erkeğini neden sevmediklerine.

  1) karısını, annesi gibi görmesi. ondan sürekli ilgi , yemek, bakım ve ihtiyaçlarının giderilmesini beklemesi.

  örnek vermek gerekirse, bi gün bile evde yemek yapmamaları. çamaşırlarını yıkamamaları. evi temizlememek.

  2) kaba ve şiddete meyilli olması. argo konuşması. sohbet etmeyi bilmemesi.

  3) çirkin, bakımsız, kilolu olması. her yerinin kıllı olması.

  4) kültürsüz, bağnaz ve yobaz olması. burada bahsedilen yobazlık, dini bişey değil. kemalistinde yobazından nefret ediyorlar.

  5) romantik olmaması. gönül konularında anladığı tek dilin arabesk olması. müslüm baba ve türevler. müzikli ve çiçekli, güzel bi lokantaya arada bi hiç götürmemeleri.

  6) son olarak giyim kuşamı çok kötüymüş.

  türk erkeğine tavsiyem, burada yazılanlara önem verin. tüm kadınlarla olan ilişkilerinizde başarı oranınız artar.