debe başlıkları

karn evil 95
profili

 • 2 haziran 2019 toronto raptors golden state maçı

  http://buffstreamz.com/…a/warriors-vs-raptors-2.php
  60 fps, cam gibi yayın, başka bir yayın aramanıza gerek yok, iyi eğlenceler, diğer maçlar için de bu maç başlamadan nba stream reddit yazın, maç başlığına girin, ilk linke tıklayın verilen..

 • mbaye diagne

  büyük maçları kaldıramadığı idda edilen oyuncu.
  bu sezon fenerbahçe'ye deplasmanda 2 gol, galatasaray'a 1 gol, iç sahada başakşehir'e 2 gol, beşiktaş'a da 2 gol attı.büyük maçları kaldıramamış hali bu yani, haberiniz olsun.
  sanki kasımpaşa real'le, juventus'la felan oynadı da, onlara gol atamadı..
  sizin o ezbere yaptığınız yorumları öpeyim.

 • lebron james

  gecen sene finale tasıdıgı takım, su an nba sonuncusudur.
  kendisinin ne seviye bir oyuncu oldugunu anlamak icin, gecen seneki takiminin su anki haline bakabilirsiniz.

 • chp'nin izmir'i kaybedecek olması

  chp'ye vermiyorsan git akp'ye ver, ne farkı var'cılara karşı bir atatürk'çüyüm; ama hakkında konuştuğunuz parti akp arkadaşlar.bu parti izmir'i alır, 2 hafta sonra sizin sahillerde inşaatlar başlar, görürüm o zaman sizi.

 • 12 mayıs 2018 fatih terim olayı

  olayın gerçeği,tribünden birinin ki denildiğine göre başka bir kulubün taraftarıymış,fatih terim'e küfretmesidir.bunun üzerine de tribün karışmış,haberiniz olsun.verdiği link de fenerbahçe'li agressive fans'miş,şimdi ben burada senin konu hakkında hiçbir fikrin yokken anana,avradına,bacına sövsem,yandaş medya gibi yalan haber yaptığın için,ahaber'e felan nasıl sövüyorsam,sana da sövsem sen mutlu mu olacaksın acaba?altına da direkt,yok biz nasıl taraftarız,böyle hocalar futbolcular bize laf söylüyor,biz çıtımızı çıkartmıyoruz yazmışlar,sizin ben kafanızı sikeyim.siz,bu başlığı açan adamdan daha tehlikelisiniz.
  olayın gerçeğiyle ilgili videolar:
  https://www.youtube.com/watch?v=2cct08bvfwo
  https://www.youtube.com/watch?v=qf0rqkxqp24
  başlığı açan arkadaş:https://eksisozluk.com/…s-targaryen-in-askerleriyiz
  böyle de hedef gösteriyorum kendisini direkt linkle,hiç de çekinmiyorum ve üzülmüyorum kendisine atılacak mesajlar ve küfürlerden dolayı.