debe başlıkları

klasikdick5
profili

 • çocukken hayal edilen meslek vs bugünkü meslek

  polis/torbacı

 • pitbull saldırısından kurtulmanın yolları

  #82607198 nolu entry nedeniyle bir sürü mesaj aldım. bu nedenle pitbull saldırısı durumunda neler yapılabilir hakkında kısaca bir bilgi vereyim dedim. bir veteriner hekim olarak senede kamu adına 700-800 civarı kedi köpeğe köylerde kuduz aşısı yapıyorum. saldıran, ısıran köpek oluyor muhakkak. ancak normal köpek saldırısında köpek ısırır bırakır veya diş geçirir. siz ya da civardan biri veya sahibi bir hamle yapınca köpek çeker gider. buraya kadar normal. fakat bu pitbull denilen köpek ırkında bu durum yok. istediğini yap! kafasına vur, su dök, vs. ne yaparsan yap ayıramıyorsun.

  ama onu yetiştiren kişi suçlu, normalde çok iyi bir hayvan vs edebiyatı yapacak duyarcı orospu çocuklarına gelince... eskiden benim de bakış açım böyleydi. sahibinde suç var derdim. fakat öyle değil arkadaşlar. size bir örnekle açıklayayım. atıyorum sizi köpek ısırsa, kedi tırmalasa hastaneye kuduz aşısı olmaya gidiyorsunuz değil mi? hastane gelen bu vakadan tarım ve orman müdürlüklerini, köpeğin kuduz yönünden takip edilmesi adına bilgilendiriyor. bu yüzden iş nedeniyle sürekli ısırma vakaları ile iç içeyim. maymun ısırmasına bile denk geldim meslekte. bir kez bu pitbull denilen hayvanın ısırmasına denk geldik. çocuğun kalça kemiğini parçalamış. sahibi de; "asla öyle yetiştirmedim, böyle yapmadım, saldırmazdı kesinlikle" diyordu. peki o çocuğun annesi babası açısından düşündünüz mü? yok. aslına köpek iyi sahibi suçluymuş amınakodumun duyarcı orospu çocuklarına göre.

  şimdi gelelim neler yapabiliriz?

  eğer yolda tek başınıza veya çocuğunuzla giderken karşıdan gelen sahipsiz ya da sahipli * bir pitbull görürseniz öncelikle yolunuzu değiştirin. karşılaşmamaya çalışın. öyle bir şansınız yoksa çocuğunuzu kucağınıza alıp araba yanı (olası saldırıda çocuğu arabanın üzerine koymak için), kolayca içeri girebileceğiniz bir dükkan/ev kapısı yanı ve bunlar da yoksa atıyorum 3 4 kişilik bir insan grubunun yanına geçebilirsiniz.

  asla maskesiz bir pitbula yaklaşmayın! sahipleri hep bir şey yapmaz uysaldır vs edebiyatı yaparlar. siz yaklaşmayın.

  atıyorum bir şekilde sizi ya da bir yakınınızı veya sokaktaki vatandaşı ısırdı. bu durumda götünüzü yırtsanız o pitbull bırakmıyor. duyarcı orospu çocukları da durduramıyor kendi canavarlarını. bununla ilgili yüzlerce vidyo örneği var. peki ne yapacağız:

  1. silah veya bıçağımız varsa direk öldürüyoruz. kendi birinci önceliğim budur. saldıran bir pitbull için duyar kasacak halim yok. empati yapacak halim de yok. o zaman işid canavarlarına da empati yapalım. aslında iyi insanlar onların beynini yıkıyorlar vs diyelim o zaman amk.

  2. silahımız yoksa kemerimizi çıkarıp direk boğarak öldürüyoruz hayvanı. bu işlem için baya güç gerekiyor.

  kendi adıma bıçakla, neşterle, kemerle, anestezik maddeyle her türlü mücadele ederim. siz de kendinize bir yöntem geliştirebilirsiniz.

  tabi bu canavar köpekten kurtulunca sahibini de hastanelik etmeyi unutmayın. özel mesajla tehdit ediyorlar beni. yok kafamı kesermiş amk ilkel primatı. alın işte bu köpekleri besleyenler bu kafadaki teröristler.

  edit : bir çaylak (notanick) arkadaştan gelen link.

  https://www.instagram.com/…heet&igshid=1zb1aqot5jsp

  edit2: biber gazı ve su ile müdehale işe yaramayabilir. buyrun.
  https://youtu.be/9t8lgrbncrg

 • yemek yapan erkekler

  (bkz: pişiyor mu böyle)

 • öğretmenleri yazın taş ocaklarında çalıştırmak

  desteklediğim kampanya.

  bedenciyi 12 ay çalıştırmak lazım.

 • şişli'de uber sürücüsüne saldıran taksici

  (bkz: orospu çocuğu taksici)