pistolnoob7
profili

 • borsaya vergi getirilmesi

  geleneksel borsada ve kripto para borsalarında düzenli kazananların oranı yüzde 5 belki daha az. yüzde 95 zaten batıp sikiliyor. sen batıp sikilen adamdan neyin vergisini keseceksin. hayır hiç mi kafanız çalışmıyor. yerli borsayı geçtim kriptoda es kaza kazanan adam ülkeye döviz sokmuş oluyor amk. ülkeye döviz sokacak yatırımını ülkeye yapacak adamı ne diye ürkütüyorsun.

 • özgür özel imamoğlu ve yavaş'tan daha zorlu rakip

  erken öten horozun başı tez gider. bir hata bir kez yapılır. halk ekrem'i veya mansur'u istiyor. senin boş yorumunu değil. banko kazanacak adaylar varken kumar oynanacak bir konu da değil bu artık. bu tarz açıklamalarda art niyet ararım. çünkü chp'yi bölmek erdoğan karşısına riskli aday çıkartmaya hizmet ediyor. bu adam niye grup başkan vekili ayrıca. özgür özel kendi demedimi adayın imamoğlu veya yavaş olacağını sana ne oluyor?

 • hasan can'ın cem yılmaz'a veteran komedyen demesi

  nazarımda cem yılmaz tesla, bu low iq kitleye hitap eden kütahya termal otel animatöründen bozma küfürbaz komik olmayan youtuber bim market sepetidir.

 • ankara'da sivil polislerin doktoru darp etmesi

  eşi ve çocukları yanındayken 4 kişi 1 adamı dövmek kahpeliktir. puştluktur. hele bunu vatandaşı koruma kollama görevi olan polis sırtını devlete dayayarak yaptıysa bu daha büyük puştluktur. doğruysa acilen açığa alınması gereken polislerdir.

 • lozancıların kaybolması

  en son halk ekmek kuyruğunda görüldüler. ekmek başına 1,5 lira kardalar.

 • aylardır kk aday olma diyenlerin şu anki hissi

  chp yönetiminden tiksiniyorum

  bu entryleri 3 5 ay önce boşuna girmedik.
  #150089470
  #149923563
  #149314824
  #147141894

 • kurtlar vadisi'ndeki en güzel kadın

  esther bence ama testere necminin anneside yaşına göre fena parça değildi.