yanlisbeyin5
profili

 • kadınların evin içinde kötü giyinmesi

  kadının yaşam enerjisini sömürüp evde pasaklı pasaklı dolaşırsanız, üç gün duş almazsanız, ev işlerini kadına kitleyip kendiniz koltukta eşinip eşinip yatarsanız kadın tabii kötü giyinir abi. mesela benim evde erkek yok, dolayısıyla enerjimi kimse tüketmiyor. bu sayede hep güzel geziyorum evde. kişisel bakıma ayıracak vakit ve enerji bırakmıyorsunuz ki kadınlarda amk.

  edit: erkekler siz bana hak vermeyince haklı olduğuma daha da emin oluyorum. siz bana bu gibi bir konuda hak verseniz acaba haksız mıyım diye durur düşünürüm abi boşa yeşillendirmeyin lol

 • dulların babalarının maaşını alması

  olum sizin bu üç kuruş para alan insanlara bu parayı çok görmeleriniz şaka mıdır? bu maaşlar birinin geçinmesine yetecek seviyede falan mı zannediyorsunuz siz? sözlükte yoksul ve halk düşmanından bol bir şey bulamıyoruz maalesef.

 • uzun boylu erkeklerdeki minyon kadın tutkusu

  ekşi geleneksel olta atma festivaline hoş geldiniiiz

 • anne olmak istemeyen kadın

  (bkz: #145951442) bu kadınlar nefret dolu oluyor dedikten sonra nefret dolu entry girmek lol :d mesela sen bu zihniyetle çocuk yapsan ne olur yapmasan ne olur? sence toplumumuz senin gibi insanların yetiştireceği insanlara ihtiyaç duyuyor mu? insanlar çocuk yapmak zorunda değil, eğer bu sorumluluğu alamayacağını hissediyorsa yapmaması daha iyi zaten. ülkede her önüne gelen ebeveyn olduğu için ülke manyaktan geçilmiyor.

  diğer söylediklerine yorum yapma gereği bile duymuyorum. ülkede herkes vagina police cidden.

 • yazarların alkolle tanıştığı yaş

  dedemin ben 4-5 yaşlarındayken elime tombul efes tutuşturup içirdiği fotoğraflarım olsa da buna tanışma denir mi emin değilim. kendim içmeye başladığımda 13 yaşındaydım.