shura1
profili

 • masterchef türkiye

  şu güzideyle ilgili anlatacaklarım vardı, bugünkü saçmalığa denk geldi.

  instada ilk başlarda eklemiştim, beğeniyordum kendisini. hikayeleri falan izliyordum. takipçi sayısı azken; görümcemin havalı yürüyüşü.. gocamın hediyesi.. ani gelen misafire ikram (bildiğin hamur kızartma- şekersiz lokma yaptığı) vs. varoşluk içeren fotoları vardı, takipçisi artınca uçurdu hepsini. birden pek bi elit, pek bi şef oldu. aniden eve gelene hamur! kızartan şef adayından bahsediyoruz..

  neyse konumuz bu değil.
  takipteyim kendisini, ne kadar minnoş ya diyorum. ne kadar doğal. giydiklerini bile paylaşıyor. lcw den aldım diyor, halkım ben yani diyor. gocunmuyor. yatılı yardımcım yok diyor. zaten biz bu evi oturmak için değil, yatırım için aldık diyor. iki odasını kullanıyoruz valla diyor. hep açıklama, hep bi savunma hali.

  sonracıma "arkadaşlar çok sordunuz, tuniğimi şurdan aldım, "pantolon burdan" diye kendisine sorulan sorulara içtenlikle cevap vermeye devam ediyor. reklam için para almadan.. öyle diyor. canım ya başkası olsa bedava söylemez, nasıl yardım ediyor etrafındakilere diyorum.
  insta takipçisi durur mu, saldırıyorlar. herşeyi soruyorlar. birden diyorki "iki tekstil firmam var" e hani estetisyendin? yoo diyor aslında peyzaj okudum. ama tekstille uğraşıyorum. araya sıkıştırdığı ürünler kendi markasının ürünleriymiş meğer. programda giydikleri. iyi güzel..

  sonra yetmiyor, "cildine ne sürdün" diye soranlara kullandığı ürünü uzun uzun anlattığı hikayeye denk geliyorum. iyi ki denk gelmişim. ürünü anlatışı, bu markanın ürünlerini çok sevdiğini anlattığı. öve öve bitiremiyor. merak edip sipariş veriyorum, eh işte. ortalama bi bakım ampulu işte. ama takipçi durur mu. soruyorlar "güzide reklam için kaç para aldın?! "bak gerçekten işe yarıyor mu, reklam mı?"
  "kesinlikle reklam için bi ücret almıyorum, kendi kullandığım ürün, tavsiye ederim" diyor güzide kızımız.
  izliyorum ben bunu kulaklarımla duyuyorum.
  ve bomba; haftalar sonra yeni bi hikaye ekliyor "arkadaşlar ben reklam için paylaşmıyorum herhangi bir ücret almıyorum demiştim, evet almıyorum çünkü ben kozmetik şirketinin kar ortağıyım! ahhaahhhh. çok komiksin güzide.

  korkarım master şef programının telif hakkını da almışsındır güzide!
  ikiyüzlüsün güzide..
  tıpkı kendi taifen gibi. size güvenen inanan insan aldanır. net. bunu bi kere daha gösterdiğin için teşekkür ederiz.
  sen kim master şef olmak kim allah aşkına?
  gözümüz görmüyor mu sence?!

  şimdi git parayla, torpille sana verecekleri ödülü al güzide. sizin gibi sahtekarlara bu yakışır.

  bu saçmalığa uyan şeflere de yazıklar olsun.
  şimdi programınızı alıp s.ktirp gidebilirsiniz.