prophetofhell4
profili

 • 7 nisan 2021 beşiktaş alanyaspor maçı

  fenerli adam utanmadan beşiktaş bu futbolla sampiyon olursa ligin anlami yok yazmis.

  evet fenerli yazmis...

  bunlar herhalde bir sikim oynamadiklari halde nasil o sirada olduklarina akil erdiremeyen geri zekalilar olsa gerek. yoksa bu cumleyi kurmanin akla mantiga sigar yani yok amk.

 • 4 mart 2021 fenerbahçe antalyaspor maçı

  diyelimki 11 tane şehidin için ağlıyorsun evde. karın geldi çay alır mısın dedi sana. ne diyeceksin? sokmuşum çayına kodumun karısı, 11 tane şehidimiz var mı diyeceksin? ya da karını mı boşayacaksın sana şehitler varken çay teklif etti diye?

  bak arkadaşım bahsettiğin konuya üzülen zaten üzülüyor ve üzüntüsünü uygun başlıkta belirtiyor. bu entry ayrı bir mecra ve ayrı bir konusu var. bir şeye üzülürken başka bir şey yapmayacaksın yazmayacaksın takip etmeyeceksin demek değil bu senin duyar kastığın olay.

  ben sana diyor muyum afrikada milyonlarca çocuk açken kaç bin liralık telefon kullanıyorsun diye ?

  işte bu son cümlem kadar alakasız yazdığın şey.

 • yazarların mobil hat tarifesi ve ücreti

  pttcell. 19tl= 1000dk 1000sms 7gb internet

  zamaninda kizla cok konusuyoduk. pttcell aldiydim. kendi arasinda da 3500 dk var diye. gecen aradilar paketinizi yukseltelim 60tl ama size ozel 40tl fakat eski musterisiniz o yuzden 19tl diye. dedim ver ver ver. ıki ayda bir oduyorum tek fatura 20tl gecmiyor diye. galiba en iyi tarife bende lan.

 • sevişmelik arkadaş veritabanı

  bak foto koyan, hadi fotoyu gectim kendini tanitan adamlara kucuk de olsa saygim var. adam yas 30 yazmis baska bilgi yok. sadece yas. hakkindaki tek bilgi bu.

  yas otuz. otuz mu? woaaah sirilsiklam oldum. hemen yazayim seviselim. oaaah otuzzzz oaaaaaah.

  amk beyinsizi...