debe başlıkları

hersey bir milyoncu2
profili

 • kürtlere önyargıyla yaklaşan insan

  gorduklerinin etkisinde kalan insandir. simdi size gercekleri soylediginiz icin saldiran tipler olacaktir. bu tiplere tavsiyem bu agresif enerjinizi bu irkin gelisimi icin harcayin. adamin kendisi bile kurtlerin yogun oldugu semtlere ugramiyor ama gelip buraya yok onyargili olan beyinsizdir falan yaziyor insanlıktan evrensellikten bahsedip küfürler yağdırıyor ahahahaha. cok komiksiniz lan. evin karsisinda bir asiret apartmani var. herifler gece gelmis arabasina park yeri arama zahmetine girmemis. arabamin arkasina park etmis gitmis. bu adam buradan cikar mi cikamaz mi dusunmemis bile.cunku adamin herhangi bir insani gelisimi yok. eger sorun cikarsa fiziki mudahale ile cozecegi icin beynini ya da duygusunu kullanma ihtiyaci duymuyor. yaptiklarinin diger insanlara etkisini dusunme gibi basit bir zihinsel faaliyeti yok zaten hic ihtiyac da duymamis cunku adam ilkel. acilen arabayi kullanmam gerekti . arabasini oylece birakip giden toplum zararlisinin kendisine uzun ugraslarla ulastim komsularindan telefonunu aldim falan. adam geldi ve magdur etmesine ragmen direk bana dalacakti. ahahahaha. bak iste bu cok karakteristik bir kürt hareketidir kardes. ki dusun bu sadece ve sadece gordugum en basit olaylardan biri. onyargin nereden geliyor diye soruyorsan birebir yasadiklarimdan geliyor. evet bu sacma hareketi yapan turk de var ama kürtte bu hareketler en az 3 kat daha fazla. simdi burada yok irkci diye gereksiz efor sarfetmeden evvel cok biliyorsan haydi bir el at da bilhassa bu irkin erkeklerinin ehlilesmesi icin bir seyler yap. olm bilhassa bu irkin erkekleri bildigin vahsi lan. adamlarda evrimin bir kac halkasi eksik kalmis. bak inan hakaret etme amaci falan gütmüyorum birebir neyse onu yaziyorum.bir sorunu cozmek icin once onu oldugu gibi kabul etmek lazim. irkcisin soylesin boylesin diyerek reddedip de bu sorunu cozemezsin. yarin bir gun gelir bu sorun seni de bulur ve vurur.sakin bana gereksiz mesaj atmayin cok agir kufurlerle gununuzu zehrederim. uzmeyeyim diye uyarayim dedim. dedigim gibi cok biliyorsan sktir git o irki egitmeye ugras.

  edit : ulan o kadar uyardik ama maalesef ciddi ciddi bilgi amacli, sorunu isaret edip de cozumler bekledigim icin paylastigim yazima esek sknlerden yogun tepkiler geliyor. ne yapayim olm siz mutlu olacaksiniz diye gelismemis insan tiplerini mi oveyim. yine ultra mallardan gelen standart tepkiler var. tek bir olay uzerinden yorum yapma diyor. yillardir bikmadiniz bu sig yorumu yapmaktan. lan gerizekali bu sadece bir olay diye paylastik. ne yapayim seni ikna etmek icin roman mi yazayim. genelleme yapabilmem icin kac hikaye lazim sana ?

  edit2 : millet bu eksisozluk süzme sığır dolu aman sakın burada herkesi ciddiye almayın canınız sıkılır. adam bana mesaj atıyor diyor ki her yanlış park eden kürtse bilmem ne şehri de tamamen kürt o zaman. ahahaha. ya olm siz daha okuduğunuzu anlamıyorsunuz ben size ne diyeyim. ben şiddete meyilli olmayı anlatmışım adam gelmiş bana diyor ki park sorunu her yerde var. ya sen bu salaklıkla nasıl yaşıyorsun bak gerçekten bu bir mucize. merak ediyorsan başka alanlarda karşılaştığım leş kürt erkek profilleri de var. mesela tatil bölgelerinde otellerde çeşitli görevlerde bulunan kürt erkek profili hiç dikkatini çekti mi ? adamların hal ve hareketlerine biraz yakın çekim yap inan güvenliğim yok diyerek hemen orayı terk edersin. en son marmariste havuz başı barına birini koymuşlardı. inan eleman sadece hormonlarının etkisi ile yaşıyordu ve en ufak insanı gelişimi göstermemişti.etraf turist dolu nasıl olsa kimse anlamıyor diye düşündüğünden mi yoksa acaba hiç mi hiç konuşmayı bilmediğinden midir nedir elemanın ağzından küfürden başka kelime duymamıştım. bu durumdan da inanılmaz keyif alır bir hali vardı. bunu yaparken de suratındaki ifade değme korku filmi karakterini solda sıfır bırakırdı. şimdi bile gözümün önünde belirince... töbe töbe... küfretmeyeyim bari. espri anlayışı da elindeki alkol şişesini kafanda kırarım hareketinden ibaretti ama bunların yanında elinden geldiğince en fazla sayıda kadınla da çiftleşmeye çalışıyordu.insanın ilk haliydi. vahşi doğaya koysan herhangi bir hayvanın bu tip nereden çıkmış diye yadırgayacağını hiç sanmıyorum. bu tipler nasıl böyle yayılabiliyor dersen gerçekten sosyal ağları çok güçlü ve birbirlerini çok tutuyorlar. biri bir yerde işe girdi mi yeterliliğine bakmaksızın o iş yerine en az 3 akrabasını falan aldırıyor.

  edit3: gel otur sayın sığır madem sana bir hikaye daha anlatayım.benim bir dayım var. villada falan yaşıyor ama ölümüne kürtçülük yapar. kürde laf söyletmez. ama günlük hayatta kürtlerle de hiç dialogu yoktur çünkü bulunduğu ortamlarda hiç kürt yok. ama hep kürtlerin mağduriyetini anlatır. ben de tabii ki bu zırva duruma karşı fikrimi belirtirim ve anlaşamayız. neyse bizim dayının arkadaşının kızı iş yerinde sorun yaşamış. dayım ve arkadaşı, kızın iş yerine gidip patronla konuşmak istemişler. patrona durumla ilgili rahatsızlığını anlatmak istemişler. işyerinin sahibi yani patron onlara demiş ki bu sorunu çok uzatmayın çünkü bakın biz bingöllüyüz. ahahahahahajajahahajaj. bak öz dayımdır. sacının kılına zarar gelsin istemem ama su olayda doyasıya bir bingöllü dayağı yemesini çok isterdim. içi boş hümanizminin karşılığını doyasıya yaşaması onun en büyük hakkıydı. herkes hakkının karşılığını almalı. olaya gelirsek tekrar adam kürtlüğünü bir tehdit olarak kullanıyor lan. adamın kendisi kürtlük önyargısını bir avantaj olarak diğer insanlara karşı kullanmaya çalışıyor ki biz kürdüz tarzı tehdit de çok yaygın kullanılır bu memlekette. sen hala neyin duyarını kasıyorsun.hatta kürt millet vekilinden canını sıkan gazeteciye örgütü kapına yığarım lafını da duyduk. sen sığır gelmiş bana hangi hümanizmi kasıyorsun, mal herif.bak yukarıda da yazdım. önce bu ırkın bilhassa erkeğinin gelişmemiş, hırçın ve şiddete meyilli olduğunu kabul edelim sonra da çözüm arayalım. duyar kasarak bir yere varamazsın. hele ki varoşlarda kürt ergen gençlerinin şiddete meyiline falan hiç girmeyeyim konu daha da uzar.

  edit4: şimdi de bi karadeniz muhabbeti çıkmış. evet doğru trabzon ve rize insan profili de apayrı bir yazı konusu ama bu tabii ki şiddete meyil etmekte sorun çıkarmakta kimlerin en önde gittiği gerçeğini değiştirmiyor.burada gerilim yaratacağına o öfkendeki enerjiyi savunduğun tiplerin ehlileşmesi için kullan. bu herkes için en iyisi olur.

  edit5: bak bak kendini zeki sanan süzmenin teki uzun uzun yazımı analiz etmiş sonuna da bulunduğun semtteki kürtlerin sana posta koyması kötü ama bu şekilde düşünmen yanlış demiş. ahahahahahha. tamam kardeş rica edelim bana posta koymasınlar bu konu da kapansın. toplumsal boyutta bir sorun değil zaten alt tarafı posta koyma meselesi bu. tebrikler benim canım kardeşim.yine üst düzey bilginizle hayatın anlamını çözmüşsünüz. ya siz nasıl bir aptalsınız. sizi gerçek hayatta da çok iyi biliyorum.kadıköyden çıkmadan gerçek hayattan uzak ama dünyayı insanlığı çözmüş geçinen sığır sürüsüsünüz. sizinle konuşmak bile külfet oluyor bana çoğu zaman.

  edit6: arkadaşın biri askerdeki kürt erkek profilinden bahsetmiş ki bak o konuya hiç girmiyorum çünkü onları da yazarsam nefret suçu diye ağlamaya başlarlar.oysaki hepsi birebir yaşanmış gerçek hikaye. askerdeki profili yazsam inan bana bu park kavgası hikayelerini silmem gerekir çünkü askerdeki tiplerin yanında bunların lafı bile olmaz. askerdeki bahsi geçen profil sanırım bahsettiğim leşliğin gelişmemişliğin en tepesi. bak yüz tane kürt genci gördüysem askerde 85 tanesinin karışmadığı suç kalmamıştı. çoğuna psikolojik durumları ve hal tavırları nedeniyle potansiyel tehlike oldukları için silah bile verilmemişti. lan sen değişik neyin kafasını yaşıyorsun. ben yaşadıklarımı yazıyorum senin gibi kadıkoyde kafede duyar kasıp sokaktaki hayattan bir haber olarak değil. bak sen mal şimdi dersin ki askerde yüz kürdü nerede gördün. kolordudaydık dostum her yer yüzlerce asker doluydu.

  edit7: sigir suruleri icin bilgilendirme yapmak isterim. ben gordugumu bildigimi yazarim. herhangi bir insan irkina ozel bir imtiyazim yok hatta insana imtiyazim yok. insan melekligi de seytanligi da icinde barindiran ve dogada en evrimlesmis canli turu oldugu icin gunumuzde kendine deger kazandirmis olan bir yasam formudur. yoksa hic bir insan dogustan kutsal falan degildir. yaratilmisin en ustunu gibi laflara guler gecerim. bir insana sevgi ya da saygi duymam icin onu haketmesi gerekir yoksa ilk anda dogadaki herhangi bir canli turu ile insanin benim icin farki yoktur. hatta sadece hayvanlari ve dogayi cekinmeden onyargisiz severim. insana her zaman temkinliyim cunku ileri seviye fiziksel evriminden dolayi herseyi yapabilecek potansiyele sahip kimi zaman melek kimi zaman seytandir, insanoglu. ama tabii insan turunun de beterin beteri seviyesinde tipleri mevcut. bunlari da yazmak icin bir kac gereksizden cekinecek degilim. sen once kendini ust duzey sanarken esasinda bombos bir mal oldugunu kavra sonra gel gene konusuruz belki seni dinlemeye gerek duyabilirim.

  edit8: tamam gelin sizleri de kırmayayım. bahsettiğim kitlenin büyüklüğünü "n" değişkeni ile ifade edelim çünkü bu kitlenin tam olarak sayısını vermem mümkün değil. senin gibi bizi de genelledin diyerek triplere girenleri de "y" değişkeni ile ifade edelim. sizlerin de sayısını bilmediğimden y değişkeni atamak en doğrusu olur. yazdıklarımı okurken madem tribe girip herkesi kategorize etme diyorsunuz o zaman okumadan evvel (n-y) şeklinde düşünün ve yazılanları o şekilde yorumlayın da sizin de gereksiz tribinizden kurtulayım. bir de anlamadığım sevgili zeka seviyesi kıt dostum illa ki her grupta farklılıklar gösteren vardır ama sonucta o grubun ortak bir paydası olan standart hareketleri vardır. senin kafanla mesela seçim anketi falan asla yapılamaz çünkü orada küçük örneklerden büyük kesimin eğilimi tespit ediliyor. ama sana kalsa küçük örneklerle herkes hakkında fikir yürütülemez genelleme yapılamaz diye seçim anketi falan yaptırmazsın. bak böyle de aşmış tiplersiniz.

 • erzurum'da dağa götürülüp işkence edilen kızlar

  köpekler tarafından parçalanmış olsa toplu köpek katliamına girişilirdi ama bunu yapan cani vahşi yaratıklar olmasına rağmen insan diye isimlendirildikleri için korkudan tepki gösteren olmuyor tabii ki. anadolu hayli vahşi bir yer oldu ama din elden gidiyor falan deseniz hepsi sokağa dökülür bununla beraber yaratılana envai çeşit ızdırabı da çektirirler. maalesef bu insanların oyları ile ülke kaderi belirleniyor ki bunun açıklaması yok.