debe başlıkları

agresifcan3
profili

 • reddedilen erkeğin selam almayıp ters davranması

  bak bak bak, olgunlukmuş. olgunluk anca erkeklerin davranışlarını yorumlarken aklınıza gelsin zaten. siz çok olgunsunuz ya. reddedildiğinizde girdiğiniz tripleri burada saymayayım isterseniz hanımlar? ya da yok ya sayayım:

  - numara silmek, engel atmak
  - sahtelik kokan davranışlarda bulunup "ya ben zaten seni denemiştim" blöfü yapmak (he biz de yedik amınakoyim)
  - bir anlık bir hatayla yaptığını, aslında o gözle bakmadığını duygularında yanıldığını söylemek (he biz de yedik amınakoyim vol.2)
  - twitterdan sallamak
  - ortak kadın arkadaşları örgütleyip reddeden erkeğe karşı cephe aldırmak
  - anında başka bir erkek ya da erkeklere düşmek, kıskandırma çabaları (zaten en komik ve mide bulandırıcı hareket bu, direkt minicik oluyorsunuz gözümüzde)

  daha sayayım mı? çok olgunca değil mi şu hareketler? siz yapınca sorun yok. ama erkek olgun olacak. selam verecek. ağzına sıçsanız da siz yazdığınızda geri dönüş yapacak. oldu anam? ne tarafa doğru gavat olalım onu da belirleyin?

  erkek trip atmaz, erkek ağlamaz, erkek güçlü olacak, erkek sağlam duracak... bizim duygularımız yok mu? kalp denen şey sadece sizde mi var? biz bir şeylere alınamıyor muyuz? zorumuza gidemiyor mu bir şeyler? insan değil miyiz lan biz? onu geçtim siz kimsiniz ya? bi siz mi varsınız yeryüzünde? emin olun gerçekten kıymet bilen, prenses havalarında olmayan, kendi sınırlarını bilen, kezbanlık seviyesi minimum bir sürü insan var ve vazgeçilmez değilsiniz. peşinizdeki bi götünüzü sıkmak için kırk takla atıp aşık rolü kesen abazanlar yüzünden kendinizi çok bir şey sanıyorsunuz ama gerçekler bunlar üzgünüm. kendine saygısı olan bir erkek reddedildiğinde vazgeçip önüne bakar. hayatına devam eder. siz de vazgeçilebilir sıradan insanlar olduğunuzun farkına varın artık.

  instagramda size methiyeler dizen adamlar değiliz biz. gerçek hayat öyle değil.

  tanım: mental sağlığı ve kişiliği yerinde olan bir erkeğin yapması gereken normal bir davranıştır.

 • tavuk dünyası

  bebek avucunu anca dolduracak porsiyonda soslu tavuk verip 20 lira isteyen ve doymanızı bekleyen bir mekanı övebilecek vizyonsuzlukta insanların olduğunu bize gösteren bir başlık.

  (bkz: şimdi reklamlar)

 • 1.75 boyundaki erkek

  benim bu. oğlum siz gerçekten kompleksli misiniz lan? kadınlar size söylüyorum. şu topuklu giyince bilmem şey oluyorum diyen güruh var ya, heh siz siz evet!

  oğlum ben doğmadan önce bana soruyorlar mı sen hangi boyu seçmek istersin, ten rengin ne olsun diye? ben mi seçiyorum bana bi söyleyin? ya da hangi insana soruyorlar? benim genetiğime bu işlendiyse ve ben bunu seçemiyorsam sen bana bedenimin boyunun uzunluğuna göre hakaret etme lüksünü nereden buluyorsun, kim veriyor lan size bu hakkı?

  benim bu. gayet de memnunum. şu zamana kadar hayatın hiçbir yerinde de boyum dolayısıyla elimden bir fırsat kaçmadı. çünkü o bedenin merkezindeki beyin asıl seni sen yapar. ama bu ülke gibi eğitimsiz varoşların kol gezdiği bir ortamda boyunla sınıflandırılırsın.

  o topuklunuz bi ayağınızı bilekten kırar da topal gezersiniz inşallah geri kalan hayatınızda.