debe başlıkları

tehlikelimasal1
profili

 • kaldırıma park eden araçları boyamak

  başlık 15 mayıs şirinevler tevfik fikret cad. kaldırıma park eden araçları boyamam
  evet yaptım. polisi 3 kez aradim.yeter artık.bekledim gelmediler.hakli olabilirler bu saatte daha önemli olaylar olabilir.bende çıktım kaldırımdaki araçları boyadim.evet itiraf ediyorum.oh canıma değsin.bes kuruş para vermem atsinlar hapse.

  yahu bende yolda oturucam artık.arabalar gecemesin! hepimiz engelli adayiyiz. kimse bunu unutmasin ! nitekim polis beni geri aradı ona da sucumu itiraf ettim. pişman mıyım ? asla ! kimse kendine birşey olmayacak gibi yasamasin! unutmayın hepimiz engelli adayiyiz !!

  edit : aklı dengemin yerinde olmadığını beyan eden arkadaşlar demek ki hiç engel nedir hayatınızda yaşamadiniz. bu dünya hepimizin. lakin eliniz ayaginiz tutuyor diye kendiniz üstün gormeyiniz. hayatta herşey olabilir.

  edit 2 : sorun çözülmüştür

  edit 3 : tehdit edenlere zaten adres vermişim.hadi bakalım arabaniza bu kadar kıymet veriyorsunuz da insana verdiğiniz deger nerde ? ohhh iyi yaptım. ulan polise bile söyledim ben yaptım diye sizden mi korkucam. asıl siz korkun ! allah tan ! ulan öküzler senin elin ayağın tutuyor diye engelli insanlara zulm edemezsin . öküz oğlu öküz gerekirse yine yaparım o kaldırımlar bizim , engellilerin hakkı ! yine yaparım.

  edit 4 : oh canıma değsin . iyi ki yapmışım. beni eleştiren herkese dilerim engelin ne demek olduğunu anlarsınız diyorum. ! ohhh canıma değsin , hapsede girsem , para cezası da alsam umrumda değil ! milletin malına zarar verme diyenler siz neden hep engel oldunuz ? bu hayat 2 eli 2 ayağı tutanin değil, hepimizin...dilerim test etmek zorunda kalmazsiniz ..

  edit 5 : msjlari ile destek veren tüm yazar arkadaşlara teşekkürler. bu saate kadar herhangi bir sorun yaşamadım.ustelik kaldırımlar boş. adaleti kendimiz saglayamayiz diyen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum ülkede adalet mi kaldı ? defalarca şikayet ettim diye yazdım sanırım okumadınız.

  edit 6 : kadın olduğumu yazmam zayıflık olarak algılanmış. ağır hakaretler aldığım için kadın olduğumu belirttim.yanlis anlaşılmasın.dayak yememi isteyen bile var ! ben yaptığımdan pişman değilim.elimde fotoğraflarım da var. sanırım cesareti olmayan arkadaşlar beni mi kıskandı ne ?umrumda değilsiniz klavye delikanlıları.umrumda değilsiniz.