astearsgoby3
profili

  • ahmet altan'ın yalnızlığı

    muhtemelen yurt dışında bulunan bir yazar beyanı. yoksa göz göre göre ergenekon ve balyoz davalarını başlatan kumpası fetullah ile birlikte yürüteren bir militanı böyle cesurca savunamazdı. başına geleceklerden ya habersiz ya da meczuptur. ben hiçbir şekilde taraf tutmadan söyleyebilirim ki, masum insanları kumpas yoluyla hürriyetinden yoksun bırakmış ve cezaevlerinde ölüme sürüklemiş bir kumpasın başrol oyuncusu bu fetö militanını savunan insan aynı yere hizmet ediyordur.

  • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

    şu yazılan son mesajlara bakınca iyice 900'lü hatlara çevirmişler başlığı. buradaki zavallılara birkaç önerim var, ilk olarak başlığı dertleşmeye gerçekten ihtiyacı olanlara bırakıp siktirin gidin, ikinci olarak tinder falan gibi amacınıza uygun programlar kullanın(orada iş yapamayıp buralarda medet uman tipler olması muhtemel gerçi) ve son olarak annenize söyleyin sizi bir şekilde evlendirsin.

  • ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı

    paylaşılanları, alınan sıra sıra accountları görünce sözlüğün en mide bulandırıcı başlığı olduğu görülen yer. ulan bırakın gerçekten anlatmak istediği, gerçekten derdi olan insanlar konuşsunlar. burayı pazar alanına çevirip bide sizde samimiyet aramalarını mı bekliyorsunuz insanların? gidip mirc indirin lan siktiklerim.