debe başlıkları

yongonimo2
profili

 • yazarların takıntı boyutunda nefret ettiği ünlüler

  ay çok var hangi birini yazalım ki? ilk aklıma gelenler,
  (bkz: murat boz) iki yüzlü, acun amipi çapar surat.
  (bkz: ebru gündeş) tam bir varotik golddigger, pardon "anne"! zarrab bazlamasının biricik eski eşi.
  (bkz: gülben ergen) nam-ı diğer 32 diş gülben, kadın yıllardır yapmacıklığın kitabını yazıyor resmen, evli erkeklere olan zaafıyla başı dertte.
  (bkz: şeyma subaşı) açıklamaya bile gerek yok, iki kelam edeyim yine de: hipsterlığa terfi etmiş varotiklerden ama en önemli vasfı acunun çocuğunun anası olması, dini bütün bir party girl.
  (bkz: fatih terim) konuşan takoz.
  (bkz: eser yenenler) offf allahım tam bir gereksiz! ne iş yaptığını anlayan beri gelsin! kadrolu acun yancısı, gördüğüm en sevimsiz şişko.
  edit:
  (bkz: mustafa ceceli) mü'min çapkın. bir zamanlar romantik şarkıların beyaz atlı prensiyken, eşini aldatıp, ferrari yamultan bir hacıya dönüşmesi uzun sürmemiştir. ay dede suratlı yandaş!
  bonus: burak-fahriye ikilisi, kendilerini türkiye tarihinin en itici ve alaman çifti seçmekte bir beis görmüyorum. işleri güçleri poz, kerkenez gibi geriniyorlar etrafta.
  default olarak gelenler: bu listede değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez, misak-ı milli sınırları içindeki en ama en itici tipler tabii ki,
  (bkz: rte)
  (bkz: nihat doğan)
  (bkz: arda turan)
  son söz: yalnız olmadığımı bilmek çok güzel, ben de kendimi iflah olmaz bir hater sanıp hayıflanıyordum.iyi ki varsınız ahahahaha!

 • özlem kumrular

  şu kadını savunanlar bile var ya, ne desem boş! sığırın biri de demiş ki hayvanseverlerin tepkisini çektiğine göre esaslı hatun. keşke baban peçeteye boşalsaydı da senin gibi bir kımıl zararlısı dünyaya gelmeseydi. ülkenin güya aydın-merhametli-vicdan sahibi olması gereken akademisyeni bile bunu yapıyorsa yurdum düz adamı neler yapmaz? yok ya, ne okumuşundan ne cahilinden bir bok olmaz bu ülkenin. neymiş apartmanı kokuyormuş! yani bir köpeğin hayatı madamın apartman kokusundan daha değersiz, sıçayım senin oturduğun apartmana.* umarım bu yaptığının bedelini öder, vicdansızlık cezasız kalmayacak ki, yarınlara dair umudumuz olsun. bekliyorum...