findelcamino2
profili

 • galatasaray

  bir holdinge karşı şampiyonluk mücadelesi veriyor. malum sermayenin beceriksiz ve sinsi veliahtı kendi şerefini kurtarmak için sporun her alanını hunharca zehirledi ama gücü yine yetmeyecek.

  sermayen, hakemlerin, medyan. topunuz gelin.

 • nigel de jong

  fethullah gülen galatasaray'ı dualarla uefa şampiyonu yaptı diyen kafasında bir hunisi eksik adamın başkan olduğu kulüp ve 8-10 senede bir ligde görünen bir başka kulüp taraftarlarınca ''istatistikleri'' ihmal edilmesi gereken futbolcu.

  ahahahah bu açıdan bakınca şaşırtıcı bir şey yok. adamlar zaten akıl ve bilimi devreden çıkarmış, istatistik nedir? youtube'dan 2 video izleyip hiç araştırmadan cahil cahil entry yazmaya koşmak daha kolay.

  ''oha xabi alonso'ya tekme atmış, bu kesin 180 tane kırmızı kart görmüştür bizim ligde 500 tane görür.'' çünkü serie a ve premier lig'de hakem yok, oralar da hep fetö, kimsede de jong'a kırmızı kart gösterecek cesaret yok senelerdir, mesih çünkü.

  ulan harbiden ağır cahilsiniz ya valla ülkeden tepeden aşağı buram buram cahil özgüveni akıyor. araştırma yok, sayısal verilere güven yok, adamın genel kariyerini check etmek yok izle video'yu yaz/konuş.

  bari geldiği kulübün taraftarları sığır olmasa. malesef onlar da diğer 2 külüp takımıyla yarışıyor, beyni yok fikri var.