sevsenolmaznicksengonulrazidegil3
profili

 • atatürksüz anayasa istiyorum

  bizim oraların deyimi ile;

  (bkz: yarrağımı alırsın)

  edit: küfür eden erkeklere cevap vermeye tenezzül etmiyorum. muhatap bile almıyorum sizi.

  sözüm size laf sokan, küfür eden(!?) kadınlar...

  sizin beyninizi sikeyim. gerçekten...

  siz, gerçekten, islam'ın ne olduğunu bilmiyorsunuz. türk kültürü ile yumuşatılmış bir inanç şekli içerisinde, yine türklüğü ile övünç duyan bir adam tarafından verilen hakların şemsiyesi ve koruması altında atatürk'ü sevmeme, laf söyleme ve hatta küfür etme hadsizliğine ve aptallığına düşüyorsunuz.

  yallah arabistan'a derdim ama arabistan bile son 10 yıldır deli gibi medenileşmeye çalışıyor.

  siz var ya siz, size tecavüz etmek isteyen afganları hak ediyorsunuz gerçekten.

  önemli not: bu sözlerimin hangi kadınlara gittiği yukarıda çok net belli. tekrar ediyorum, çok net bir şekilde belli...

 • güzel kadın çok iken yakışıklı erkeğin az olması

  1) makyaj/estetik/sahte görüntü veren kıyafetler
  2) abaza erkeklerin fazlalığı

  şu iki değişkeni ortadan kaldırdıktan sonra tekrar kurulması gereken cümle.

 • 100 bin tl maaş alan bekar erkek

  ulan insanlar 17.500,00 tl asgari ücret alan erkeklerle evleniyorlar amk. bir erkeğin sadece kaç para aldığına bakmayan kadın dolu ortalık. ne bu başlıklar, neyin derdindesiniz amk.

  korkmayın oğlum bu kadınlardan bu kadar, öcü değil hiçbiri amk. 3-5 kadın reddeder, illa bir tanesi seni sever.

  kendi kendinize aşağılık kompleksi yaratıyorsunuz amk.

  mesajlar sonrası edit 2: sabahtan beri çooooook fazla mesaj geldi. takdir edenler, teşekkür edenler, helal olsun diyenler, empati yapanlar, güzelce tartışmaya gelenler de çok oldu. herkese teşekkür ediyorum.

  mesajlar sonrası edit: bu sözlüğü artık ciddiye almama kararımın ne kadar doğru olduğunu gösteriyorsunuz bana her geçen gün. teşekkür ederim.

  ulan eskiden burada okuduğunu anlayan insanlar vardı. bir ironi yapıldığında, altına ironidir yazılmasına gerek olmazdı. hele ki ironiyi açıklamak zorunda hiç kalınmazdı. bir şey yazıldığında mesajda cevap olarak küfür yerine, arkadaşım böyle diyorsun ama bak böyle böyle de olabilir diye fikir tellakkileri yapılırdı. hey gidi günler. kendi ana dilinde okuduğunu anlamada sondan birinci çıkmamıza şaşırmamalı.

  ulan gerizekalı embesil! entryde, parayı sevmeyen kadın yoktur veya paraya tapmayan kadın yoktur diye bir görüş geçiyor mu? paraya tapan kadın illa ki var ancak tapmayan da var. bu kadar fahişeliğin döndüğü dünyada(reel veya sanal), bu kolay yolu seçmeyip de, sabahın 8'inde kalkıp, söve söve işe giden ve akşama kadar harıl harıl çalışan kadın dolu hem dünyada hem ülkede. sadece bu bile kadınlar para için ruhunu satar tezini çürütüyorken, senin para avcısı olduğu her halinden belli olan birkaç kadın ile olan münasebetin neticesinde, tüm kadınlar para için ruhunu satar abi tezin nasıl tek doğru olabilir sayın amına koyduğum?

  yani amk yerinde benimki de bilal'e laf anlatmak ama yazmadan da duramadım amk.

  ana entryden uzun açıklama yazdırdınız bana ya. hay sikeyim yapacağınız işi...