asyousee3
profili

 • sercan yıldırım futbol akademisi

  (bkz: ajdar anık müzik akademisi)

 • süper lig tarihinin en sansasyonel 3 transferi

  hagi ve alex değildir. hagi galatasaray araya gitmese meksika'ya gidiyordu. alex de avrupada yapamamış brezilya'nın ikinci takımında oynayabilen bir oyuncuydu.

  yine roberto carlos, guti, simao, drogba, falcao, van persie ve eto'o da değildir. o zaman katarlı arapların ve japonların yaptığı her transfer sansayonel. 30 yaş ve üstü adamları getirmek parayı bastıktan sonra zor değil.

  bana göre en sansasyoneli jardel'dir. düzenli olarak avrupada gol kralı olan adamı getirmek büyük mesele. karşılaştırmak açısından redbull'daki haaland'ın türkiye'ye gelmesi gibi bir durum.

  ikincisi sneijder'dir. 2 sene önce yılın en iyi oyuncusu ödülüne aday bir oyuncuyu 30 yaşına basmadan getirmek büyük mesele.

  üçüncüsü anelka'dır. büyük potansiyeli olan bir adamdı. zaten fenerbahçe sonrası chelsea'ye kadar yükseldi.

  ortega ve quaresma da bu listeye girebilir. benim ilk üçüme giremediler.

 • ali koç

  fenerbahçe başkanlığıyla ilgili yapılan eleştirilere cevap işte şöyle zengin, görsen iş dilenirsin vesayire. zengin olmasının futbolla veya kulüp yönetmekle falan ne alakası var?

  hadi ünal aysal gibi sıfırdan gelme bir adam olsa diyeceğim akıllı, çalışkan yada ne bileyim en azından futbolla alakası olmasa bile referans gösterebileceğin bir başarı öyküsü var.

  demirören de çok zengindi. beşiktaş'da yada tff'de başarılı oldu diyebilecek bir allahın kulu var mı?