ne var davarin kizina var2
profili

 • makatından kızılay soda şişesi sokan adam

  ulan aptallar belli ki adam kendisi sokmamış. afgan asıllı fakir gurabanin birisi. birileri sokmuş bu da korkudan kimseye bir şey anlatmamış.

 • 19 ayrı suçtan sabıkası olan biriyle sevgili olmak

  hiçbir zaman anlamayacağım şey. böyle birini erkek olarak görsem bırakın sohbeti yolumu değiştiririm. ama insanlar sevgili olabiliyor. büyük cesaret valla helal olsun.

  edit: kimseyi yargılamak gibi amacım yok. ancak bir erkek olarak kendimi savunabilecek gücüm olmasına rağmen bu tipleri yolda gördüğümde bana laf atıp sonra gereksiz yere ölmemek için önüme bakar yürürüm. bu tiplerin kanını bilirim. bir dal sigara için adam öldürür bunlar. insanlarda deli cesareti var ki bu tip azılı suçlularla en özelini paylaşabiliyor ve sonuçlarına sadece kendileri katlanmıyor. görüyoruz ki başkalarının hayatları da kararabiliyor.

  edit 2 : hiçbir kızla beraber olamayan loser erkek değilim. sadece yaşamayı seven ve kaliteli insanlarla takılan bireyim.

  edit 3 : başlıkta cinsiyet belirten hiçbir ifadeye yer verilmemiştir ve kimse hedef gösterilmemiştir. 19 ayrı suçu olan bir kadınla beraber olan erkek de bence sorunludur.