tinder

 • 1 ayda 7 kişiyle buluşup midesi bulanmayanların, tek gecelik ilişki talebi olan erkeklerden midesinin bulanmasına da şahit olduğumuz hikayelere yol açan uygulama.

  herkese ayrı ayrı kendini anlatmaktan hiç mi yorulmadın amına koyayım. beğenmediysen niye buluştun, buluştuysan niye gelip burada gömüyorsun. sizin iki yüzlülüğünüzü sikeyim.

 • yukarda ki yazarın da dediği gibi türk kızlarımız asla ve asla duruşunu bozmaz hepsi birer insanlık timsali, arkadaşları yükler, merak eder açar falan fiş mekan. ya bu uygulamayı bütün insanlık kullanıyor. yani çağ artık buraya gidiyor. eskiden insanlar arkadaş ortamında tanışırken artık daha kolay olan sosyal medyayı tercih ediyorlar. siz bu tercihe neden aşağılayıcı yaklaşıyorsunuz anlamıyorum. tercih etmeme hakkınız var ama tercih edene sövmek nedir?
  neymiş erkekler ilk görüşmede bana gelsene diyormuş. bak bak bak köpeklere bak siz kim köpek ingiltere düşesine böyle ahlaksız bir teklif yaparsınız. oğlum işi bilmiyorsunuz. önce aşık taklidi yapın niyetinizi belli etmeyin bir güzel inandırın kandırın ondan sonra sevişince terk edin.

  yurt dışındaki kızların da eşleşip konuşmadığı oluyor. olmuyor değil. ama oranlar türkiye'den çok daha düşük.

  edit: feministler gergin feministler hırpalıyor feministler sövüyor.

 • "hollanda’da bir gece parmaklarıma kuvvet edindiğim 20 küsür eşleşmede tek bir seks ya da saygısızlık içeren mesaj almadım."

  siktir git islami evlilik sitesine kaydol o zaman.

 • eşleşmeler oluyor, olmuyor değil ama eşleşmeden sonra muhabbet cagliari-lecce tadında ilerlemese tam süper olacak amk!

 • karı haklı amına koyim deleri daları ayırın orospu çocukları. hookupcı tdk sapığı bağlaç manyakları tinder'da aramızda dolanıyorlar çünkü.

  yaz kızım.

 • oha oha hani kimse kimseyle eşleşemiyordu lan burada?
  ee millet muhabbeti kondomlara kadar getirmiş??

  şş cinsel hayat çok mu güzel lan?

 • suserlerin bol keseden salladığı uygulama.

  yok 1 ayda 10 buluşma yapmış

  yok gerekli birleşmeyi yaşamış.

  hasiktir git amk. yalancıyı sikseler boş otobüste ayakta gidersiniz.

 • tamam kardeşim anladık artık yeter,yazmayın aynı şeyleri gına geldi!

  -tinder yurtdışında daha iyi.
  -aleyna,16 yaşında.
  -fuat avni tek kişi değil.

  anladık.

 • an itibariyle kendisi araciligiyla tanistigim hatunun kanepesinde yorganin altindan entry yazmami saglayan program. ilk bulusmada hatunun evinde bulustuk. sevismedik. hatun da kilolu bisey cikti. beraber uyuyalim mi dedim, ayni bolgedeyiz, olmaz dedi. ee eve gidim dedim, bu saatte gec olur dedi. salondan bildiriyorum beyler. amk acayip acayip isler acti basimiza. ne isim var lan benim bu evde.

 • arkadas bu nedir: http://i.hizliresim.com/0yzy5w.png

  bu fotoğrafın tinderda işi nedir?