fuatavni

 • hadi be memleketin komikleri yürüyün. hepiniz en komiksiniz. biz ne espri yapacağız simdi amk. cem yılmazlara bak hele.

 • siradan bir vatandasin attigi su tweet sayesinde yakalandigi iddia ediliyor.
  buyuk resmi gorebilmeyi cok isterdim...

 • 1. gardiyan, hücrenin kapısını kilitlerken "allah kurtarsın" dedi. seni allah bile kurtaramayacak. kaybedenlerdensin.

  2. gardiyan avanelerini yanına toplayarak "3 gün sadece su ve ekmek verilecek" talimatı verdi. avaneler ellerini ovuşturarak tamam efendim çektiler.

  3. gardiyan bugün avluda volta atmama izin verdi. sigarasını yakarken çakmağı çakmadı. öfkeden köpürdü. hemen avanelerini çağırıp ateş istedi. ateşlerde yanacaksın.

  4. gardiyan sonunun yaklaştığını biliyor. emekliliğine 3 ay var. o parayla nasıl geçineceği düşüncesi yüzünen okunuyor. ağzını bıçak açmıyor. yemelerden içmelerden kesildi.

  5. kaybedenlerdensin. emekli ikramiyen kredi kartı borcuna bile yetmeyecek. korkma ve titre.

  güzel insanlar. çarşambaları hamam günü. temiz çamaşırım var. güzel günler çok yakın.

 • bence tek kişi değil diyenin amına koyayım. tek kişiyse de onun amına koyayım. birden fazlaysa da yine amına koyayım.

  yeter lan. bu nedir amk?

 • gün geçmiyor ki yakalandığı haberleri ayyuka çıkmasın.

  arkadaşlar, romalılar!!

  fuatavni'den daha dün mü haberiniz oldu bilmiyorum ama bugüne kadar tüm hesaplarında yazdığı tüm tweet'leri okuyan bir insan evladı, fuatın daha dün göreve başlamış bir yaver falan olmayacağını mantık sahibi her insanın yapabileceği üzere kolayca anlayabilir. nerden mesela? daha twitter'daki ilk zamanlarında yazdığı ve teker teker isim vererek anlattığı ve o isimler tarafından yalanlanmayan olaylardan mesela. başka? ilerleyen zamanlarda yazdığı ve olaya bizzat şahit olmanın ötesinde işin iç yüzüne ait teknik bilgi de gerektiren tweet'lerinden. daha bunun gibi tonlarca farklı başlık söylenebilir. ayrıca klasik geyik muhabbetini tekrarlamak istemiyorum ama fuatın da eski tweet'lerinde bizzat yazdığı üzere kendisi tek bir kişi zaten değildir (şimdi imkanlarım kısıtlı ama eski tweetlerinde yazdığı "sen etrafında yalnızca tek fuatavni olduğunu mu sanıyorsun" mealindeki tweetler zaten buradaki birçok einstein'ı çoktan boşa çıkarmıştı ama bizim bebelerde araştırma zahmetine katlanmak nerdeee?? ) zira kendisi yeri geldiğinde bir sosyal bilimci, yeri geldiğinde bir siyaset bilimci, yeri geldiğinde hukukçu, yeri geldiğinde istihbaratçı, yeri geldiğinde hacker bilgisine sahip olmayı gerektiren tweetler atarken, geçmiş zamanda cemaate yapılan seri operasyonlarda (hani şu gözaltına alınmayı evinde bekleyen hatta özel baskılı tişörtlerle medyaya fotoğraf veren polislerin olduğu zamanlar) olayları önündeki bir ekrandan seyrediyormuşçasına tweet atardı.

  kıssadan hisse, fuatavni sayısal olarak tek bir kişi olmayan, ama harekete geçme zamanı geldiğinde bir vücudun azaları gibi tam bir ahenk içinde hareket etmeyi başarabilen, alanında teknik bilgiye sahip insanlardan kurulu, yüzlerce kolu, gözü, ayağı ve beyni olan bir çeşit voltran'dır.

  arz ederim.

 • dün gece yazdıklarının 10'da biri doğruysa erdoğan ailesinin lahey'de yargılanması kesin gibi.

  biz de uluslararası bir suç örgütü tarafından yönetiliyoruz demektir.

  bu da gösteriyor ki memleket olarak bunlar daha iyi günlerimiz.

  verdiğin oyla büyük oyunu bozduğun için teşekkürler, ilkokul mezunu cevat abi. orospu çocuğu cevat.

 • fuatavni'nin tvitlerini okurkan bir şey dikkatimi çekti. acaba yanlış yere bakıyor / baktırılıyor olabilir miyiz ?

  fuatavni, " narsist " in yanından insanlara bilgi aktarmıyor, tam tersine başkalarının yanından " narsist " e bilgi aktarıyor olabilir mi ?

  bu yazı bu ihtimal dahilinde fuatavni'nin tvitleri okunduktan sonra hazırlandı.

  çevredeki bilgileri, araştırmaları ve herkes hakkında istihbaratları toplayıp " muhalif " adı altında şifreli olarak aslında ona aktaran, neler olup bittiğini, ne yapacağını, istihbaratın kendisinden sakladığı bilgileri, arkasından dönen konuşmaları, kimlerin güvenilir olup olmadığını net bir şekilde kendisine söyleyen, planlayan ve yürüten, bunu da yakalanmamak için twitter üzerinden hiç kimsenin şüphelenmeyeceği şekilde ileten kendisine bağlı bir operasyon olabilir mi ?..

  yapıyor, yaptı dediği cümleler aslında " ne yapması gerektiği ",
  ismi verilen şahıslar aslında deşifre, eğer bir plan varsa o isimlerle o işi yapmaması gerektiği,
  narsist/faşist/yezit vb diye hitap varsa bu onun yapması gereken eylemler.
  eğer bir olay aleyhine ise gerçekleşmeden önceden haber veriliyor.
  bir planın tamamı amacı, kurgusu ve sonuçları ile twitter üzerinden kendisine aktarılıyor.
  eğer planlanan bir kurgu var ise ve yazılıyor ise bu ilgili çalışma ya da operasyonun farklı güçlerce bilindiği ve yapılmaması gerektiğini ifade ediyor.
  en son tvitler ise bilgiyi paylaşan ekibin imzası ve mesajın güvenilirliği.

  yani herkes yaptı diye okuduğu tweet aslında henüz yapılmadı. okuyor eğer yapmadıysa yapması gerektiğini anlıyor ve planlanan operasyonla alakalı bilgileri net bir şekilde alıyor.

  ----

  daha önceki tvitlerinden örnekler verelim;

  23.06.2016 tarihli tweet akışı;

  https://twitter.com/…ni_f/status/745955769800069120

  --- spoiler ---

  6. yahudi lobilerine ve amsterdam’a büyük umutlar bağlayan narsist, onların desteğini kaybetmemek için kesenin ağzını iyice açtı.
  7.narsist, ona buna rüşvet vererek, itibar kazanacağını sanıyor. bir aşamadan sonra paranın kendisini kurtaramayacağını bir türlü anlayamadı
  --- spoiler ---

  mesaj;
  yahudi lobileri ve amsterdam tek umudun. onların desteğini kaybetmemen için kesenin ağzını aç. ( cümlede kendisine hitap edilmesine dikkat, yine ona yapması gerektiği söyleniyor.) itibar kazanmak için rüşvet ver, para seni kurtarabilir.

  --- spoiler ---

  9. narsist’in ayakçısı ve nijerya’ya gönderilen silahların baş aktörü varank, 'ben ne olacağım' diye korkudan kıvranıp duruyordu.
  10. varank'a büyükelçi sıfatı verilerek korunmaya alındı. özel kuryelik yaparken, girip çıktığı ülkelerde eşyaları aranmayacak.
  --- spoiler ---

  mesaj;

  ` varank'a güvenme, " ben ne olacağım " diyor. varank üzerinden özel kuryelik biliniyor, şu an için kendisi uygun değil. ( isim verildi ve deşifre edildi. )

  deşifre edilen isimler, daha önce de söylemiştik, onunla iş yapılmaması gerektiği noktasında uyarı. sizce de varank için kendisini uyarmıyor mu ?

  ----

  19.06.2016 tarihli tweet'ten bir bilgi.

  https://twitter.com/…ni_f/status/744638135313764352

  --- spoiler ---

  14. avanelerin elindeki bir diğer belge alman istihbaratının hazırladığı gizli bilgiler. ciddi suçlamalar içeren bir istihbarat raporu.
  --- spoiler ---

  mesaj;
  çevrendekilerin elinde alman istihbaratın hazırladığı gizli bir istihbarat raporu ve bilgileri var.

  --- spoiler ---

  18. rapordaki ayrıntılar narsist'in önüne konduğunda yüzü kapkara kesildi. sus pus oldu. tüm suçları fidan'a yükleyecek.
  --- spoiler ---

  mesaj;
  bu raporu senden saklıyorlar, raporu gördüğünde şok olacaksın. ayrıntıları gördüğünde konuyla ilgili de sakın konuşma. tüm suçu fidan'a yükle.

  --- spoiler ---

  19. israil ile anlaşıp, esad'a zeytin dalı uzatıp, ışid'e yardım işini 'beni aldattılar' diyerek davutoğlu ile fidan'ın üzerine atacak.
  --- spoiler ---

  mesaj;
  israil ile anlaş, esad'a zeytin dalı uzat. ışid'e yardım işini " beni aldattılar " diyerek davutoğlu ve fidan'ın üzerine at.

  19.06.2016 tarihli son tweet;

  --- spoiler ---

  türkiye, dünyanın gördüğü pislikleri ülkesinde görünmez kılmak için savaş çıkarabilecek hasta bir narsist tarafından yönetiliyor.
  --- spoiler ---

  imza; gizli işleri ört bas etmeye çalışan ve istihbaratın arasına sızmış türkiye'deki ekip.

  ----

  17.06.2016 tarihli tweet akışından bir istihbarat aktarımı;

  ---spoiler ---

  3. bulut ve ertem, olumsuz gelişmeleri koştura koştura narsist'e getiriyorlar. üzülmüş gibi yapsalar da keyifleri yerinde.
  --- spoiler ---

  mesaj;
  bulut ve ertem olumsuz gelişmeleri sana getiriyorlar ancak üzülmüş gibi yapsalar da keyifleri yerinde. ( arkasından olup bitenleri aktarıyor )

  -----

  14.06.2016 tarihli tweet akışından bir istihbarat aktarımı;

  https://twitter.com/…ni_f/status/742795226796937217

  --- spoiler ---

  5.narsist'in ışid’e suriye petrolü karşılığında para ve silah yardımı yaptığına dair dosya bm'ye geldiğinde sinirlioğlu altın vuruşu yapacak.
  --- spoiler ---

  mesaj;
  yakında bm'ye böyle bir dosya gelecek, ilgili dosya için sinirlioğlu'na sakın güvenme.
  sizce de sinirlioğlu için uyarmıyor mu ?

  https://twitter.com/…ni_f/status/742799571961647105

  --- spoiler ---

  10. mit, reza'ya sahte pasaport hazırladı. kefaletle serbest kalırsa farklı bir isme hazırlanmış tc pasaportuyla türkiye'ye kaçırılacak.
  --- spoiler ---

  mesaj;
  ilgili operasyonun deşifre oldu. farklı bir isme hazırlanmış tc pasaportun bilgilerinin bilindiğini ve bu bilgilerle operasyon yapılmaması gerektiği konusunda uyarıyor.

  son tvit; korkma ve titre ile bitiyor.

  bu ifade bazı şeylerin önüne geçildiğini söylemek için kullanılıyor. korkacak bir durum yok, sen gereğini yap olaylar kontrolümüzde demek..

  -----

  23.05.2016 tarihli tvit;

  https://twitter.com/…ni_f/status/734830445645418496

  --- spoiler ---

  4. fidan'ın, binali'nin oğlu ve yeğeni ile ilgili görüntüleri basına sızdırması faşist'i çıldırttı. 'bana ihanet ediyor' dedi.
  --- spoiler ---

  mesaj;
  binali'nin oğlu ve yeğeni ile ilgili görüntüleri basına fidan sızdırdı. sana ihanet ediyor.

  ----

  23.06.2016 tarihli tvitleri;

  en son örnek;

  https://twitter.com/…ni_f/status/746084487222681601

  --- spoiler ---

  2. kendini kurtarmak için son bir hamle planlıyor. sokakları kan gölüne çevirme, ülkeyi kaotik ortama sokma planı.
  4. binlerce, on binlerce insanın ölmesi narsist'in umurunda değil. iç savaş planını devreye soktu.
  5. narsist, 'kaos planı 7 haziran'da tuttu, şimdi niye tutmasın' diyor. türkiye'nin en büyük güvenlik sorunu narsist'tir.
  6. narsist, türkiye içinde karanlık eylemler yaptırmak amacıyla bir tür özel ordu kurdu. kanlı eylemler planlanıyor.
  8. narsist, özel güvenlik şirketi görünümlü 'mafyatik yapılar' oluşturdu. kanlı planı bunlar uygulayacaklar.
  9. narsist'in mafyatik yapıları uzunca süredir ihale, harfiyat taşıma ve emlak alım satım işleri yaparak güçlendiler.
  10. medyadaki bazı tetikçiler planın içinde. yapılacaklara kılıf hazırlama işini üstlendiler.
  11. narsist'in illegal ordusuna, legal görünüm kazandırma işini bekir bozdağ ile mustafa şentop yürütüyor.
  12. narsist, yüksek yargı ve genelkurmay başkanı ile dolaşarak 'güç bende' mesajı veriyor. oysa teneke diktatörün içi boş (!)
  13. narsist, yüksek yargı'da yaptıracağı düzenlemelerle karanlık ordusuna 'denileni yapın gerisini merak etmeyin' mesajı gönderdi. ( yüksek yargı'da düzenlemeler yapman lazım, sonrasında bizim için dediklerine uyun mesajı gönder. )
  14. siyasi cinayetler işlenecek, katliamlar yapılacak. tetikçiler adliyenin ön kapısından girip arka kapısından çıkacak.
  15. eski mit'çi ve özel harpçilerden yozlaşmış olanlar, narsist'le anlaştı.
  16. 'suriye'deki muhalifleri eğitme' görüntüsü altında saf gençler, tetikçi yapıldı. hayatları kararacak.
  17. yeşil'in çakmaları, 'beyaz bereli' samast'lar yakında ortalığa çıkacak. sokak ortasında gündüz vakitte, kanlı eylemler yapılacak.
  18. topluma yön veren, ölümü belli kesimlerde büyük korkuya neden olacak insanlar, kim vurduya gidecek.
  19. medya kontrol altında olduğundan algı operasyonlarıyla toplumun ilgisi farklı noktalara çekilip hedef şaşırtılacak.
  20. kontrol edilemeyen medyaya müdahale edilecek. internet ve sosyal medya bir şalterle kapatılacak.
  21. narsist, 'tabanı terör örgütlerine karşı tabi ki kendinizi koruyacaksınız söylemiyle bilinçlendirin' dedi. savaş istiyor.
  22. israfsaray'daki istihbaratın bilgileri doğrultusunda sokaklarda kan dökülecek. yurt genelinde büyük kaos çıkacak.
  23. ülkeyi, iç savaşın eşiğine getirecek eylemler yaptırılacak. patlamalar, suikastler, araç yakmalar üstüste gelecek.
  24. narsist, legal görünümlü illegal orduyu devreye soktuğunda başkan olacağını, ölene kadar başkan kalacağını düşünüyor.
  25. binlerce masumun canına kıysan da istediğini alamayacaksın. yaptıkların sonunu hızlandıracak. döktüğün kanda boğulacaksın.
  --- spoiler ---

  şimdi fuatavni'nin ilettiği mesajı yukarıdaki yönerge ile okuyalım;

  2.kendini kurtarman için sokakları kan gölüne çevirmelisin. ülkeyi kaotik ortama sok.
  4.binlerce, on binlerce insanın ölmesi umrunda olmasın. iç savaş planını devreye sokmalısın.
  5. daha önce uyguladığımız kaos planı 7 haziran'da tuttu. merak etme şimdi de tutacak. insanlar senden korkuyor.
  6.karanlık eylemler yaptırmak için özel bir tür ordu kur. kanlı eylemler planlamalısın.
  8.bunu yapmak için özel güvenlik şirketi görünümlü mafyatik yapılar oluştur. bunu uygulaman lazım.
  9.bu yapıları güçlendirmek için yanındaki ihale, harfiyat taşıma ve emlak satım işleri yapanları kullan.
  10.medyadaki tetikçilerimiz hazır. yapılacaklara kılıf hazırlama işlerini üstlenirler.
  11.bu iş için bekir bozdağ ve mustafa şentop'a güvenme.
  12.yüksek yargı ve genelkurmay başkanı ile dolaşarak " güç bende " mesajı ver.
  13.yüksek yargı'da düzenlemeler yapman lazım, sonrasında "bizim için" dediklerine uyun mesajı gönder.
  14. siyasi cinayetler işleyip, katliamlar yapacağız. merak etme tetikçiler yakalanmayacak.
  15.eski mit'çi ve özel harpçilerle anlaşacağız.
  16.suriye'deki muhalifleri eğitme görüntüsü altında saf gençleri tetikçi yapacağız.
  17. yeşilin çakmaları, beyaz bereli samastları ortalığa çıkaracağız. sokak ortasında gündüz vakitte, kanlı eylemler yapacağız.
  18.topluma yön veren, ölümü belli kesimlerde büyük korkuya neden olacak insanlar, kim vurduya gidecek.
  19.medya kontrol altında olduğundan algı operasyonlarıyla toplumun ilgisi farklı noktalara çekilip hedef şaşırtacağız.
  20.kontrol edilemeyen medyaya müdahale edilecek. internet ve sosyal medya bir şalterle kapatacağız.
  21.narsist ( yani sen ) sen de tabanı terör örgütlerine karşı kendinizi koruyun söylemiyle şuursuzlaştır. savaş çıkarmalısın.
  22.israfsaray'daki istihbaratın bilgileri doğrultusunda sokaklarda kan dökülecek. yurt genelinde büyük kaos çıkacak.
  23.ülkeyi, iç savaşın eşiğine getirecek eylemler yaptır. patlamalar, suikastler, araç yakmalar üstüste gelecek.
  24.sen legal görünümlü illegal orduyu devreye soktuğunda başkan olup, ölene kadar başkan kalacaksın.
  25. imza; yapılması gerekenleri bildiren ekip. bu ekip, son tvitte nefret söylemi kullanıyor.

  ---

  tüm tvitler sanki bu düzenekte hazırlanmış gibi.

  eğer izleniyor, kriptolu telefonlarınız bile dinleniyor, en yakınınızdaki dahil hiç kimseye güvenmiyorsanız, ummadığınız anda insanlar size dönebiliyor, siz hazırlıksız yakalanıyorsanız, tapeleriniz havada uçuşuyor olsa ne yaparsınız ?.

  çevirdiğiniz işlerin, istihbaratta arkanızdan neler döndüğünün, kimin size ihanet ettiğinin, hangisinin bilinip bilinmediğini nasıl öğrenirsiniz ? üstelik istihbaratınıza bile güvenmiyorsanız ?.

  yanınızdaki herkesi soruşturma altına mı alırsınız ? soruşturan ekiplere güvenebilir misiniz ? kontra bir hareketle herkesin yanına birilerini mi yerleştirmez, çevrendeki herkesi izlemez miydiniz ? peki ekibiniz aldığı bilgileri size kimse fark etmeden ve şüphelenmeden nasıl aktarırdı ? üstelik attığınız her adım izleniyorken ?

  eğer fuatavni'nin zaten kim olduğunu biliyor olsaydınız ve fuatavni sizin operasyonunuz olsaydı fuatavni'yi kim yakalayabilirdi ? üstelik bulun onu dediğiniz ekip de aynı operasyona ait sizin kendi ekibiniz ise ?

  herkes, fuatavni'yi birileri tarafından yanına sızmış veya sızdırılmış biri/birileri olarak yanında arıyor ama kasıtlı olarak yanlış yere baktırılıyor olabilirler mi ?

  peki ya fuatavni, " narsist" e ne yapması gerektiğini, arkasında hangi dolapların döndüğünü, çevresinde kimlerin hakkında ne söylediğini, kimin ne yaptığını şifreli olarak aktaran aslında gayri resmi , gizli ve özel bir istihbarat operasyonu ise ?.

  ya fuatavni, aslında " narsist " in yanından bilgi veren biri değil tam tersine, " narsist "in herkesin yanına soktuğu ve bilgi aldığı adamları ise ?.

  olabilir mi ?

  en güçlü düşman en son bakacağın yerde saklanır.

  (bkz: gaius julius caesar)

 • bi allahın kulunun da link vermediği twitter hesabı
  https://twitter.com/fuatavni_f

 • "olacakları önceden haber vermesi bir işimize yaramıyor, öyleyse muhalefetin gazını almak için kullanılan bir hesaptır" gibi bir tez var. bu tez doğru değil. olayları önceden söylemesi bir işe yarıyor. bu olayların tesdüfi veya münferit olmadığını, saray tarafından planlanmış olaylar olduğunu ispatlıyor (elbette fuatavni araya dezenformasyon sıkıştırmadıysa). dolayısıyla sarayın motivasyon ve hedeflerini açık ediyor. hatta çoğu zaman bu planları boşa çıkarıyor.

  örneğin son çizdiği tabloda başkanlığın rte için birinci mesele olduğunu, seçime gidileceğini, seçime giderken israil'in desteğinin alınacağını, danışıklı bir dövüşle israil'e karşı ikinci bir van münüt zaferi yapılacağını ve bunun seçimde kullanılacağını, bahçeli'nin mhp'nin başında kalmasının aşırı önemsendiğini ve bunun için yargıya baskı yapıldığını, davutoğlu ile aradaki meselenin bitmediğini ama bir şantajla davutoğlu'nun susturulmak üzere olduğunu, binali veya bekir'in gerekirse dönüşümlü olarak başbakanlığa getirileceğini, asıl amacın berat'ı başbakan yapmak olduğunu ama şimdilik yıpranmasının istenmediğini, mafya ile ilişkiler kurulduğu ve pis işleri yaptıracak bir çete hazırlandığını, kilis'e düşen bombaların bilinçli attırıldığını, yeni hükümetle suriyeye girileceğini vs. öğreniyoruz. bunların bir kısmı gerçek olmayabilir ama çoğunluğu doğru çıkacaktır. geçmişte doğru çıktı ve olayların gelişimiyle uyumlu iddialar.

  dolayısıyla sen muhalif vatandaş olarak bu dönen oyunların bilincinde olmazsan seçim konularının kenan evren'in yargılanması veya lgbt bireylerin özgürlükleri gibi konularla ilgili olduğu salaklığına düşebilirsin. adam ülkeyi sırtlamış götürürken, atı alan üsküdarı geçmişken "seni başkan yaptırmayacağız" diye sloganlar atarsın ama altını dolduramadan öylece kalırsın.

  sen burada 200 sayfa "fuatavni bence bir kişi değil" esprileri yaparken bir de bakarsın ki seni askere almışlar, eline tüfeği tutuşturmuşlar, başkomutan rte'nin önderliğinde ölüme yürüyorsun.

  hayır bence muhalefetin gazını falan almıyor. muhaliflerin çoğu zaten gazsız meyve suyu gibi. kendi küçük dünyalarında, olan bitenden habersiz takılıyorlar. olsa olsa onlara gerçek gündemi hatırlatıyordur.

 • ortaya çıkalı 2 seneyi geçen hesap. hadi başlangıçta cemaat her yere sızmıştı da günümüzde pastaneye bile kayyum atanılan bir ortamda hala bu bilgilere sahip olabilmesi çok ilginç. aralıklarla ortaya atılan rte'ye hizmet ediyor sözlerini ise ciddiye almıyorum. 13 senedir ülkeyi yönetiyor bu adam, tanıdık artık. kendisine yönelik en ufak eleştiriye bile tahammülü olmayan bir adamın böyle bir hesap açtırtıp, yönetmesi mümkün değil.