steam

 • güncel sayılabilecek oyuna (ac: origins) %80 indirim yapan, buna rağmen yaranamayan çünkü kendi para biriminin değersiz olduğunu anlayamayan halkın kullandığı satıcı. arkadaşlar sorunu steamde değil aile şirketinde ve saz arkadaşlarında arayın.

 • adam 5bin lira oyun bütçesi ayırıyor biz 100 liraya hangi iyi oyunları denk getiririz diye seksen takla atıyoruz.

 • popüler olmayan oyunlar listelerken içine
  (bkz: europa universalis ıv)
  (bkz: dishonored)
  (bkz: portal 2)
  (bkz: spec ops of the line)
  (bkz: batman arkham city)
  gibi oyunları ekleyen yazarların gelip yazdığı başlık. vay amk keşke witcher 3'ü de ekleseydin, yanına da cs go falan iyi giderdi.

 • oyuncuyu keriz yerine koyan birkaç firmanın oyunlarını bulabileceğiniz platform.

  tanımı yaptıktan sonra insanların ubisoft ve activision'u neden sevmediğini ve durduk yere bu şirketlerin oyununu satın almayın boşverin korsan oynayın dediğini söyleyeyim:

  son çıkan ubisoft oyunlarinin tanıtımındaki grafikleri vs gerçek grafikleri

  next gen diye satılan watch dogs

  eski oyundaki animasyonu oldugu gibi kullanan cod ghosts

  activision bir evvelki oyun motorunu oldugu gibi kullandigi halde next gen diye kakalamaya çalışırken

  bonus video: tamamlanmadan piyasaya sürülen mafia 3 (bu oyun ubisoft veya activision oyunu değil)

  bu oyunların birçoğunun çıkış fiyatı 200 liranın üstünde ve hala daha doğru düzgün indirime girmiş değil. korsan kullanın demiyorum ama bu tarz firmalara para yedirmeyin derim.

 • yazarlığım boyunca bu başlıkta çok üst düzey saçmalıklara şahit oldum. kiminde güldüm, kiminde klavyeyi kemirdim kiminde ise "vöah aq" dedim.

  öyle ki "steamden aldığım oyunlar hoparlörümde hışırtı yapıyor" diyen adam da vardı burada -ki kendisi benim bir numaramdır bu konuda, idolümdür-
  "steam niye ramazan bayramında indirim yapmıyor amınakoyim?" diyen adam da vardı,
  "yaa ben şimdi cs go alcam aslında da işte şu kadar verirsem şu kadarım kalıyor ama ben paramın üç bölü yirmisiyle ayrıca ekmek alıcam üstüne para da artsın sonra işte taksitle telefon alıcam o yüzden cs go nerden alıyım?" diye kendi ekonomik planlarını paylaşan da vardı. var yani, saçmalık bol.

  işte bu adamların arasından sıyrılarak doğrudan ikinci sıraya yerleşecek saçmalığı yazmayı başaran yazarı, ikinci idolümü de az önce buldum:

  "bağlaçlarıdoğruyazamayanorospuçocuklarısizoyunoynamayınulan" diyen delikanlı.

  muhteşem değil mi ya? inci gibi parlıyor valla başlıkta. nefis. mesela arada indirimcilere de çingene demiş. kaçırmamış fırsatı. tam bir şölen havası hakim.

  tanım: bir yarrak.

 • steam cüzdan hesabıyla kredi kartı borcu ödenebilen platform. te allam ya.

 • oyun oynayanlara hayatsız diyen çomarları göstermiş başlık.

 • okundu. allah kabul etsin.

 • (#60272979)
  yeşil ışık yandı! :)
  birkaç saat önce! nasıl heyecanlı ve mutluyuz anlatamam! kardeşimin hayalleri gerçek oluyor. hem de bu genç yaşta! emeğinin hakkıyla ve sizin desteğinizle! teşekkürler sözlük! teşekkürler suserler!
  bunu şimdi büyük bir mutlulukla söyleyebilirim. artık bizi yeşil ışık yanan oyunlar arasında bulabilirsiniz :) ya da alın size kısa yol burada
  gönülden teşekkürler!