Ekşi Sözlük Debe Listesi

Rastgele
Hepsini aç
 • 1. 12 ocak 2024 erden timur basın toplantısı

  beşiktaş'ın icardinin ayağını kırdığı, fenerbahçe'nin de icardinin gözünü çıkardığı söylenen basın toplantısı. bunlar konuşulurken adam tatilden story atıyor hahahahahahahhaahahahhahahahahahahahahajha.

 • 2. gaye erkan'ın abd'den 50 trilyon dolar getirmesi

  (bkz: 3 milyar 750 milyon sen milyar)

 • 3. türkiye'nin abd büyükelçisinin ingilizce seviyesi

  birisi demiş ki türkiye'de ingilizce bilmek hala lüks. alooo abd büyükelçisinden bahsediyoruz. eminönü esnafı değil bu. koskoca ülkede ingilizcesi akıcı olan kimse yok mu? bu adamlar nasıl lobi yapıp insanları ikna ediyor orda.

  aslında ülkede yabancı dili olan insan çok ama torpil işine girmeyip hiç yalamadıkları için görünür değiller.

 • 4. abd ingiltere fransa ile yemen savaşı

  adamları iki dakikada taş devrine döndürürler derim de. adamlar taş devrinde zaten.

 • 5. başıboş kedi sorunu

  kediler sokaklarımızın çiçekleridir. geçen gün arabayı yıkatıp getirip sitenin otoparkına koydum. ertesi gün bir gittim ayna gibi yaptırdığım arabanın üstünde kedi patisi izi. çamurlu ayaklarıyla kaputtan arabanın tavanına kadar çıkmış sıpa. o an mesul kediyi bulsam kucağıma alır sarılırdım, o derece sevimli geldi. hiç kimseye zararı olmayan, saldırmayan, akşama kadar bulduğu her yerde sevimli sevimli yatıp gelen geçeni seyreden, pokemon gibi bir canlı nasıl bir soruna sebep olabilir? insanlarla iletişimleri de çok iyi. aslında evcilleştirilememelerine rağmen uyum yetenekleri aşırı gelişmiş olduğundan insan türüyle inanılmaz bir uyum ve iletişim içinde yaşıyorlar. sitenin kapısından girdiğim an apartmanın kapısına koşuyorlar, bir de yüzüme bakıyorlar gel burayı aç da girek, götümüz dondu der gibi.

  ayrıca kediler türkiye'nin sembolüdür. turizm bakanlığı'nın bu konuyu çok güzel işlemesi gerekiyor. bundan daha sevimli bir tanıtım materyali olamaz. ama nerede o vizyon. sosyal medyada türkiye ile ilgili istisnasız herkesin olumlu yorum yazdığı tek konu kediler.

 • 6. zafer partisi'ne oy vereceklerin temel motivasyonu

  ülkesine doldurulan 13 milyon sığınmacının göz göre göre başlattığı sessiz istilaya hayır demek.

  atatürk'ün kurduğu laik cumhuriyetin tarikatlar, dervişler, müritler ve meczuplar devleti olmasını istememek.

  ülkeyi bölme fikrini buldukları her fırsatta açıkça dile getiren terör örgütünün uzantısı siyasi partiyle ve seçim kazanmak için onunla iş tutanlarla aynı safta yer almamak.

  rant ve talan siyasetiyle ülkenin bütün kaynaklarını sömürenlere “yeter artık!” diyebilmek.

  bir tarafta şehitlere kelle diyenlerin ve açılım süreci yapanların, diğer tarafta ise demirtaş ile kavala'ya selam gönderenlerin başkanı olduğu siyasi partilere ve onların adaylarına oy vermemek.

  tc ibaresinin kaldırıldığı, andımızın yasaklandığı, her türlü azınlık hakkını savunmanın “demokratiklik”, türk olmanın ise “faşistlik, kafatasçılık” olarak görüldüğü ülkemde gururla “ne mutlu türküm diyene!” diye haykırmak.

  ve son olarak terör, irtica ve mülteciler tarafından tarihinde hiç olmadığı kadar büyük bir saldırı altında olan güzide ülkemde, ulu önder mustafa kemal atatürk'ün gençliğe seslendiği şu mısraları aklından hiç çıkartmamak:

  “memleketin dâhilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunabilirler. hatta bu iktidar sahipleri, şahsi menfaatlerini müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. millet, fakruzaruret içinde harap ve bitap düşmüş olabilir.

  ey türk istikbalinin evladı! işte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.”

 • 7. zara'ya kefen almaya giden satın almacı

  (bkz: ben omurgasız bir adamım) sözü ile kendini tanımlamış adamdır.

  ayrıca 50 kere satın alma uzmanıyım dedi arkadaş, tek vasfı bu belli ki.

 • 8. fransa başbakanının sevgilisini bakan yapması

  kepazeliktir. kamuda eşine dostuna damadına makam mevki sağlayanlar milyonlarca insanın hakkına tecavüz eden en büyük hak yiyicilerdir.
  bir rezilliği modern bir batı devletinin yapması o şeyi iyi yapmaz.

 • 9. yüzde 52 yüzünden yüzde 48'in perişan olması

  olm yüzde 52'nin istediği bu zaten. intikam alıyorlar. bunca zaman sefalet içinde yaşadı bu kesim; istiyorlar ki nispeten rahat yaşayan yüzde 48 de kendileri gibi boka bulansın, yokluğun sefaletin içinde debelensin. çünkü "lan ben niye rahat yaşayamıyorum?" diye sorgulayacak kapasite yok. "ben yaşayamıyorsam kimse yaşayamasın, geberin!" kindarlığı var.

 • 10. 12 ocak 2024 zap bölgesi sızma girişimi

  aga daha öncede yazdım bu iş çok garip. bu anası sikilmiş piçler kışın ortasında saldırmaz normalde.bütün kış ya köylerine dönerler ya da mağaralarda kalırlar. 2 metre karın içine girip bu şekilde saldırı yapmazlar. çünkü kardan dolayı geri dönemezler, kaçamazlar, ölürler.
  bunu bile bile bu şekilde hareket etmeleri çok ama çok enteresan.
  umarım bu haber söylentiden ibarettir.

  edit:bu ne şimdi? önce 20-30'lardan bahsediliyor sonra "5 şehit" haberi geliyor. bu 20-30 haberlerini yaydıran-yapan gerçekten pkk piçlerinin sayfaları mı? ne dememiz lazım şimdi "he iyi tamam 20-30 değil 5'miş ya" dememiz mi lazım? siz bizimle taşak mı geçiyorsunuz olum? bunlar bizim evladımız lan. abaküste sayıdan mı ibaret?

  olanın yine garibana olduğu, şehit olanın sadece sayıyla kaldığı,arkasında kim bilir hangi hainlerin,destekçilerin olduğu bilmem kaçıncı olay.

  son söz: bir ölür bin diriliriz bu vatan evlatsız kalmaz içimizdeki,dışımızdaki tüm hain orospu çocukları böyle bilsin.

  türkün kanı yerde,intikamı havada kalmaz.

  edit 2: şu an habertürk izliyorum orda da aynı şeyden bahsediliyor. bu piçler tüm kışı mağarada geçirir diyorlar. pkk elinde gelişmiş görüş teknolojilerinden bahsediliyor.etraftan yardım aldıkları söyleniyor
  adamlar mevziye kadar gelip el bombası atmış.
  lan el bombası dediğin şeyi bu şartlarda,üzerinde teçhizat,kıyafet varken en fazla 10 metre atarsın.

 • 11. erkek vücudunun hiç sanatsal olmaması

  hiç yunan heykeli görmemiş cahil beyanatı.

 • 12. sinan oğan'ın seçim sonrası 120 milyonluk yatırımı

  turkiye de sag milliyetciler , ataturkculeri ve solculari satmasi ile meshurdur

  ikinci meshur oldugu konu para rant ve mafyadir.

  ucuncu meshur oldugu konu da

  turkun sanina da toresine de ihanet eden fasist iskencecileri , yesil gibi teroristleri vatan kahramani gormesi.

  ozetle turk sagindan 80 senede bir bok olmadi olmazda

  bu topraklarin gordugu en buyuk devrimci mustafa kemal ataturk'u bile saga evirmeye calisiyorlar

  yedirmeyiz size olm mavi gozlumu.

  sasiranlara sasiriyorum asil ben.

 • 13. dil bilgisi takıntılı ruh hastaları

  bir kere öğrendikten sonra tekrar tekrar baştan mı başlıyorsunuz bunu anlayamıyorum. lan nokta virgül de da ki ayrımı dışında bir şey yapmanıza da gerek yok. hayır kelimeleri yanlış yazarsınız anlarım. anlamlı bir cümle kuramazsınız onu da anlarım ama de da ayrımını da yapın be kardeşim.

 • 14. imamoğlu belediye seçimini kaybederse olacaklar

  ağız ishali aktrollerin maaşlarına zam gelir çünkü eko başkan tüm bu trollere ibb'yi hortumlayarak maaş bağlamış dernek ve vakıfların hortumunu kesmişti.

  çocuk tecavüzcüsü tarikatların da ibb'deki hortumunun eko başkan döneminde kesildiğini hatırlatalım.

 • 15. belgesellerde en izlenesi hayvan

  (bkz: bal porsuğu)

 • 16. feyza altun

  hiç anlamıyorsunuz. türkiye'de neredeyse herkes, imkan bulamamış bir tayyip erdoğan'dır. bunun istisnası çok çok azdır. rte sebep değil sonuçtur. bu toplum budur. oturup feyza'dan da erdem beklemeniz saç baş yolduruyor aq.

 • 17. ördüğü şeyi hediye diye kakalayan kız

  kakalamak mı?

  onca emeğini, zamanını vermişken bu sözleri işitmek ağır olsa gerek. belki o üşümesin, sıcak tutsun diye atkı örmeyi öğrenmiştir. çaba sarf etmiş, uğraşını göstermiştir. böyle bir emeği hak eden insana vermek en doğrusu, en güzelidir.

  illa her şey maddi mi olmak zorunda? zırva egolarınızı tertemiz olan insan duygularıyla pisletmeyin. adamın asabını bozmayın.

  şahsen, zincir bile atmayı beceremezken; sevdiğim adam için öğrenir, gözüm kapalı bile yaparım. çünkü bilirim ki mutlulukla takıp/giyecek ve doğru kişiyi sevdiğinden bir kez daha emin olacak.*

 • 18. beşiktaş'ta ayağı kırıldı kadıköy'de kör olacaktı

  tarihe geçmiş açıklamadır. adam arjantin'den story atarken söylendi bu, bu da tarihe geçsin.

  edit: galatasaray başkanları; koca koca adamlar basın toplantısı yapacaz diyip bunun yarısında fenerbahçe konuşurlarsa, hatta yarışta olmayan beşiktaşı bile konuşursa, takımının kötü oyunundan, yaptıkları transferlerin hiçbirinin top oynamıyor olmasından konuşmazsa, bahsettiği takımın taraftarları da her yerde konuşur.

 • 19. memur bekar kız

  kadının parası kapı ağzına asılmış eşşek siki gibidir. girerken suratınıza çarpar, çıkarken suratınıza çarpar. o yüzden hiç heves etmeyin hele hele azıcık parayı seviyorsa iflahınızı keser

 • 20. 2m tl ile ev mi almalı faize mi yatırmalı

  faiz diyen birisiyle iyi arkadaş, kanka, sevgili her şey olabilirim. iyi goygoy da yapabiliriz; ama birlikte iş yapmam, alışveriş yapmam.

 • 21. mesajlaşılan kadının 40 yaşında teyze çıkması

  bu başlıklar önceden 30 yaşında teyzeydi, 35 oldu şimdi de 40.
  ne oldu, yaşlanıyor musunuz yoksa siz de? *

 • 22. 2024 metallica türkiye konseri

  ağzınıza sıçtırtmayın, bana ekşi sözlük'ten akıl verdiriyorsunuz! bileti hangi platformdan satarsanız satın yapacağınız şey belli. bilet alacak kişi, tckn ile bir tane bilet alabilecek ve o biletle sadece o tckn sahibi konser alanına gidebilecek. bilette başka, içeriye girmek isteyenin kimliğinde başka tckn olursa o kişiyi döve döve kovacaksınız. şimdi bana itiraz etmeyin! koduğumun memleketinde insani süreçler işlemiyor. başka türlü karaborsanın önüne geçemezsiniz.

  şu hâle bak, olmayan konser hakkında kafa patlatıyoruz bu saatte!

 • 23. beyninin arka planında dönen şarkı

  (bkz: enter vril-ya), daha bu sabah dinliyordum albümün tamamıyla birlikte, düpedüz bir "great work, no pun intended", düpedüz bir "opus magnum" olur kendileri. *

 • 24. 12 ocak 2024 fenerbahçe açıklaması

  galatasaray spor kulübü’ne çağrımızdır

  kendileri için her şey yolunda iken ‘itidal çağrıları’ yapıp ilk puan kaybında
  “sportif aş başkanvekili’nin basın toplantısı yapacağını” duyuran rakibimiz, bugün bir sürprizle başkanı ve ikinci başkanının da yer aldığı, üç kişilik -geniş katılımlı- bir basın toplantısı düzenlemiştir.

  ilgili toplantının tek odağının, algıların tek hedefinin, ısmarlama sorular soran yönlendirilmiş basın mensuplarının tek paydasının kulübümüz olması, fenerbahçemizin büyüklüğünün göstergesidir!

  toplantı boyunca ilk cümleden son cümleye dek neredeyse her söylemlerinde gerçekleri çarpıtan, konuları saptıran, kendilerini akıllı ve tüm kamuoyunu konulardan bihaber zanneden bu yaklaşıma daha önce defalarca kez şahit olduk.
  bu vesileyle samimi olduklarını görmek ve tüm kamuoyuna da bunu göstermelerine fırsat vermek adına kendilerine uzun süredir pek çok kez yaptığımız çağrımızı yineliyoruz:
  fenerbahçe spor kulübü olarak tüm hakem kararlarını, sadece bu sezonla sınırlamadan geride kalan dönemleri de kapsayacak şekilde, istedikleri kanalda, istedikleri gazetecilerin istedikleri sorularıyla tüm ülkemizin gözü önünde konuşmaya dördüncü kez davet ediyor; kendilerini teraziye bekliyoruz..kulübümüzü altı boş söylemlerle sürekli itham edenlerin, bu çağrımızı tarihi bir fırsat olarak değerlendirmeleri gerektiğini düşünüyoruz.
  bu konuda fenerbahçe'nin duruşunu ve rakibimizin tutumunu kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

 • 25. 30 yaşındaki erkek 30 yaşındaki kadınla evlenmez

  bu başlık üzerinde kendini bilen karakteri oturmuş erkekleri hariç tutarak sadece şunu söylemek istiyorum sizi sadece bir meta olarak, yatırım aracı olarak gören bütün erkeklerden uzak durun. sizi asla bir birey, insan, kadın olarak görmeyecekler. sizler sadece erkeklerin ihtiyaçları için var olmuş bir organizma gibisiniz onlar için. bugün yaşınız için başka bir zaman etiniz için başka bir zaman için bambaşka şeylerle ifade edileceksiniz. size verdikleri soyadları, evlilik kurumu her daim bir lütuf olacak. devamlı olarak aşağılanmak zorunda kalacaksınız. bu yüzden bu gibilerin yanında olmaktansa, isimlerinizin yanyana gelmesindense hayat boyu yalnız kalmak daha onurlu bir davranış olacaktır.

  sizi sadece üretin, çalışın, kendinize devamlı olarak bir şeyler katın. iyi bir insan olmaya çalışın. gerçekten değecek, hak edecek insanların yanında olun, elinizden geleni yapın ve sonrasında da yolunuza bakın. siz siz yapacak olan, size değer katacak olan birisinin karısı birisinin annesi olmak değildir. yanınızda olacak ya da olmayacak hiç kimse, hiçbir sıfat değerinizi belirleyemez. kendini sürekli üste taşıyan bir insan yanında olmasını istediği kişileri de kendi seçecektir.

  şunu da asla unutmayın dünyanın en mutlu alt kümesi hiç evlenmemiş ve bekar kalmış kadınlar. bu kadınlar evli olan hemcinslerine göre daha uzun yaşıyorlar ve çok daha mutlular. bekar ve çocuksuz erkekler ise mutsuzlar alt kümesine giriyorlar. bu erkekler evli olan hemcinslerine göre daha kısa yaşıyorlar ve daha mutsuzlar. bu araştırma bile aslında çok şeyi ortaya koyuyor. karakteri oturmamış bir erkekle evlenmek dünyada cehennemi yaşamak anlamına gelir bırakın onlar kendilerine layık olanı bulsunlar...

 • 26. 1 kilometre yol için emniyet kemeri takan tip

  yıl 92, c140 kapısını açıp oturuyosun, araba fasten seatbelt ikazı yakıp emniyet kemerini sana uzatıyor, takmadan hareket etmeyesin diye, çocuğuz, vay amk dedik, uzay mekiği gibi araba

  yıl 2024, hala vay amk diyoruz
  davarlar dile gelmiş entry bile girebiliyor

 • 27. torpilsiz iş bulduğunu sanan tip

  torpil ile avantaj aynı şey değildir.

  iş görüşmesine girersin. diğer adaydan daha kalifiye elemansındır. yeteneklerin daha iyidir. normal şartlarda senin seçilmen gerek. diğer aday şirketteki birinin arkadaşı olduğu için onu seçerler seni seçmezler. bu torpildir.

  rekabete girdiğin kişiden daha iyi olmana rağmen o kişi tanıdıkları vasıtasıyla senin önüne geçiyor ve hakkını yiyorsa torpildir.

  torpil kelimesinin tdk anlamına bakalım. "bir kimseyi kayırma işi".

  zengin bir ailede doğdun diyelim diğer rakiplerine göre avantajlısın. zeki birisi olarak doğdun diyelim diğer rakiplerine göre avantajlısın. bunların hiçbirine sahip olmayan birisi şirket müdürünü tanıyor diye senin yerine geçti diyelim rakibin avantajlı değil. rakibin torpilli.

 • 28. plazada suyu çömelerek içen embesil

  isterse yalaktan su içsin bizi ilgilendiren bir durum söz konusu değildir,bakın dikkat edin lütfen beni değil bizi diyorum.

  nasıl rahat ediyorsan öyle iç suyunu kardeşim.

 • 29. 11 ocak 2024 sivasspor galatasaray maçı

  tff muslera cezasını sivas'da değil de 4 eksikli karagümrük maçında çeksin diye gittiler 48 saatliğine ligi ertelediler, onda da 1. ligde fikstürü kaydırırken süper ligde erteleme yaptılar. döndü dolaştı galatasaray 4 eksikle maça çıktı yedek kulübesi de yaş ortalaması 17 idi. ibnelik yapan ibnelik bulur.

 • 30. wilfried zaha

  bu yetenek fukarası , low profile joshua king’i yıldız diye gs’ye iyi kakaladılar. aslında futbol duayeniyim diye bu mecralarda pl’de çok izledim, şöyle gider , böyle atar diyenlerin hepsi götünden uyduruyordu, işsizler hariç kim gider gönüllü olarak crystal maçı izler amk. hepsi skills videosu izleyip sıkıyordu.

  abisi olacak şopar fb ile ha şu gün , ha bu gün diye diye 2 ay boyunca piyasayı kızıştırdı, o dönemde internette skills videoları taraftarı iyice heyecanlandırdı , halbuki bildiğimiz skills videoları işte . en sonunda duayen futbol adamı, hayatında zaha’yı izlememiş ve hatta adını bile duymadığından emin olduğum erden timur’a 9 imza , 7 maaş ile itelediler. geçmiş olsun .

 • 31. influenza salgını

  uzak geçmişte kuş gribi,domuz gribi,at gribi gibi tüm varyasyonları,
  yakın geçmişte ise 2 kez farklı varyant covid’i adaçayı ıhlamur kış çayı gibi kombinasyonlarla yatak döşek olmadan 3-4 günde atlattım,
  alagavat’ın biride çıkmış diyor ki çocukken hiç hasta olmadınız mı ?
  oldum amına koyayım oldum 3-4 günde geçti,
  geniz eti ameliyatı oldum ağzım gırtlağım parçalı haldeyken ameliyat olduğum günün akşamı hamburger yedim öyle bir dağ ayısıyım.

  şimdi hasta olmaktan sıkıldım amına koyayım ya,
  bir insan evladı 1 ay hasta olur mu ?
  3 hafta faal şekilde salyalı sümüklü yaşadım,
  totalde 1 aydır öksürüyorum,iyileştim derken yine başlıyor.
  böyle gribinde covidinde amına koyarım hasta olmaktan bunaldım artık.

 • 32. kadınların lüks yaşam sağlayan herkese aşık olması

  "hiç bir kadın para için evlenmez. bütün kadınlar bir milyonerle evlenmeden önce ona aşık olacak kadar akıllıdır."

  cesare pavese

 • 33. günde en az 4 bardak çay içenlerde görülen cehalet

  bu başlığı ancak bir angut acabilirdi.

  tanim: düşük iq'lu kişi beyanı.

 • 34. kızılcık şerbeti (dizi)

  ertuğrul'a bak kendi kızına gelince nasıl da gerici. ama kıvılcım ile nasıl da seküler. klasik dinci hipokratikliği.

 • 35. galatasaray

 • 36. bülent uygun

  kendisi sadece sikeci degil ayni zamanda saglam komisyoncudur. süper lige yeni yükselen bucaspora 27 tane futbolcu aldirmisti.

 • 37. uzun boylu erkeklerin korkak olması

  hayır götten bacaklılar çok agresif.
  (bkz: küçük köpeklerin her şeye havlaması)

 • 38. burada yaşasam çok huzurlu olurum denilen yerler

  viyana.

 • 39. bomboş yolda sinyal veren sürücü

  boş yolda sinyal ver ki dolusunda vermeyi alışkanlık haline getir yarrraaam

 • 40. dilan polat'ın hapishanede çok zorlanıyor olması

  umarım daha çok zorlanır o zaman.biz mal olduğumuz için hayat mücadelesi veriyoruz.darısı bunun gibi diğerlerinin başına.

 • 41. ilk buluşmada avm yemek katına davet eden erkek

  içerdiği risk bakımından gereksiz bir yatırım gibi göründü gözüme. belediye aşevleri bunun için var. etkileşime göre sonradan yatırım bütçesi artırılabilir.

 • 42. hacze giden stj. avukatın bacaklarının kırılması

  şu urfayi taşıyla topragiyla evire çevire bir skeceksin sonra da bedavaya suriye'ye vereceksin ne güzel olmaz mı?

 • 43. 4 n'li günaydın yaz 5 n'li günaydın yaz

  bu tür kadınların dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanmalarının önüne geçmek için ciddi bir ahlaki ve psikolojik eğitim almaları gerekiyor.

  zira düzenli seks için bu tavırlar çekilecek gibi değil.

 • 44. en leş ilişki bile sap olmaktan iyidir

  (bkz: toksik ilişki) sevdalılarını gördüğümüz başlık. bir insanın kendine yapacağı en büyük kötülük zarar gördüğü ortamda olmaya devam etmesidir. en leş ilişki devam etmemelidir. hiçbir şey mental sağlığınızdan kıymetli değil.

 • 45. ateist erkek dindar kadın ilişkisi

  panteist türk erkek, ağır ortodoks hristiyan rus kız versiyonunu yaşadı.. bi arkadaş.. kız bir süre sonra "god" yerine "universe" demeye başladı.. sonra dedesinin seyyid müslüman olduğunu söyledi.. bir tarafı rus, diğer tarafı tatar idi.. sonra kendini biyoenerjiye verdi..

  geçenlerde bir şarkı paylaşmış.. "what if god was one of us" yazmış.. bizim arkadaş gaza gelmiş.. "tövbe de zilli, taş olursun alimallah" minvalinde bir şeyler yazmış.. kız zaten taş amk.. sonra bizimki iyice gaza geldi.. eğer ciddi düşünüyorsan sünnet olman lazım dedi kıza gerizekalı.. bi de açıklama yazmış, bacakarandaki cinsel organından azıcık kesme işlemi falan diye.. kız şoka girmiş beni aradı.. ne diyor bu lütfen yardım et falan diyor.. dedim bizimki yabancı bu işlere.. kesmene gerek yok.. kafana bir fes takıp, bir de "miss kazan" yerine maşallah yazılı bant taksan da kafi dedim.. dinden çıkmış olur muyum diye sordu.. hangi dinden dedim.. hinduizm dedi.. hare krishna.. guru bramha falan dedim.. aklı gitti.. sonra uzatmak icin sohbeti neden saharov diye sordu.. baba tarafı vladivostok'tan dedim.. gözleri parladı.. peki anne? yutkundum.. biraz sessizlikten sonra eğildim kulağına.. kulak memesinden öptüm..

 • 46. bayan bekleme durağı

  orada durup bayan bekliyor da olabilirler. öyle bir anlam karmaşası.

 • 47. telegramda kedilere işkence eden grup

  az önce ilgili paylaşımın linkini ekleyerek, cimere başvurmak üzere giriş yaptım. ne farkettim biliyor musunuz? aylar hatta yıllar önce (benim bile unuttuğum) adını soyadını facebook adresini kedilere yaptığı işkencenin ve tepki gösterenlere ettiği hakaret ve küfürlerin açıkça yazılı olduğu ismi cismi suçu belli olan bir orospu evladının, başvurum sonucunda açılan dava sonucunda ilgili sosyal medya platformunun bilgileri paylaşmaması gerekçesi ile hakkında hiç bir işlem yapılmamış.

  ben şimdi cimeri kime şikayet edeyim? allah'a mı? o yarrattığını takip edebiliyordur belki?

 • 48. mauro icardi

  #160556643

  patalojik ruh hastası lan bunlar :d vallahi bak rol falan değil bunlarınki, bunlar harbiden kliniklik sorunlu yaratıklar. adam fener'in para verip oyuncu sakatlattığına inanıyor, hem de beşiktaş'a. bir de demiş ki kendi maçında yüzünü kır :d ulan biz mi dedik git direğe uçan kafa at diye. şizofren sürüsü.

  -geseden söğüşlediği yıllık 10 milyon öyroyu latin amerikanya ülkelerinde yiyen topçu.

 • 49. muhammed kerem aktürkoğlu

  bunca yıllık galatasaray manyağı olarak daha önce bir galatasaraylı futbolcunun kırmızı kart görmesine sevindiğimi hatırlamıyorum. umarım şöyle uzun bir ceza verirler de yokluğunda ne kadar berbat bir topçu olduğu anlaşılır.

 • 50. matheus saldanha

  fakir firminosu diye dalga geciyolar sandim, herif harbi harbi firmino'nun yandan yemisi lan.

  ai ile yapilmis firmino gibi duruyor.

  https://pbs.twimg.com/…0498560/k7awp2ii_400x400.jpg