31 temmuz 2020 bodrum magandası ile imtihanım

  • videodaki konuşmalardan bağımsız olarak yazıyorum. neredeyse okuduğum iki sayfa yorumda trafik kurallarını bilen bir tane akıllı insan yok.

    bir kere yer gümbet. yani o bölgede genelde haklıysanız bile artistlik yapmamanızı uyarırım. bir anda 50 kişi toplanıp ebenizi sikebilirler. neyse konuya geçiyorum

    videoyu çeken, yani entry'i açan arkadaş yüzde binbeşyüz haklı abicim. o yol çift şerif bir yol. tek yön değil. karşıdan minibüs selektör ile de gelse, uçarak da gelse o yol entry'i açan arkadaşın. niye? minibüsün geldiği şeritte araç park etmiş. yani karşıdan bir araç geldiğini gördüğü anda durması gerekiyor. ki videoda çok net gözüküyor, minibüs göz göre göre geliyor. zaten trafik levhasında o yola park etmek yasaktır levhası konmuş. öncelikle hata sağa sola park eden sığırlardan başlıyor orası çok ayrı konu. ayrıca minibüsün içinde yolcu var aq. yarın gidip birisi acentesine şikayet etsin de göreyim ben o şoförün durumunu.

    konuşmanın detayı beni gram ilgilendirmiyor. millet adamın konuşmasına takmış. her gün kişilik hakları ve özgürlüklerinden bahseden ekşici piçlerin, karşısında bir kusur bulduğunda vurdukları tek şey bel altı.