debe başlıkları

deli mi ne kanalı kapatılsın kampanyası

 • final edit: kendisi mahçup bir şekilde özür videosu yayınladı. her ne kadar anlık refleks dese de atlarken kamera kayıttaydı yani atlamadan önce belli ki muhabbeti geçmiş. olsun yine de yaptığının arkasında durup efendice özür dilemesi güzel bir davranış.

  özür videosu

  ön edit: adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı yönünde iddialar var. 1-2 aya kalmaz unutulur zaten.

  (bkz: kerimcan durmaz)

  twitter üzerinden başlatılan kampanyadır.

  türkiye cumhuriyeti'nin imajını uluslararası bir platformda zedeleyen, tık almak uğruna devlet çıkarlarını sekteye uğratan bu şahsın kanalına bundan sonra yapacağı eylemleri engellemek ve emsal niteliği taşıması hususunda erişim engeli getirilmesini destekliyorum.

  edit: siyasi görüş olarak mevcut iktidara muhalif bir insanım. adalet, istismar, siyasi ve ekonomik anlamda mevcut imajımız olumsuz yönde. 40 yılın başı milyonların izlediği bir organizasyona ev sahipliği yapıyoruz ve hadsizin biri çıkıp üzerinde küfür yazılı tshirt ile bu organizasyonu baltalamaya çalışıyor. üzgunüm ama savunulacak bir yanı yok. dua etsin bu adamı terörist ilan etmediler.

  edit: böyle bir olayın ardından hiçbir markanın artık bu kişiyle reklam isbirligine gireceğini sanmıyorum. türkiye milli basketbol takımının reklamında yer aldığı video kanaldan silinmiş federasyon tarafından kaldırtıldıysa doğru bir karar.

  edit: youtube'a video çekeceğim, gündem olacağım, tık alacağım veya popüler olacağım diye daha kaç rezilliğe susmak gerek? sırf youtube videosu çekmek için 3 4 yıl önce istanbul kartal metrosuna bomba süsü verilmiş çanta atıldı. bu kişiye verilecek ceza bundan sonra tık uğruna her şeyi yapabileceklerini sananlara emsal teşkil edecek.

  youtube videosu için metro'da bomba şakası yapmak