debe başlıkları

5 günlük askerin 15 kez müebbet alması

 • izlerken gözyaşlarımı tutamadığım darbe dramlarından biri. eğer dünyanın gram adaleti varsa bu annenin gözyaşlarının hesabını akp vermelidir, verecektir.
  sizden ricam, kocaman hayatınızın küçücük 1 dakikasını ayırıp bu kadına kulak verin. videoyu izleyin.

  5 günlük askerin 15 kez müebbet almasının saçmalığını yazıyorum.

  makbule özdemir bir anne. mayıs 2016'da çorum'daki evinin önünde askere gidecek oğlu için şenlik düzenliyor. oğlu ahmet ve arkadaşları o gece halay çekip, eğleniyor, tüm sınıf arkadaşlarıyla helalleşiyor. annesi ahmet'in omzuna allı pullu ayyıldızlı yazmasını (allık) takıyor, ellerine kınasını yakıp peygamber ocağı diye adlandırdığı malesef lanet kaderine dogru yol aliyor. hayırlısıyla gitsin gelsin diye dualarla ugurluyor.

  o zaman 20 yaşında olan ahmet özdemir, 5 mayıs 2016'da önce ısparta'daki acemi birliğine, 10 temmuz'da da istanbul metris kışlasına teslim oluyor. ve bir daha geri dönemiyor.
  darbe gecesi hiçbir kanıtı, hiçbir görüntüsü, hiçbir mantıklı açıklaması olmayan cinayetle suçlanıyor, yüzlerce benzer arkadaşı gibi.
  ahmet o gece henüz üzerine zimmetli bir silahı bile yokken polise teslim oluyor.
  sonuç mu ?

  gerisini vicdanınız el verirse linkten izleyin, duyurun.

  buyrun

  annesi ;
  “ oglumu gormeye gidemiyorum, param yok yavrum, henuz daha körpecik lise arkadaslari aralarinda para toplayip yanina yolluyor beni, zoruma gidiyor cocugum “

  allah da sizin belanizi versin, vicdansizlar.

  edit: bir tanıdığı olan gazeteci vs. varsa en azından şu kadıncağıza yardımcı olsun. sesini duyursun.
  edit: (bkz: #92556950)

  edit: 3-5 azınlık da olsa gerizekalilara sesleniyorum. youtube da izleyip üzüldüğüm bir video, yok proje yok bilmem ne, mal mısınız siz ? gram vicdan yok sizde.

  edit: bold kanalı fetöcüymüş bilmem neymiş eee ? şerefsizlerin kanalı olması olayın gerçeğini değiştirmiyor. bir yüreği yanan anne diyorum, o kadar da vicdanı olmayanlar olduğunu görüyorum.
  yazık be.