debe başlıkları

robert pattinson

 • maalesef yeni batman olacağı açıklanmış oyuncumsu.

  dceu'ya en büyük zararı veren, yine warner bros oldu. en başta ben affleck'in alkol problemlerini bahane ederek, mis gibi batman olan affleck'le ters düştüler, affleck de rest çekti. sonradan matt reeves gudiğini yetkili kılarak, ayrılığı daha da körüklediler ve sonuç olarak, affleck harika şekilde uyduğu rolü bıraktı.

  jon hamm, keanu reeves, richard armitage, ryan gosling, jensen ackles, armie hammer gibi hem batman, hem de bruce wayne rolüne cuk oturacak adamları eleyip, böyle tripli bir vampiri batman gibi hayvani bir role almak, olsa olsa kabızlıktır.

  dceu kariyerimi öyle uygun gördüğüm için bitirme kararı aldım. oysa ki marvel'ın endgame sonrası duraklama devrini dceu, çok mantıklı hamlelerle kullanıp, aradaki devasa farkı belki birazcık azaltabilirdi. ama şu rezil cast seçiminden sonra, artık o ihtimali de görmüyorum. catwoman olarak da kristen stewart seçilsin, nightwing de taylor lautner olsun bari. nasılsa ergen kitle, falan.

  warner bros, marvel'ın suskunluk dönemine girdiği şu dönemde baya sağlam hamleler bekliyordum ama gerçekten senden bir bok olmaz. gel sen bu sinematik evren işinden vazgeç.

  heykel gibi bir henry cavill'ın yanına şu dallamayı koymaya utanırım lan. düşünsene ağlak ağlak baktığını. tövbest.