debe başlıkları

türk kızlarının artık iyiden iyiye bayması

 • efendim baymıyorlar fakat çok fazla yoruyorlar. dengesizlikleri çok fazla yoruyor. yani biz erkekler düz insanlarız diye mi bilmiyorum ama bazı kadınlar her hareketinizin altında bir şey arıyor ve ona göre davranışlarını şekillendiriyor. doğal davranamıyorlar şöyle ki;

  çok acil not almam gereken birisinden gecenin bir yarısı özür dileyerek mesaj attım. notu alıp teşekkür ettim. iki gün sonra kendimi başka bir şeyin içinde buldum. ben kesip atmaya çalıştıkça daha üstüne geldi en sonunda kalbini kırmak zorunda kaldım.

  bir diğeri gecenin bir yarısı alkolü alır arar. kibar bir şekilde sarhoş olduğu için ne dediğini bilmediğini söylersiniz. alkolün etkisiyle azar işitirsiniz ve sizinle uzun süre konuşmaz daha sonra bir şey olmamış gibi konuşmaya devam eder.

  dostane bir şekilde bugün çok şıksın dediğinizde hopp yine başka bir boyutta bulursunuz kendinizi çünkü sizin ona karşı bir şey hissettiğinizi düşünür. hal ve hareketlerinden o kadar belli ki.

  sizinle günlerce konuşur konuşur hatta gelir sizinle tanışır. günlerce beraber gezip konuşursunuz. (havadan sudan ve arkadaş biçiminde) sonra birden irtibat kesilir bir iş dolayısıyla bir şey içmeye davet edersiniz çok soğuk bir şekilde hayır der.

  uzun süre görüşmediğiniz birisi sizi görünce aaa çok hayırsızsın ne arıyor ne soruyorsun hiç görüşemiyoruz der. birkaç gün sonra bir yere davet edersiniz köpeğimin aşısını yaptırmam gerekiyor gelemem der. sonra sizi tekrar görür niye sonra aramadın, biraz üstüne düşseydin, biraz ısrar etseydin diye sizi tiye alır. bu ne abi şaka mı yapıyorsunuz siz? bir kere hayır demişsiniz sonra niye tekrar aramamızı bekliyorsunuz.

  yani bazı kadınların dengesizliği kadınlardan soğutuyor. yahu kelime seçerek konuşuyorum artık. çok fazla düşünerek cevap veriyorum bir yanlış anlaşılmaya sebep olmamak için.

  hanımefendiler sizi instagram mı bu hale getirdi bilmiyorum fakat sizinle normal bir şekilde konuşan adamı kesin bana yürüyor diye değerlendirmeyin. gerçekten çok aptal duruma düşünüyorsunuz. yoruyorsunuz insanları.

  beni suçlamayın ben fazla samimi olmadığım sürece siz diye hitap ederim. kesinlikle yılışık tavırlar sergilemiyorum. çizgim bellidir.

  edit: bir arkadaş zahmet edip kafa yormuş sebebinin benim "top" * olmama bağlamış (evet gaymişim ama benim haberim yok). her konuştuğum kadına yürümem gerekiyormuş kendisine göre.