volkan demirel

 • allah kimseyi beraberliğe sevinecek kadar düşürmesin
  ayı oğlu ayı

 • gerçekten ersun yanal'ın gelmesinden sonra neye istinaden affedildi, hangi performansla ilk 11'e yerleşti, ardından yaptığı onca hataya rağmen nasıl hala ilk 11'de oynuyor anlayamıyorum.

 • geri dönmesini hiç istemediğim “oraya gitmiyoruz beyler” lafının sahibi. çoğu renktaş bu lafın ne olduğunun nerelere gittiğinin farkında olmasa da yine de benim gibi bilenler ve düşünenler var. umarım sene sonu itibariyle bir daha kulüple hiçbir şekilde ilişiği kalmaz. kaldı ki 6-7 yıldır genellikle çok vasat. ne kaleci olarak ne de karakter olarak lazım değil kendisi.

  edit: birçok soru geldi bu söz ile alakalı. buradan açıklayayım. 2013-2014 sezonunun stattaki şampiyonluk kutlamasında takım tribünleri tek tek dolaşırken sıra okul açık tribününe geldiğinde volkan demirel takıma “oraya gitmiyoruz beyler” diyerek takımın okul açık tribününe gelmesini engellemiştir. bir konuyu daha açıklamakta fayda var. okul açık tribünü aziz yıldırım diktatörlüğüne karşı koyduğu için aziz yıldırım tarafından “paralı köpekler” olarak itham edilmiştir. yani volkanın bu sözü söylemesinin nedeni o tribünün komple aziz yıldırım karşıtı olmasıdır. oysa fenerbahçe tribününü bilen renktaşlar asıl paralı köpeklerin migros tribünündeki anadolu gfb denen oluşumun olduğunu bilirler. içerde 1-2 kaybettiğimiz sivas maçında (kuyt’ın penaltı kaçırdığı) mecburiyetten migros tribünündeydim. anadolu gfbnin olduğu yerde 15-20 yaşlarında bir genç aziz yıldırım istifa dediği için maç sonu üst tribünde tekme tokat dövülmüş ve stadın iç kısmındaki tribünlere çıkışı sağlayan bölgedeki kepenklere fırlatılmıştır. neyse ki ali koç’un seçilmesiyle bu ekip dağılmıştır.

 • 36 yasinda, yillik maasi 2.5 milyon avro olan bir futbolcudan bahsederken lutfen "fenerbahceye cok sey verdi" diyerek kendinizi salak yerine koymayin.

  edit: bi kac duzeltme geldi. 2.5 milyon avro eski bi rakammis. volkanin su anki maasi 1.5 milyon avroymus.

 • vallahi şans eseri yaşıyoruz çok değil daha dün kadroda olduğu maçı izlemiştim.

 • ahmet çakar'ın yorumu:"sevgili volkan demirel, bırak git artık. refleks ve çabukluk bitmiş. tatil yap, çık dağlara.... dön yuvana...."

 • takımını satmış hain, itici, poşet kaleci.

  edit: aşağıda bir arkadaş eyyamla atıldı demiş. bunlar da her şeye fetö diyenler gibi eyyam eyyam demeye başladılar. fırat iki defa daha atabilirdi volkan'ı ama hep uyardı. en son atıldı haklı olarak.

 • dünyanın en büyük kulüplerinden olan juventus’un kalesini 40 yaşında biri koruyor vizyona bak.

 • 100 metreden ofsaytı gördü ama kerimin füzesini göremedi ayı hahahahah.