debe başlıkları

the witcher 3 wild hunt

  • hakkında gelmiş geçmiş en iyi oyun olduğu söylentileri çıkan sanat eseri. atari/bilgisayar oyunları hayatıma 90'lı yılların başlarında başlamış ve piyasaya çıkmış hemen hemen tüm baba oyunları oynamış birisi olarak diyebilirim ki evet, witcher serisi gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasına girmiştir.

  • 352 saatini bu oyuna gömdükten sonra kitapları okumuş, eski oyunların hikayelerini de youtube'da film gibi hazırlanmış videolardan izlemiş olan kalifiye balta sapı kardeşiniz olarak şu anki indirimlerden faydalanarak witcher evrenine ilk kez adım atacak siz şanslı insanlara çok önemli bir tavsiyem var arkadaşlar:

    eğer imkanınız varsa önce kitapları okuyun, sonra da oyunları sırasıyla oynayın. eğer oyunları oynamaya vaktiniz yoksa veya ilk iki oyunu deneyip beğenmezseniz en azından benim yaptığım gibi youtube'daki videoları izleyin.

    inanın lore'a hakim olarak 3. oyunu oynarsanız oyundan alacağınız keyif en az 2 kat artar. bakın en az diyorum. ben yukardaki tavsiyemi 3. oyunu bitirdikten sonra uyguladım, o zaman oyun sürem 150 saat civarındaydı ve oyunda yapmadığım şey kalmamıştı ama yine de oyunu tekrar kurup baştan bi 200 saat daha oynadım. gerçi benim için şöyle bir avantajı da olmadı değil, eğer ilk oynadığımda kitapların ve ilk iki oyunun hikayesini bilseydim oyun bittikten sonra içimde oluşan boşluk çok daha büyük olurdu, zira bu haliyle bile düne kadar uninstall etmeye içim elvermedi de artık diskte yer kalmamaya başlayınca üzülerek kaldırmak zorunda kaldım.

  • bir bloodborne değildir, doğru. bin bloodborne'dur, 10 bin bloodborne'dur.

  • -halbuki adı witcher olan oyunda witch olmaması gerekiyordu.