pokemon go

 • 32 yaşındayım, evimin rahatlığında pijamalarımla freelance çalışıyorum, ayda 6-7k arası gelirim var ama işte katıksız mal olduğum için akşam yürüyüşüme çıktığımda pokemon go'yu açıp oynuyorum. sevmediğiniz bir şeyi başkaları sevince bu kadar bilenmeyi bırakmanız lazım. sizin keyif alamadığınız hayat bize keyif veriyor diye sinirden kendinizi sikeceksiniz neredeyse. hem siz olmadan daha eğlenceli aq çocukları. siktirin gidin şimdi.

 • arkadaşlar kesin çözüm hilecileri bildirmek. ss alıp gönderiyorsunuz bu kadar basit. kendi adıma çok çalıştım, ankara da neredeyse 30+ lvl adam kalmadı.

  https://support.pokemongo.nianticlabs.com/…ests/new

  bu adresten trainer zart zurt yazanı seçip aldığınız ss i gönderebilirsiniz.

  en azından gym alanları kuş yapıp uçuruyorum. ha, her yere yetişemem ama tek başına en az 20 tanesini yedim. her gün gasp ettikleri gym lerde artık yoklar.

  şüphelendiğinizi bildirmekten çekinmeyin. temiz toplum, temiz pokemon.

 • bu oyunla ilgili hilecilerden daha irrite edici birileri varsa onlar da oynayanlara hayat tavsiyesi verenler. lütfen arkadaşım klişe tavsiyelerini kendine sakla. konsere git ve dağ bayır gez. niye zamanını ekran başında harcıyorsun.

 • niantic'in kırsal kesimdekilere piç muamelesi yaptığı oyun.

  krdş kusura bakma da bune amk?

  ilçede toplamda 3 tane pokestop merkezi var. yazıyla üç. hepsini teker teker gezmeye kalksan 5 km'lik yumurtaları tıkır tıkır açarsın. öyle de uzaklar birbirine.

  şuan bir cami avlusuna attım kendimi yarım saattir top bekliyorum. çocuğunu alan da gelmiş amk kafam sikildi bu nasıl cami avlusu?

  çocuklardan biri cenaze taşında ezan okuyo şuan. allahım sen büyüksün.

 • her gym tepesinde botçu hileci asosyallerin vaporeon, snorlax, dragonite'ini görmekten sıkıldık arkadaşım anlamıyor musunuz?
  bunları devirip yerine 10 cp'lik pidgey, zubat, ratata koymaktan da sıkıldık. yeni şeyler söylemek lazım artık.

  yukardaki arkadaşın söylediğine hak vermemek elde değil. ben de elimdeki pokemonlarla duygusal bağ kurmak istiyorum. ellerimle büyüttüğüm, nice savaşlar kazandığım eevee'den olma 1300lük aşkım vaporeon'um, yolda ansızın karşıma çıkan 500lük evvee'den sonradan everdiğim 1500'lük vaporeon yüzünden şeker olup gitmesin.

  ben de yolda masum küçücük bir pidgey bulup, önce pidgetto, sonra da pigeot olana kadar candylerle besleyip eğitip isim verip savaş kazandıkça güçlendirip seviye atlatıp bağ kurmak, onunla savaşmak istiyorum. ama buluyorsun, 700-800 oluyor günlerce besle büyüt savaş, kas, oldu sana 1000cp, sonra bir bakıyorsun yolda önüne 1200'lük pigeot çıkıyor. bütün hevesin kaçıyor. çünkü savaşlar pokemonuna bir bok kazandırmıyor.

 • az önce yumurtadan zubat çıktı.
  telefonu yavaşça kenara bırakıp bir sigara yaktım..

 • ulan beşiktaş'taki tüm gym'ler yetmezmiş gibi şişli'deki tüm gym'leri ele geçiren onurpasha mahlaslı hileci ibne. seni bi' denk getirirsem ağzına ağzına lure boşaltacağım.

  amına kodumun pokemonu.

 • ne demiştik? hileciler çabuk sıkılacak, zamanla ingress gibi kendi "community"sini kuracak ve o oyuncular hakim olacak. öyle bir arkadaşlık olacak ki; mavi takımdaki kırmızı takımdan arkadaşını arayıp, "hacı yarım saat sonra benim gold geliyor, idare et" diyecek.

  e hileciler yavaş yavaş zıplamaya başlamışlar.

  neymiş oyun bitmişmiş. reddit'te oyuncuların %20sinin refund yaptığı söyleniyomuş.

  reddit ne diye sorarsanız dünyanın en güvenilir bilgi kaynağı. oralarda yazan herkes birer allah, her söyledikleri ayet.

  tabi.

  amk oyunu daha 0.31 lan. daha türkiye'ye gelmedi oyun amk. daha çıkmadı ki bitsin oyun? adamlar manyaklar gibi şehir merkezlerinde partiler yapıyor amerika, avrupa da.

  he sen hile yapa yapa oyunda amacın kalmadı, bi de arsız gibi millete çelme takmaya çalışıyorsun. kendin gibi iğrenç varlıkları da alıp siktir git şimdi. ananın amına kadar yolun var.

 • botlara hazır olun
  hem de yanında fake gps ile

  dünyayı yürümekten kurtarmak için
  bütün gym'leri ulusumuz altında toplamak için
  alın terini ve sosyalleşme belasını kınamak için
  elimizi 3000+ cp lik dragonite'lara uzatana kadar!

  jessie!
  james!

  hileciler her zaman ışık hızıyla hareket eder
  ya teslim ol ya da savaşa hazır ol..

  (bkz: işte bu çok doğru)

 • hile kasan amcıkağzılılar yüzünden soğuduğum oyun.

  az önce bizim berber ''abi abi gelsene bi '' dedi. herif açmış pc'yi, lokasyonu alsancak yapmış, takır takır gezip, hem yumurta çatlatıyor, hem level kasıyor. bir de diyor ki'' abi arkadaşlar her türlü hileyi bulmuşlar, yarın bot da kurucam, ben çalışırken toplasın.'' adam iki çırağını sırayla bilgisayar başına koyuyor.

  bi açtık gym'i, 35 level adam 3000 cp'lik dragonite koymuş

  biz dün arkadaşla alsancak'ta 7 km yürüdük, durmadan tur attık. hem spor oldu, hem oyunumuzu oynadık. sıkılınca da bastık döndük. oyunun amacı bu değil mi zaten ? be yarrak kafaları, oturduğunuz yerden oynayacaksınız, o zaman öyle bir oyun bulup oynayın amk, şunu bok etmeyin.