nagehan alçı

 • boğazlarına takılan iplerden kopamayacaklarından, eşiyle birlikte hergün tvlerde boy gösterip paralı gazetecilik yapmaktadırlar. asker eşlerini soymayı, çocuk tecavüzcü tarikatları ve türk çocuğunun geleceği üzerine olumsuz olan her şeyi savunabilmeyi kendilerine iş bellemişlerdir.
  bu popülist yapmacık tavırları rahatça sergilemekte oldukları ekranlara sürekli çıkarılmalarının oluşturduğu ütopik pembe dünyalarında, işin özünde birer avama dönüştüklerini bilemeyecek hale geldiklerini üzülerek görmekteyim.

  türk milleti sizi hak etmiyor.
  düşün yakamızdan.

 • yargılanacaksın negehan, eninde sonunda sen de yargılanacaksın.

 • virüsten milletim adına özür dilerim.

 • böyle bir günde, insanların canlarıyla uğraştığı bir günde bile hâlâ kılıçdaroğlu'yla uğraşarak siyaset yapmaya çalışan insanlıktan nasibini alamamış ,vicdansız şahıs. insan bile diyemiyorum.

 • sanirim hayatinin en kotu gununu gecirdi. boyle bir sey daha once gormedim. muharrem ince de baya silkelemisti ama imamoglu baska boyuta cikardi olayi.

  ımamoglu'nun bilgisi, konusma teknigi, taktigi, donanimi muazzamdi. resmen ezdi gecti. boyle bir sey olamaz.

  "haklisiniz, cenem dustu" bile dedirtti imam, buna. jesus fucking christ, imam sen neymissin ya...

 • bank asya' dan ev kredisi çekip
  hapiste olmayan iki kişiden birisi.

 • az önce "akp içindeki bir takım gruplar, cumhurbaşkanını gaza getirip seçimin yenilenmesini sağladı" dedi. normal bir ülkede olsak baya bir skandal bu aslında. yani diyor ki, mevzu usulsüzlük falan değil, birileri istedi diye seçim yeniden yapıldı diyor.

 • boşver nagehan akşam bi boşnak yapar rahatlarsın.

 • kendisine binali yıldırım'a sorması üzerine birkaç soru ileteceğim. eğer gazeteciyim diyorsa, ekrem imamoğlu'na "ama bunu diyen ve böyle düşünen chp'liler" diyerek sorduğu gibi binali yıldırım'a da "ama bunu diyen ve böyle düşünen ak partililer" diye aynı şekilde sorsun.

  - saadet partisi'ne oy veren vatandaşlardan oy istediniz, ancak içişleri bakanı yerel seçim mitinginde saadet partisini ve genel başkanlarını terörle ilişkilendirdi. bu konuda ne düşünüyorsunuz?

  - klasik ak partililerin çoğunluğu kemal kılıçdaroğlu'na karşı yapılan öldürme girişimini destekler vaziyette. sizin tavrınız nedir?

  - partinizin genel başkanı erdoğan geçmişte fetö'nün yarattığı ergenekon davası için "ben bu davanın savcısıyım" gibi bir söz söylemişti. bu sözü destekliyor musunuz?

  - selahattin demirtaş'ın hapis yatması konusunda ne düşünüyorsunuz?

  - partinizin genel başkanı erdoğan, abdullah öcalan için "sayın öcalan" demişti. siz de bu ekranlardan "sayın öcalan" der misiniz?

  hadi bakalım nagehan, top sende. sorarsan şereflisin.

 • rok'la evli olmasaydi su anda cok daha saygin bir gazeteci olurdu.. elestirilerin buyuk kisminin nedeni rok. rok yuzunden kendi profili de asagi dusuyor, oysa bakildiginda bogazici ve istanbul erkek lisesi mezunu iki dil bilen, zeki bir kadin. ama sonuc ne: rok'la evlilik.