lebron james

 • gecen sene finale tasıdıgı takım, su an nba sonuncusudur.
  kendisinin ne seviye bir oyuncu oldugunu anlamak icin, gecen seneki takiminin su anki haline bakabilirsiniz.

 • kendisinin birinci siradan secildigi 2003 draftinin ikinci turunda lakers tarafindan secilmis luke walton onderliginde sampiyonluk kovalamaya karar vermis basketbolcu.

 • gençler, lebron gerçekten saygı duyulacak, zevkle izlenecek büyük bir yetenek. ama jordan'la falan karşılaştırıyorsunuz, ayıp.

  magic johnson gibi bir efsanenin "burada bir jordan var, bir de diğerleri, yani biz." dediği adam jordan. karl malone gibi bir efsanenin kariyerini yüzüksüz bitirmesinin sebebi. shaq gibi bir adam jordan için "benim hayal bile edemeyeceğim şeyleri çok kolaymış gibi yapıyor." diyor. bugün pippen vs hala hatırlanıyorsa bu jordan sayesinde.

  salaklaştınız iyice ya. kimse lebron'a kötü diyemez. adam makina. ama arkadaşlar, jordan'a karşısında en çok zorlandığı savunmacıyı sorduklarında smith'i söylüyor. smith'e soruyorlar, "jordan'ı izlemek varken savunmak pek aklıma gelmiyor" diyor.

  jordan'ı greatest of all time yapan klavye başındaki ergen izleyici değil, basketbol yorumcuları da değil, ona bu payeyi dönemin superstarları verdi. basketbol'un çizgisini değiştiren birinden söz ediyorsunuz, aklınızı başınıza alın.

 • basketbol oynamanın yanı sıra bazı takım arkadaşlarına "bak şu potaya atıcaz biz" diye belirtme gibi bir görevi olan kral

 • beni ve alkolik 3 arkadaşımı, pekala nba finaline çıkarabilecek insan üstü adam.

 • şu anki maçın ilk yarısının tamamında sahada kalıp 25 sayı - 5 ribaund - 5 asist yaptı.

  konferans finali 6. maçı ve adam 34 yaşında.

  amme hizmeti ; molalarda şunu izleyip dünyanın en profesyonel sporcusunu görebilirsiniz.

  maç sonu ; düştü, kalktı, kevin love sakatlandı, blok yedi, blokladı, maç sonu 2 üclük attı, fişi çekti. 46 dakika oynadı. 46 sayı - 11 ribaund - 9 asist

  kim bilir belki hala oynuyordur.

 • şaka maka bütün nba kariyeri akp döneminde gerçekleşmiştir :(

 • kuzeyi de krallığına bağladı.

 • bu gözler ne bireysel performanslar, ne one man show'lar gördü. hepsi de çok özeldi. lakin ben bu adam kadar uğraşanı görmedim.

  itiyor , zorluyor , düşüyor, kalkıyor , al da at diyor sokamıyorlar valla ben yoruluyorum ekran başında. en son sikerim yapacağınız işi diyor, giriyor içeri atıyor. dönüp takıma ebenizi sikeyim ebenizi dese yeridir.

  edit ; son saniye basketi ile maçı kazandırdı. 44 sayı - 10 ribaund - 8 asist. ulan ne güzel adamsın sen ya.

 • gelmiş geçmiş en büyük basketbolcu diyebilmek için 15 yaşında olmak gerekir, zira liseliler majestelerini bilmez.